Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
MAPA MARZEŃ
Autor:
Anna Bell

Mapa marzeń

Zacznę od tego, jak zapewne każdy z nas zadaje sobie zazwyczaj pytanie wierzyć czy nie? Sama miałam dużo wątpliwości a jednak w zeszłym roku skusiłam się i pierwszy raz wykonałam sobie taką mapę marzeń, nie chciałam być wobec losu zachłanna, więc wkleiłam sobie tylko trzy życzenia, które chciałabym osiągnąć w roku 2013, przyznam szczerze podeszłam do tego sceptycznie a jednak na trzy życzenia dwa zostały zrealizowane, wszystkie trzy moje marzenia wymagały posiadania środków materialnych, których w momencie tworzenia mapy nie było, nie tylko nie było tych nakładów finansowych, nie było też pomysłu jak je mieć, a jednak jak ja to nazywam w ciągu roku pojawiły się sprzyjające okoliczności, pomocni ludzie, dzięki czemu życzenia zostały zrealizowane, no Cóż, jestem przykładem tego, że warto pomyśleć o takiej mapie marzeń …..

Wykonując taką mapę dodatkowo odkrywamy drogę do samego siebie, zawsze wiemy, czego chcemy, tak nam się wydaje, jednak, gdy przychodzi ten moment, kiedy mamy przedstawić to w formie graficznej wcale nie jest prostą sztuką.  Uświadamiamy sobie, że mamy tyle marzeń, życzeń, ale wybrać z nich te trzy, cztery najważniejsze powoduje, że zaczynasz rozważać, co jest dla Ciebie ważne, jakie masz fantazje, dzięki czemu możesz czuć się spełniona.

Tworząc mapę pozwólmy zadziałać swojej wyobraźni, wybierając obrazy, wybierzmy te, które budzą w nas spokój, ciepłe emocje, napełniają nas niesamowitą energią.

Tworząc taka mapę mamy szanse zastanowić się też, czego tak naprawdę w życiu chcemy i co jest dla nas ważne, jest tyle pokus, tyle pragnień, ale czy większość tych pragnień jest naszych czy raczej kwestia reklamy, stylu życia narzucanym nam przez innych.

Tworząc mapę marzeń masz szanse zastanowić się, jaki kierunek pragniesz nadać swojemu życiu, jaką drogą chcesz dalej zmierzać, gdzie widzisz sens swego życia.

Prawidłowe wykonanie mapy marzeń.

Przystępując do pracy wykonania mapy marzeń zapal białą świecę, włącz muzykę, która Cię relaksuje, wprowadź swój umysł w stań odprężenia.

Możesz wykonać Mapę Marzeń intuicyjnie, spontanicznie lub z pomocą wzoru na przykładu na siatce Bagua, Kole Astrologicznym lub w formie Mandali Marzeń.

Kiedy: CZAS NA WYKONANIE MAPY MARZEŃ TO 29 MARCA 2014 ROKU W GODZINACH 11-19.

Przygotuj kartę z bloku technicznego formatu A4 lub A5, wszystko zależy od tego, jak duża ma być Twoja mapa marzeń.

Cele na mapie marzeń mają być konkretne, zdjęcia niech przedstawiają to, co naprawdę chcesz osiągnąć, co chcesz otrzymać od losu. Na przykład; Pragniesz mieć nowy samochód, niech, więc fotografia samochodu będzie bardzo podobna do tego, o jakim marzysz.

Pamiętaj o prawidłowym wybraniu zdjęć swoich pragnień, bo jeśli na przykład marzysz o urlopie nad wodą, ale chcesz go spędzić nad morzem, lub za granicą a wkleisz polskie morze, bądź widok jeziora to los może Cię zaskoczyć i zamiast nad morzem spędzisz urlop na mazurach albo pobliskim jeziorze, a zagranica będzie nad naszym Bałtykiem.

Każde zdjęcie opisujesz w formie teraźniejszej, czyli to już się dzieje, na przykład, wklejasz zdjęcie nowe wymarzonego samochodu i piszesz pod nim: „ JA KASIA MAM NOWY SAMOCHÓD”

Albo marzą Ci się cudowne wakacje z rodziną w słonecznej Grecji: „ JA KASIA W PORZE LETNIEJ SPĘDZAM URLOP Z RODZINĄ, CZYLI MĘŻEM I MOIMI DZIECIMI NA KRECIE”, nie zapominaj o tym, że zdjęcie ma rzeczywiście przedstawiać wymarzoną Kretę.

Potem ładnie ozdób swoją mapę serduszkami, kwiatami, tym, co w tej kwestii uznasz za słuszne.

Gotową mapę marzeń połóż w ulubione miejsce i od czasu do czasu zaglądaj do niej.

Pozdr  Anne:)

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl