Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 24.02 do 03.03.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

MIŁOŚĆ

Nareszcie coś zacznie się dziać, zbyt długo tkwisz już w bezruchu miłości, samotność okropnie zaczyna Ci ciążyć i uwierać, nadszedł wreszcie czas kiedy los odmieni, to co nieprzyjazne w Twoim życiu.

FINANSE

W pracy wiele będzie się działo, pod warunkiem, że posiadasz pracę, to będzie czas rozwoju  i odpowiednich kontaktów zawodowych, które okażą się pomocne w przyszłości.  Jeśli jesteś jednak baranem bez pracy, ten tydzień nie przyniesie żadnych zmian.

ZDROWIE

Wzmocnij swoje serce.

BYK

MIŁOŚĆ

Ktoś wytka Ci stale te same błędy to odpowiedni czas, żeby podjąć ostateczną decyzje o tym czy naprawdę chcesz by ta osoba tworzyła z Tobą wspólne życie, jeśli teraz się nie wycofasz, ugrzęźniesz w tej relacji na bardzo długo.

FINANSE

Zadbasz o rozwój zawodowy, zrozumiesz, że tylko Ty sama masz wpływ na to, jak daleko pójdziesz w górę, korzystne transakcje mogą Ci zarobić dodatkowe pieniądze co z pewnością Ci się przyda na spłatę zaległości.

ZDROWIE

Zastosuj lekką strawną dietę, dbaj o żołądek.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Opuścisz bezpieczną przystań, jaką stanowi Twój związek i wyruszysz w świat miłości na nieznane Ci jeszcze lądy wchodząc w obszar silnych emocji i uczuć. Niestety przyszłość niesie, że to nie była właściwa decyzja, możesz żałować, ale czasu nie da się już cofnąć.

FINANSE

To czas podsumowań, zrobisz bilans kariery i sama określisz w jakim stopniu wykorzystujesz możliwości jakie niesie Ci los. Jeśli zdecydujesz się o zmianach, nie rób tego natychmiast, niczego nie przyspieszaj.

ZDROWIE

Uprawiając sport, unikaj brawury.

RAK

MIŁOŚĆ

Twoja relacja może być harmonijna, ale musicie sobie wyjaśnić wzajemne nieporozumienie między Wami, trzeba zmienić pewne wartości w partnerstwie inaczej trudno będzie Wam odnaleźć porozumienie, bo Wasze pragnienia różnią.

FINANSE

Postaraj się odejść od schematycznego sposobu myślenia, uwolnij się rutyny, tylko w ten sposób praca będzie przynosić Ci więcej satysfakcji, to dobry moment, by pokazać Ci światu i firmie na co Cię stać.

ZDROWIE

Zadbaj o odpowiednią dawkę miłości ze strony bliskich po popadniesz w depresje.

LEW

MIŁOŚĆ

Twoja nowa znajomość odegra w Twoim życiu rolę pocieszyciela, masz za sobą trudne chwile i potrzebujesz kogoś, kto Cię pocieszy, uspokoi skołatane nerwy i przyciągnie pozytywne fluidy do Ciebie.

FINANSE

 W pracy poprawią się stosunki z innymi, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie wpływające na jakoś wykonywanej pracy. Niestety na odczuwalne sukcesy, zwłaszcza odczuwalne finansowo trzeba będzie poczekać być może nawet do połowy roku.

ZDROWIE

Jeśli nie chcesz się rozchorować, zatroszcz się o siebie wyjątkowo staranie.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Czasem bywa taka chwila, że należy się wykłócić o swoje sprawy a Ty jesteś zbyt nieśmiała, żeby zawalczyć o to, w czym masz rację. Jeśli nie wiesz, jaką decyzję podjąć, poradź się bliskich Ci przyjaciół, przedstaw na spokojnie swój punkt widzenia.

FINANSE

Jeśli czujesz zagubienie w karierze zawodowej, nie wiesz dokąd ma zmierzać Twoja ścieżka rozwoju, warto umówić na indywidualne  spotkanie z coachem, on Ci pomoże ocenić dotychczasową drogę zawodowa i zbudować odpowiednią mapę nowych celów.

ZDROWIE

Dbaj o swoją formę i nie przeciążaj sytemu nerwowego.

WAGA

MIŁOŚĆ

Jesteś niby w udanej relacji a jednak złe myśli nie mogą Cię, jakość opuści, wiesz, że ta zdrada, która była między Wami jest już przeszłości, Ty jednak wciąż boisz się, że historia się powtórzy.

FINANSE

To bardzo pozytywny tydzień w sferze zawodowej, poczujesz że Twój umysł jest otwarty a wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, dzięki czemu kreatynie podejdziesz do pewnego zadania i osiągniesz sukces. W kwestii finansowej poprawy jednak jeszcze nie  będzie.

ZDROWIE

Aby zregenerować siły pomyśl o wypoczynku w SPA.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Pogoda ducha nie będzie Cię opuszczać, sprawy uczuciowe będą korzystnie się rozwijać, miłe chwile spędzone z bliskimi dodadzą Ci energii do działania. Między Tobą a partnerem pogłębi się empatia i bezinteresowność.

FINANSE

Zostałeś zwolniony, nie panikuj, nie jesteś na przegrane pozycji, po warunkiem, że szybko rozejrzysz się po rynku pracy, zgłosisz swoją osobę, nie pozwolisz sobie na przestój zawodowy.

ZDROWIE

Zadbaj o cerę i włosy.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Ostatnio zdarza Ci się często uciekać w świat marzeń, ale nadszedł czas by spojrzeć prawdziwe w oczy, on nie będzie Twój, bo należy do innej i tworzenie wizji szczęśliwego życia między Wami, jest tylko stwarzaniem sobie pozorów w miłości, czas twardo stać na ziemi i realnie patrzeć na życie.

FINANSE

Kreatywność oraz fantazja odgrywa dużą rolę w Twojej karierze zawodowej, to od Ciebie zależy czy wykorzystasz te cechy, czy tylko bezwiednie wykonujesz polecenia szefa licząc na to, że od doceni Twą osobę i samoczynnie przyzna Ci awans.

ZDROWIE

Jeśli masz skłonności do tycia omijaj cukiernie.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Nie zamykaj się w sobie, wiesz, że kochasz a Twoje uczucie jest odwzajemnione, okazywanie sobie wzajemnej miłości nie możesz postrzegać, jako słabość w swoim życiu. Jest dobrze, jest spokojnie, ciesz się tym szczęściem i uśmiechaj sama do siebie.

FINANSE

Coś się kończy by zrobić miejsce nowemu, umowa o pracę dobiega końca i uwierz, że nie będzie Ci już przedłużona, więc zacznij już teraz szukać nowego miejsca dla siebie a jeśli pragniesz podejmij decyzje o założeniu własnej działalności.

ZDROWIE

Zdrowie w tym tygodniu nie przysporzy Ci większych zmartwień.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Czasem trzeba wybrać pomiędzy rozsądkiem a tym, co krzyczy serce, jednak postaraj się unikać improwizacji i odpowiedz sobie na pytanie, czego Ty sama tak naprawdę pragniesz, to dobry czas by przeprowadzić szczere rozmowy sama ze sobą

FINANSE

Skup się na opracowaniu planu zanim podejdziesz do wykonania zdania, inaczej zapomnisz o czymś ważnym i później zamiast pochwały wylądujesz na dywaniku u szefa. Pamiętaj, że jesteś na etapie budowania swojej pozycji zawodowej i każde potknięcie negatywnie wpłynie na Twoją karierę.

ZDROWIE

Dbaj o formę, przypada się więcej ruchu i większa ilość witamin.

RYBY

MIŁOŚĆ

Nie rozdrapuj ran z przyszłości, otwórz się na przyszłość. Popracuj nad swoją zmianą, wiesz, że pewne rany tkwią w Tobie zakorzenione gdzieś głęboko, z tego też powodu nie pozwalasz innym zbliżyć się do siebie, czas na nowo przyszłość.

FINANSE

Jeśli nie satysfakcjonuje Cię styl pracy to pomyśl co możesz zrobić już teraz, żeby w przyszłości móc wprowadzić bardziej zadowalające Cię innowacje. Jednak nie eksperymentuj bo nie wiele zyskasz tylko rozsądnie podejdź do wykonania zdania, nie rób niczego na siłę.

ZDROWIE

Zadbaj o wzmocnienie organizmu, pomogą Ci w tym różne kuracje. 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl