Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17.02 DO 23.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Ogólnie tydzień daje pozytywny bilans, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami a o czym partner nie mówi, widać zdecydowanie fizyczne oddalenie między Wami, także psychicznie Twoja połowa unika rozmów z Tobą, a Ty nawet nie wiesz czymś zawiniłeś, może zapomniałeś o ważnej dacie między Wami.

Samotny Baran może poczuć się rozczarowany, okaże się, że źle trafiłaś wybierając obiekt westchnień, nie lubisz porażek, dlatego też rozczarowanie będzie dla Ciebie szczególnie dotkliwe.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

BYK

Twoja połowa może Cię zaskoczyć miłą niespodzianką, okaż jej wdzięczność i doceń to, co dla Ciebie zrobiła, bo tak naprawdę efekty jakiegoś projektu między Wami były zupełnie inne niż zamierzaliście, ale Twoja połowa postarała się i opanowała to, co szło negatywnie

Samotny Byk poczuje się zagubiony, pragniesz miłości, ale nie wiesz gdzie jej szukać, owszem bywasz w nowych miejscach, poznajesz nowe osoby, ale dalej nic się nie dzieje. A nie pomyślałeś o tym, że od dawna nie przeczytałeś żadnej inspirującej książki i z tego powodu między innymi nie masz, o czym rozmawiać z nowo poznaną osobą dłużej niż pięć minut.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 BLIŹNIAK

Jeśli Twój związek zawiera więcej osób niż tylko we dwoje, zaczyna się robić problem, Twoja połowa może być trochę obrażona z tego tytułu, bo chce więcej czasu spędzić z Tobą sam na sam, a nie zawsze Ty, ona i Wasi przyjaciele a właściwie to Twoi, bo z jej jakoś nie masz ochoty bywać. Czas na zmiany w Waszym partnerstwie.

Samotny Bliźniak pozna interesującą osobę, która przykuje jego uwagę, ale na drodze do szczęście pojawią się komplikacje, jednak Twoja kreatywność nie pozostanie w ciszy i z łatwością pokonasz to, co rozdziela Cię jak twierdzisz być może z „ukochaną osobą”.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnera.


RAK

Jeśli Waszą relację niszczą długi, to już wiesz, że nie macie innego wyjścia, jak podejść poważenie do tego problemu, nie wystarcza już powiedzenie jakoś to będzie, bo nie jest wcale. Być może nadszedł czas by podjąć radyklane decyzje dla Was dwojga.

Samotny Rak spędzi przyjemny tydzień na kontynuacji znajomości zawartej nieco wcześniej. Zaczynasz coraz bardziej lubić tę osobę, ale tak naprawdę jeszcze nie wiele o niej wiesz. Nie bój się zadawać pytań, na które chcesz znać odpowiedź, jeśli będzie unikała odpowiedź włącz czerwona lampkę!.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

LEW

To ważne dla Was, żeby wreszcie poznawać wzajemnie własne potrzeby w partnerstwie, widać, że bardzo egoistycznie podchodzicie od dłuższego czasu do związku, Ty sobie, on sobie i tak naprawdę po za wspólnym zamieszkaniem nie wiele Was łączy.

Lew bez pary nawet nie będziesz szukał swego przeznaczenia, porwie Cię wir pasji i pracy nad sobą. Znajdziesz inne ciekawsze zajęcia niż szukanie miłości, ale nie na długo, bo już wkrótce znów poczujesz tęsknotę za miłością.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA -Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

PANNA

To dobry tydzień, rytmiczne tempo Waszej relacji nie niesie negatywnych emocji, regenerujecie siły po ostatnich złych momentach między Wami, teraz dbacie o to, żeby nie pojawił się żaden konflikt między Wami, nawet unikacie drobnych sprzeczek.

Na drodze samotnej Panny stanie osoba, która bardzo Cię oczaruje, nowo poznana osoba będzie za wszelką cenę starła się popisać przed Tobą z racji, czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum a dopiero na samym końcu będzie starała się zaciągnąć Cię do łóżka.

 

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

WAGA

Musisz dobrze przyjrzeć się osobie, z którą rzekomo tworzysz związek, jeśli zdejmiesz różowe okulary może się okazać, że osoba, z którą jesteś prowadzi nieuczciwą grę wobec Ciebie. Jednak nie rób od razu awantury tylko spokojnie z dystansem podejdź do problemu, może da się go naprawić.

Samotna Waga rozpocznie nowy etap swego życia, postanowiłaś ostatecznie odciąć się od przeszłości i już nie wracać do tego, co nigdy nie stanie się oficjalną relacją. Jednak trzeba będzie się wykazać silną wolą żeby ponownie nie wejść w ten romans bez przyszłości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

SKORPION

Ten czas niesie poważniejsze zmiany w Twoim związku, przyznasz sobie prawo do wyrażania emocji i nie zamierzasz już niczego ukrywać, jeśli Twój partner nie chce być z Toba na stałe, zechcesz postanowić o zerwaniu związku, nie chcesz żyć w niepewności.

Samotny Skorpion może mieć szczęście w miłości. Osoba, której od dawna się przyglądasz zagadnie do Ciebie i poprosi o numer telefonu. Jeśli on także da Ci Twój, nie dzwoni zanim on nie zadzwoni pierwszy, bo zmarnujesz swe szanse.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka harmonijny tydzień u boku ukochanej osoby. To czas wytchnienia i wspólnego odpoczynku. Dla Strzelców, które są w związku nieformalnym to świetny czas na planowanie wspólnej przyszłości. Nie muszą to być konkretne plany, ale wystarczy oddanie się wspólnym marzeniom, które w przyszłości zrealizujecie.

Samotny Strzelec, który jeszcze nie dawno był w związku znów dostrzeże nadzieje na lepsze jutro. Osoba z którą rozstałeś się jakiś czas temu a właściwie ona z Tobą, nawiąże ponownie kontakt i będzie składać propozycje powrotu do siebie.

ANIOŁ TYGODNIA -ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioł uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku czeka ciężki tydzień. Może okazać się, że nadzieje, na których opierasz strukturę związku przerodzą się bolesne rozczarowanie. Lękasz się zmian w relacji, stwarzasz pozory miłości unikając realiów. Zagubiliście się we własnym związku, poświęcając się bez reszty szukaniem przeżycia romantycznej przygody zamiast na nowo odnaleźć siebie.

Koziorożec bez pary pozna osobę, która może wykorzystać  Twoje serce. Nowo poznana osoba będzie sprawiała wrażenie zagubionej życiowo a Ty zlitujesz się nad nią i weźmiesz pod swoją opiekę.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ STRÓŻ- Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

WODNIK

Masz ochotę zagrać nieco na nerwach partnera, czujesz się poirytowana jego zachowaniem w ostatnich tygodniach wobec Ciebie i teraz, kiedy od wraca skruszony na łono rodziny chcesz mu odpłacić tym samym, ale czy to poprawi Waszą relacje.

Samotny Wodnik wejdzie w ciekawą relacje, gdzie okaże się, że Ty i osoba, na którą zupełnie nie zwracałaś uwagi nadajecie na tych samych falach, może gorącej miłości z tego nie będzie, ale spokojne wyważone uczucie jest możliwe.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

RYBY

Kiedy chcesz potrafisz zapanować nad emocjami, z łatwością potrafisz skryć swe prawdziwe uczucia, ale tym razem jednak to Ci zaszkodzi w możliwości kontynuacji relacji? Druga strona tak naprawdę nie wie, co Ty czujesz a ma dosyć niepewności. Będziesz musiał zmierzyć się z koniecznością zmiany siebie.

Ryba bez pary pozna osobę, z którą nic nie jest pewne i nie ma utartych metod działania a także nie obowiązują żadne reguły. Nowo poznana osoba zechce szybko zaciągnąć Cię do łóżka i jeśli nie szukasz przygody tylko miłości zrezygnuj z tej znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl