Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 10.03 do 16.03.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

MIŁOŚĆ

To nie jest moment na podejmowanie życiowych decyzji, jeśli myślisz o rozstaniu wstrzymaj się z tą decyzja do końca miesiąca, bywa, że czasem  miewamy gorsze dni, chcemy wejść wraz z nadejściem wiosny z czystą kartą a po upływie tej pory roku żałujemy swoich wyborów. Pozwól bliskim Ci osobom odkryć swoje słabości,  a dopiero potem zadecyduj.

FINANSE

Nieoczekiwany napływ gotów poprawi Twój nastrój, jednaj nie wydawaj wszystkiego.  Masz zaległy urlop, przyjdzie czas na konieczność jego wykorzystania, jednak zaplanuj ten czas na krótki wyjazd, jest Ci bardzo potrzebny.

ZDROWIE

Twój organizm domaga się żebyś poświęcił mu więcej uwagi.

BYK

MIŁOŚĆ

Twój partner przeżywa kryzys i Twoja obecność w tym czasie jest niezwykle ważna, mimo, iż drażni Cię jego słaba postawa, pamiętaj, że silny związek buduje się właśnie w czasie, gdy druga strona przeżywa wiele trudności.

FINANSE

Nie warto walczyć będąc na straconej pozycji, decyzja w Twoim kierunku została już podjęta, powinnaś się cieszyć, że zamiast zwolnienia jest przeniesienie do innego działu a to, że pensja niższa, no cóż będziesz miała okazje rozejrzeć się po rynku pracy.

ZDROWIE

Zadbaj o zmianę stylu życia na bardziej pozytywną.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Tydzień okaże się mało dynamiczny, w stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie w kierunku osób trzecich, możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.

FINANSE

To dobry tydzień na ciężką i intensywną pracę. Nie dojść, że w ogóle nie będziesz czuła zmęczenia to jeszcze narobisz zaległości z poprzedniego tygodnia. Jeśli jesteś Bliźniakiem zajmującym się sprzedażom w tym tygodniu możesz liczyć na znakomite wyniki.

ZDROWIE

Nie odkładaj już dłużej decyzji o podjęciu aktywności fizycznej.

 

RAK

MIŁOŚĆ

Stabilizacja i ogromne wsparcie ze strony rodziny daje Ci ostatnio dużo siły byś mogła pracować nad sobą i pokonać dręczący Cię nałóg czy odegnać pokusę, z którą tak długo walczysz, nadszedł czas gdzie poczujesz wreszcie wyzwolenie.

FINANSE

Ten tydzień niesie Ci możliwość kontynuacji tego, co zaczęłaś nieco wcześniej, dokończysz cele, które od dawna wiszą na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty zainteresuj się sztuką, z pewnością ostatnio jest trochę do narobienia w tej dziedzinie.

ZDROWIE

Basen, siłownia lub spacer z pewnością poprawią Twoją kondycje.

 

LEW

MIŁOŚĆ

Czasem trudno Ci zrozumieć sens Twego cierpienia i zadajesz sobie tyle razy pytanie, dlaczego to Ty zostałaś porzucona a nie ona. Nie zamykaj się jednak w sobie, wyjdź do przyjaciół, odczujesz z ich strony wiele miłości i akceptacji a szybko pokonasz swe smutki. Czasem coś musi przeminąć.

FINANSE

W pracy zbliża się gorący okres, twoje starania i zaangażowanie w firmę wreszcie zostanie docenione, co może skutkować dla Ciebie upragnionym awansem bądź podwyżką, na której w ostatnim czasie bardzo Ci zależy. Ważne jednak jest byś kontrolowała zawartość swego portfela, trzeba odłożyć coś na letnie wojaże.

ZDROWIE

Nie ignoruj bólu pleców.

PANNA

MIŁOŚĆ

Prognozy na ten tydzień są optymistyczne dla Panny z pierwszej dekady. Panny będące w związku odczują, jakie wartości niesie rodzina i zaczną jeszcze bardziej dbać o swoich bliskich, samotne Panny mają szanse na zawarcie interesującej znajomości.

FINANSE

Pojawi się propozycja zmiany pracy, chociaż pięknie brzmi, a zarobki wydają się naprawdę świetne podejdź do tego z dystansem, może się okazać, że to owszem sama oferta jest świetna, ale krótkoterminowa. Wzbogać swoje sposoby poznawania świata, zbyt długo tkwisz w stanie zawieszenia.

ZDROWIE

Twoje ciało daje samo sygnał, że czas odpocząć.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Waga przekona się jak bardzo ważne w związku jest licznie się ze zdaniem partnera, Twoja dominacja bywa czasem przerażająca dla bliskiej Ci osoby, dlatego też postanowi ona zadbać o swoją niezależność emocjonalną od Ciebie. Jej odmieniona postawa może Cię zaskoczyć.

FINANSE

W Twoim otoczeniu znajdzie się osoba, która będzie próbowała wytrącić Cię z równowagi, jednak postaraj się nad sobą panować, pamiętaj, że bronisz dobrego imienia firmy. Nie daj się sprowokować, bo jedno słowo za dużo może Cię kosztować utratę pozycji.

ZDROWIE

Twoje ciało zdecydowanie potrzebuje odprężenia.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Ciągle zadajesz sobie pytanie jak silna jest jego miłość do Ciebie, do głowy może wpaść Ci szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać czy on o Ciebie zawalczy, jednak mimo, miłości, jaką czuje do Ciebie, porzucony, odejdzie bez walki.

FINANSE

To czas, kiedy trzeba będzie popracować nad relacjami w pracy, nie są one ostatnio najlepsze, a zła atmosfera w firmie nie sprzyja jej sukcesowi, tylko odwrotnie. Jeśli szef zauważy te zgrzyty niektóre pozycje mogą być zagrożone.

ZDROWIE

Uważaj na przeziębienia, zadbaj bardziej o siebie i pozwól sobie na chwilę relaksu.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Czas podjąć kilka ważnych decyzji, on tak długo czeka na Twój znak, wiesz, że kocha się w Tobie od dawna a Ty ciągle robisz nadzieje, że jak nikogo nie znajdziesz będziesz z nim, taka gra miłosna nie służy nikomu, nadszedł czas dokonania wyboru.

FINANSE

Rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom zawodowym, podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z szefem może okazać się dla Ciebie zbyt negatywne w skutkach. Nie pakuj się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkiej pożyczki.

ZDROWIE

Pozwól sobie na gorące kąpiele, taki relaks pozytywnie ci się przysłuży.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Zbyt kurczowo trzymasz się tego, co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową, nawet, jeśli Twoje serce płacze.

FINANSE

W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która zainteresuje Cię podjęciem nowych wyzwań, nowego kroku działań. To także dobry czas na finalizowanie inwestycji finansowej, o której myślisz od dłuższego czasu.

ZDROWIE

W tym tygodniu energii i zapału Ci nie zabraknie.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Rutyna, która się wkradła do Waszej relacji potrafi zniszczyć najbardziej wytrwały związek. Nie celebrujesz chwil spędzonych z partnerem, nie cieszy Cię już jego obecność, jeśli coś z tym nie zrobicie, Ty znajdziesz sobie inny obiekt westchnień.

FINANSE

Nadejdzie odpowiedni czas żeby ustabilizować swoją pozycje, jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się jak z najlepszej strony, a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Mniej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.

ZDROWIE

Korzystaj z okazji i jak najczęściej wychodź na spacer.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Okazji do spotkania interesującej osoby u Ciebie nie brakuje a jednak brak Ci zdecydowania, wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie, on ciągle daje nadzieje, że wróci i na nowo będzie z Tobą

FINANSE

Niewyjaśnione sytuacje z szefem doprowadzą do poważnego konfliktu. W sumie sprawa, o której mowa dawno już przycichła a jednak okazuje się, ze nie jest ostatecznie zakończona, a kłopoty, wrócą ze zdwojoną siłą.

ZDROWIE

Stawiaj na profilaktykę, zrób badania i nie zapomnij o codziennej aktywności fizycznej.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl