Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 10.03 DO 16.03.2014
Autor:
Anna Bell

 

BARAN

Między Tobą a partnerem wymagane jest większe zrozumienie, dzięki temu Wasza relacja ma szanse przetrwać. Zwróci uwagę by wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swego partnera, gdyż od dawna w tej relacji ważne jest, czego Ty chcesz a nie, czego chce on.

Samotny Baran rozpocznie miłą znajomość, nowo poznana osoba będzie spełniać twoje wymagania poza jednym, zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

BYK

Miłosne sprawy między Tobą a partnerem będą toczyć się spokojnym rytem, złą passę macie już za Wami, teraz gwiazdy będą Wam sprzyjać, wykorzystaj ten czas na planowanie przyszłości i podejmowanie życiowych decyzji.

W Byku bez par obudzi się nadzieja na szybkie znalezienie miłości, ktoś kto od dawna wpadł Ci w oko zwróci na Ciebie uwagę, jednak pohamuj swą radość i nie rozwijaj za szybko tej znajomości, tylko wtedy ma ona szanse, że będzie z tego coś głębszego.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRÓŻ-Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

 BLIŹNIAK

Przeszłość była i minęła, nie możesz teraz tego już zmienić między Wami, doszło do zdrady z jego strony, stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który popełnił nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze.

Samotny Bliźniak będzie intensywniej korzystał z wyjść niż w ostatnim czasie, słoneczna pogoda wpłynie bardzo pozytywnie na Twoje samopoczucie a świat ujrzysz w innej perspektywie, będziesz uwodzić, flirtować i czarować płeć przeciwną.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

RAK

To czas, kiedy Twoje i Twojej polowy relacje będą przebiegać pomyślnie, Ty zaczniesz więcej się strać o bliskość miedzy Wami, ona chętnie przyjmie Twoje okazywanie uczuć, tej bliskości brakowało już od dawna.  Nie zapominajcie o codziennych spacerach wspólnie a nie każde z osobna.

Na drodze samotnego Raka stanie osoba, która już dawno temu zniknęła z Twego życia, relacja będzie miała szanse na nowo się odnowić, nie stawiaj jednak wszystkiego na jedną kartę, pozwól tej osobie wykazać się w staraniach o Ciebie.

ANIOŁ TYGODNIA- -ANIOŁ UZDROWIENIA-Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

LEW

Życie we dwoje może sprawiać pewne problemy zwłaszcza, jeśli nie potrafisz pohamować swojej wybuchowości względem partnera. On po raz kolejny będzie Ci się starał wytłumaczyć, że to, co się dzieje w Twoim życiu i między Wami jest odpowiedzialnością wyłącznie Twoją na wskutek Twego zachowania.

Samotny Lwie, jeśli masz kogoś na oku to zaufaj swojej intuicji i zrób wreszcie krok wobec tej osoby, ona nie odrzuci Twojej adoracji, wręcz przeciwnie zachęci Ciebie do dalszych starań, byś podjął wyzwanie zdobycia jej serca.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 PANNA

Uciekasz od wspólnych problemów codzienności w pracę, to nie jest właściwe wyjście by rozwiązać kłopoty między Wami, sytuacja finansowa nie ma szans na polepszenie w najbliższym czasie, więc nie ma sensu z tego powodu niszczyć tak udanej relacji, lepiej zaplanuj więcej wspólnych chwil, nie stać Was na kolacje wybierzcie się na spacer.

Osoby spod tego znaku niebędące w związku będą kontynuować znajomość zawartą jakiś czas temu, nowo poznana osoba jednak ona popadnie w jakieś kłopoty i to będzie dla Was próbą, okaże się na ile jesteś w stanie jej pomóc. On/a to doceni.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WAGA

Wydarzenia przyspieszą swój bieg a Ty będziesz nieco zaszokowana, dla Ciebie to za szybko, chciałaś być, blisko ale poważne deklaracje to zbyt pochopne wyznania, Twoja połowa proponuje CI wspólne zamieszkanie a Ty wiesz, że jeszcze nie jesteś gotowa, jednak, gdy powiesz nie, boisz się, że ją stracisz.

O ile twardo stąpasz po ziemi i Twoja droga rozwoju jest słuszna, by znaleźć prawdziwe szczęście w miłości, to tym razem los zaskoczy nawet Ciebie, weź po uwagę, że nie wszystko w życiu da się przewidzieć i czasem zaczyna nas interesować osoba, która w sumie znamy od zawsze. 

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

 

SKORPION

Możesz być bardzo rozczarowany postawą partnera wobec pewnej sytuacji, jednak poczucie złości czy bezsilności niczego dobrego nie wniesie w tej sytuacji. Powinnaś skupić się na tym by wyraźnie określić to, co nie podoba Ci się w jego zachowaniu i powiedzieć o tym bez nerwów.

Samotny Skorpion na swojej drodze spotka osobę, która go zaintryguje ciekawym życiem, nie zmarnuj więcej swojej szansy na bliższa znajomość z nią, i otwórz miedzy Wami drogę rozwoju relacji.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

 STRZELEC

Zaczniesz dostrzegać pozytywna stronę życia w relacji, w której właściwie czułeś, że tkwisz a nie, że tworzysz prawdziwy związek, teraz to się zmieni, ty i Twoja połowa zaczniecie spędzać na nowo więcej ze sobą czasu a zaplanowanie wspólnych wycieczek to ten punkt zwrotny, który na Was wpłynie.

Samotny Strzelec może nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo potyka się, na co dzień i tak naprawdę nie podejrzewałabyś, że między Wami może zrodzić się taka iskra pożądania wobec siebie.

ANIOŁ TYGODNIA -ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

KOZIOROŻEC

To czas, kiedy osoba, z która tworzysz związek będzie chciała Cię wplątać w swoje problemy, a Ty tak naprawdę nie wiesz jak się zachować, kochasz ją, ale uważasz, że odpowiedzialność za swoje życie i kłopoty ponosi tylko ona, niestety Twój wybranek tego nie rozumie i brak Twego zainteresowania odbiera, jako oznakę braku wsparcia i wycofania.

Samotny Koziorożec będzie czuł zadowolenie z przebiegu znajomości, którą zawarł jakiś czas temu, relacja rozwija się w pozytywnym kierunku, jest wiele wspólnych tematów do rozmowy a przyszłość daje nadzieje na kolejne randki.

ANIOŁ TYGODNIA –  ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

WODNIK

Ten tydzień przyniesie Ci wsparcie partnera w ważnej dla Ciebie sprawie. Będziesz bardzo zadowolony z obrotu sytuacji, bo przekonasz się, że możesz także liczyć na bliską Ci osobę w trudnych chwilach a nie tylko, gdy dzieje się wszystko dobrze.

Twoja połowa zaufała Ci a Ty ją zawiodłeś na całej linii, Twoja zdrada nie była zbyt pochopną decyzją, teraz Twoja połowa nie wie, co dalej będzie między Wami, nie cofniesz tego, co się stało, ale możesz wpłyną na Waszą dalszą przyszłość, zaplanuj weekend tylko dla Was, ale z dala od domu.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 RYBY

W Twoim związku wszystko zacznie się układać po Twojej myśli, Twój partner złagodnieje, jego wybuchowy temperament nieco przycichnie, spokój, jaki zapanuje między Wami pozytywnie wpłynie na Wasza dalszą przyszłość, gdyż przestaniesz rozmyślać o rozstaniu miedzy Wami.

Samotna Waga powinna skupić się na konkretnej osobie, do spotkań wybieraj osobę, z którą łączy Cię wiele wspólnych zainteresowań, dzięki temu owocna dyskusja będzie ważniejsza od wyglądu wybranka.

ANIOŁ TYGODNIA-  ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl