Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 17.02 do 23.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

MIŁOŚĆ

Czasem za mocno chcesz dominować nad bliskimi Ci osobami, teraz ponownie powtarzasz te same błędy, przez co Wasze relacje kończą się konfliktem. Jeśli chcesz uratować Wasz związek, musisz zejść z mostka kapitańskiego.

FINANSE

Twoja pewność, że możesz osiągnąć prawie wszystko ostatnio zgubiła Cię, wziąłeś na siebie tylko obowiązków i zadań do wykonania, że teraz nie czujesz energii by temu podołać, poproś o pomoc innych.
ZDROWIE

Ze spokojem i dystansem odnosi się do osób, z którymi się nie zgadzasz, to Ci z pewnością pomoże zapanować nad nerwami.

BYK

MIŁOŚĆ

Te subtelne uczucia, jakie pojawiły się w Twoim życiu mają szanse przetrwania, ale pod warunkiem, że zaangażujesz się w ich rozwój równie mocno jak druga strona. Nie zapominajcie o szczerych rozmowach i otwartości wobec siebie.

FINANSE

W Twojej pracy pojawiły się trudności, które trudno pokonać nie bój się i idź na całość, bo cała reszta i tak już zawiodła, może to Ci się wydać podjęcie takiego wyzwania nadmiernym ryzykiem, ale widzę, że wygrasz swoją nieprzejednaną postawą.

ZDROWIE

Nie zapominaj o odpoczynku, ale wybieraj efektywne formy wypoczynku.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Żeby zapobiec spadkom energii między Wami postaraj się zapobiec nudzie i zmęczeniu relacją niech będzie tylko przejściowy problem miedzy Wami, niestety u Was ta sytuacja trwa od dłuższego czasu a wy nie macie pomysłu na jej naprawienie.

FINANSE

Jeśli masz marzenia by wspiąć się wyżej niech one nie będą tylko mrzonkami, pozwól sobie na podejmowanie kroków by zdobywać doświadczenie związane z Twoim marzeniem. Ale nie zapominaj, że realizacja marzeń to ciężka harówka, samo nic się nie stanie.

ZDROWIE

Jeśli już sięgasz po leki, to wybierz te homeopatyczne.

RAK

MIŁOŚĆ

Rozstanie to droga trudna i bolesna, zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy na to gotowi, a druga strona nie chce już się zatrzymać i poszła w swoją stronę. Odczuwasz pustkę, to naturalne, jeśli nie wiesz, co ze sobą zrobić, znajdź sobie pasje bądź poświęć karierze.

FINANSE

Pragniesz od dawna zmian zawodowych, ale żeby cokolwiek osiągnąć potrzebujesz kontroli nad swoim umysłem, nie jest najlepiej, zbyt emocjonalnie podchodzisz do wielu spraw, nie potrafisz się przebić.  Twoje nastawienie powinno zmienić się na bardziej pozytywne.

ZDROWIE

Uprawiaj jakieś niezbyt forsowne sporty, zmieni dietę a szybko wrócisz do normy.

LEW

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będziesz dużo rozważał na temat związków i miłości, zastanawiasz się czy jest możliwa szczera relacje w Twoim przypadku, skoro Ty lubisz mieć tajemnice a dreszczyk emocji w partnerstwie fascynuje Cię.

FINANSE

Stres ostatnio nie pozwala Ci się odprężyć nawet na chwilę, jeśli nie wiesz jak zareagować, zacznij zwyczajnie się śmiać, każdemu może zdarzyć się pomyłka w interesie, nie musisz z tego powodu stale się zadręczać, stało się i już.

ZDROWIE

Stres jest przyczyną wielu chorób, a u Ciebie ostatnio ze spokojem nie najlepiej.

PANNA

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy odkryjesz nowe możliwości dla siebie, będziesz jednak działać podwójnie, niby tu ktoś obok Ciebie, ale Ty fascynujesz się kimś innym, działania na dwa fronty mogą być ryzykowane, ale czego się nie robi dla własnych pragnień.

FINANSE

Musisz marzyć, żeby stworzyć sobie motywujący cel, do którego będziesz dążył. Mniej wielkie marzenia a zaskoczysz wszystkich jak wiele potrafisz osiągnąć. Czekają Cię ważne rozmowy z szefostwem, staranie dobieraj słowa.

ZDROWIE

Zacznij regularnie ćwiczyć, jest szansa, że bóle kręgosłupa złagodnieją.

WAGA

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy odkryjesz w sobie nowe możliwości, nie każdemu, kto przebywa w Twoim otoczeniu spodoba się Twoja przemiana, zapragniesz nagle pobić świat, zwiedzić Europę, ale pamiętaj, że Twoja przemiana była poparta działaniem a nie tylko rozważaniami.

FINANSE

W tym tygodniu może dopaść Cię dołek emocjonalny, Twoje życie jest smutne i przygnębiające, w swojej karierze wszystko, co najlepsze masz już za sobą, uważasz, że już wyżej nie zajdziesz, jest Ci źle, ale nie robisz nic, żeby to zmienić, to czas na decyzje.

ZDROWIE

Prowadź regularny tryb życia i właściwie się odżywaj.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Możesz być zaskoczony prezentem bez okazji, ale wcale tak nie jest, Twój ukochany nie spędził z Tobą walentynek, teraz chce Ci to wynagrodzić, jednak zanim złapiesz się na lep słówek, lepiej dobrze sprawdź, co naprawdę robił, gdy nie mógł być z Tobą.

FINANSE

To może być kolejny raz, kiedy spóźnisz się na spotkanie zawodowe, postaraj się cos zmienić w tym kierunku, jeśli nie umiesz zapanować nad swoim spóźnialstwem przestaw zegarek o 15 min do przodu, jest szansa, że tym razem unikniesz głupiego tłumaczenia się.

ZDROWIE

Podnieść swoją witalność.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Jesteś zauroczona jego osobą, ale nie zamykaj go w domu przed światem, nie bój się przedstawić swoim przyjaciółką niech wreszcie poznają obiekt Twoich westchnień, jeśli się boisz, że zdradzą Twoją jakąś tajemnicę, powiedz im o tym, będą milczeć jak grób.

FINANSE

Czy wyrzucając nas z pracy, czy dostajemy awans zawsze musimy przygotować się do zmiany, Twoje szczęście zależy od tego jak skutecznie radzisz sobie ze stresem, nie panikuj, tylko bądź elastyczny w swoich zasadach?

ZDROWIE

Uważaj na przeziębienia a aktywny wypoczynek jest Ci niezbędny.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będzie dominować u Ciebie uczucie radości i szczęścia, będziesz przepełniona pozytywną energią miłosną. Nowa relacja jest jeszcze taka świeża i promienna, dodaje skrzydeł i nie myślisz o tym, co stanie, gdy przyjdzie codzienność.

FINANSE

Nie potrzebnie rozmyślasz o przyszłości, to jest raczej czas by skupić się na wykonywaniu zadań tu i teraz, bo masz wiele zaległości do narobienia, a to, co wykażesz w bilansie na koniec miesiąca pracuje na Twoją korzyść albo nie, zależy od Ciebie.

ZDROWIE

Staraj się jeść regularnie i lekkostrawnie.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Zapewnij swojemu związkowi więcej poczucia bezpieczeństwa, lubisz flirty w miłości i Twój partner nie wie czy Twoja fascynacja kimś innym, to zapowiedź zdrady czy nic nieznaczące flirty.   Daj ukojenie ukochanej osobie i powiedz szczerze, co do niej czujesz i kim jest dla Ciebie.

FINANSE

Musisz unikać toksycznych ludzi, marudzących, inaczej będziesz naładowany taką samą negatywna energią jak oni, zabraknie Ci sił, a Twoja praca zawodowa popadnie w marazm. To dobry czas, żeby postawić na nowe kontakty zawodowe.

ZDROWIE

Zadbaj o układ kostny, znajdź czas na wizytę u dentysty.

RYBY

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy trzeba popracować nad sobą, pragniesz miłości, ale nie czujesz się najlepiej, wybierz się na zakupy, do kosmetyczki, potrzebujesz się poczuć bardziej kobieco i szczęśliwie a zobaczysz, że szukanie miłości to całkiem przyjemna sprawa.

FINANSE

Nie wiesz, co począć dalej, masz poczucie zatrzymania w miejscu, jest na to sposób, stwórz własną wizję i stań się, kim zechcesz. To dla Ciebie jedyny sposób na udaną karierę. Ryba bez pracy ma szanse zmienić to w tym tygodniu.

ZDROWIE

Nie lekceważ zagrożeń, które Ci sygnalizuje organizm.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl