Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 03.03 DO 09.03.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barany będące w związku, w którym od dłuższego czasu nie najlepiej wiodło się będą miały okazje teraz to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś, ale to sprawi, że w Waszym związku na nowo powieje świeżością uczuć.  Wasze relacje w wyraźny sposób się polepszą.

Samotny Baran odnowi relacja, która już dawno poszła w zapomnienie, będzie miło i przyjemnie, ale na dłuższy związek między wami raczej nie ma, co liczyć.  Dobrze by też było, żebyś skończył przebywanie we własnym towarzystwie i wyszedł do ludzi.

ANIOŁ TYGODNIA-TAJEMNICZA ANIELAKA SIŁA -Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

BYK

Już niebawem skończy się zła passa w Waszej relacji, zmieniacie miejsce zamieszkania, co bardzo korzystnie wpłynie na wzajemne relacje, w końcu trzecie osoby przestaną się wtrącać w Wasz związek i powodować rozdźwięk między Wami.  

Lubisz wyobrażać sobie idealny świat i idealny związek, jednak jeśli jesteś samotnym Bykiem musisz podejść do miłości bardziej realnie, stań się bardziej otwarta na nowe znajomości, wyjdź do ludzi, nie zamykaj się w domu, on Cię tam nie znajdzie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 BLIŹNIAK

Twój partner może przeżywać ciężki okres, postaraj się okazać odrobinę wyrozumiałości, unikaj konfliktów między Wami, co dobrze wpłynie na Wasze relacje. Nie daj się wyprowadzić z równowagi nawet, jeśli Twoja połowa będzie próbowała na Tobie odreagować cały stres, kłopoty szybko miną.

Bliźniak bez pary wybierze się na wycieczkę, taki wyjazd bardzo Ci pomoże w sferze uczuć, wreszcie oderwiesz się od problemów, a na swoje życie spojrzysz z innej perspektywy, co jest bardzo ważne, jeśli masz już dosyć samotności.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

RAK

Jeśli Twoje sumienie Raku nie jest czyste wobec Twego partnera, zwrócić uwagę na to, komu zdradzasz swoje tajemnice, może się okazać, że to, co skrywasz przed partnerem szybko ujrzy światło dzienne a wtedy Wasza przyszłość zawiśnie na włosku.

Jako samotny Rak uwielbiasz być tajemnicza i urzekająca, czasem brak słów by opisać jaką aurę wokół siebie roztaczasz, w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto zechce poznać Cię bliżej, Tobie ta osoba także wyda się intrygująca więc nie boj się jej dać swój numer telefonu, bo problem braku zaufania nadal jest u Ciebie do rozwiązania.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

LEW

Lwy będące w związku czeka trudny okres, szykują się przetasowania rodzinne, konieczność podjęcia wyborów, decyzji o dalszej przyszłość. Może być tak, że Ty i partner dojdziecie do wniosku, że lepsze będzie dla Was życie osobno niż razem.

Samotny Lew będzie wyjątkowo towarzyski w tym tygodniu, nie odmówisz żadnego zaproszenia, nawet sama będziesz zapraszać, flirtować, uwodzić, jest jednak ktoś, do kogo Twoje serce bije od dawna ale wśród wszystko tylko na osoba, nie reaguje na Twoje wdzięki.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie.

 PANNA

Nie powinnaś odwracać się teraz od bliskiej Ci osoby tylko dla tego, że ma kłopoty finansowe, ona potrzebuje Twego wsparcia, Ty zaś uważasz, że to jej kredyty i jej problemy, gdyż nie jesteście zalegalizowaną parą. Jednak zastanów się czy pomoc, nie była by przełomem w dalszej relacji.

Samotna Panna będzie zła sama na siebie, zawiniłaś i straciłaś okazje to fajnej znajomości, niestety nie masz możliwości spotkania tej osoby, szkoda, bo relacja mogła rozwijać się interesująco ale cóż będzie to dla Ciebie nauczka na przyszłość, a teraz zaakceptuj stratę i cierpliwie czekaj na kolejne zauroczenie.

ANIOŁ TYGODNIA-  ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

WAGA

Ostatnie zawirowania sprawiły, że ciężko było Wam ustabilizować relacje i podjąć jakąkolwiek decyzje względem siebie, teraz to, co się dzieje między Wami zyskuje status stabilizacji. Jednak pamiętaj o tym, że Twój partner nie jest tylko od tego by spełniać Twoje zachcianki.

Samotna Waga skupi się na zdobyciu serca pewnej osoby, która już w przeszłości była z nią związana, jednak czas nie był dla Was łaskawy i jego serce przestało Cię kochać, teraz zechcesz ożywić te miłość między Wami na nowo.

ANIOŁ TYGODNIA-   ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

 

SKORPION

Każdy ma swoją receptę na szczęście i postaraj się to zrozumieć, zarówno w tej relacji są ważne potrzeby Twoje i partnera, liczą się pragnienia każdego z Was, jeśli zaczniesz dostrzegać to, czego pragnie druga strona wiele spraw będzie Wam znacznie łatwiej rozwiązać.

Skorpion bez pary ten tydzień zechce poświęcić tylko sobie, będziesz skupiać się ba swej urodzie, dbaniu o siebie, wybierz się na zakupy, na które już dawno miałaś ochotę, wszak nie długo nadejdzie wiosna, na którą czekasz tak długo.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 STRZELEC

Strzelce będące w związku nie do końca mogą być szczere wobec swego partnera, będziesz skrywał przed nim swe prawdziwe uczucia, manipulował swym ukochanym tylko po to, osiągnąć jakiś zamierzony cel. Twoje deklaracje mogą być zmienne i nigdy nie ujrzeć realnego pokrycia w rzeczywistości.

Samotny Strzelec stawi się czoła trudnej rzeczywistości, od tak dawna czujesz się samotna, ale nie potrafisz zaangażować się bliżej w żadną relację, to czas, kiedy należy się rozliczyć sama przed sobą, i odpowiedź na pytanie, czy Ty faktycznie jesteś gotowa na tę miłość.

ANIOŁ TYGODNIA –  ANIOŁ STRACHU-Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku mają szanse na regeneracje partnerstwa. Jeśli podejmiecie decyzje o choćby małym wyjeździe, to Wasza relacja ma szanse na renesans uczuć. Wszelkie nieporozumienia i wzajemne pretensje wyjaśnicie sobie bezboleśnie, bo inaczej ciche dni będą się przedłużać.

Nowo poznana może i zauroczy Twoje serce samotny Koziorożcu, ale zanim oddasz jej się w całości przyjrzyj się jej bliżej, może się okazać, że to ktoś o mrocznej, złożonej duszy, kto tylko pozornie pokazuje, że szuka trwałego ciepłego związku.

ANIOŁ TYGODNIA –  ANIOŁ STRÓŻ-Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

 

WODNIK

Wodnikowi będącemu w związku nadarzy się okazja skoku w boku, nie daj się nabrać na obietnice, że jesteś jedyna a on z czasem ułoży sobie z Tobą życie. Ten romans, będzie trwał tak długo jak będzie trwać chemia a potem zniknie z Twego życia zostając Cię bez słowa wyjaśnienia.

Samotny Wodnik nie powinien wchodzić w relacje z osobą, co, do której nie pewności, że jest to osoba wolna, dzięki temu nikniesz nie zdrowej sytuacji i zaplatania się w układ, który nie przeniesie Ci szczęścia.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA- Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

RYBY

To czas, kiedy Ty i partner będziecie musieli stawić się czoła stresującej rzeczywistości, Waszych kłopotów nie da się zamieść pod dywan i udać, ze nie istnieją. Poświęćcie więcej czasu na szczere rozmowy ze sobą, jest szansa, że może razem znajdzie jakieś sensowe wyjście z zawiłej sytuacji.

Samotna Ryba ten tydzień spędzi w doskonałym nastroju, sprawy uczuciowe przybiorą niespodziewany obrót, poczujesz się adrowana przez osobę, na którą już jakiś czas temu zwróciłaś swoją uwagę.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA- Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

 

Kategorie:

Porady życiowe, Tajemnicze Kultury, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl