Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 17.03 do 23.03.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN


MIŁOŚĆ

Miedzy Tobą, a partnerem odnowi się silne przyciąganie. W ostatnim czasie Wasz związek był nieco nudny dla Was obojga, więc wybuch namiętności ze zdwojoną siłą ożywi to, co było uśpione, tylko nie wymyślaj powodów, by mu się oprzeć.

FINANSE

Na ten tydzień zaplanowałaś dużo zadań. To są jednak plany robione z rozmachem, gdyż nie przewidziałaś niesprzyjających okoliczności ani tego, że mogą nastąpić opóźnienia w przepływie informacji, które nie są zależne od Ciebie. Zweryfikuj cele i zacznij od tych, które są najważniejsze.

ZDROWIE

Wypoczywaj w sposób jak najbardziej odpowiedni dla siebie, zadbaj o dobre samopoczucie.

BYK

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości, i nie zdziw się, gdy na Twojej drodze zjawi się osoba, w której się zakochasz. Jednak Ty zbyt nieufnie podejdziesz do tej osoby, gdyż za bardzo będzie Ci przypominać kogoś z przeszłości, kogoś, kto bardzo Cię zranił.

FINANSE

Czasem los nas zaskakuje i podrzuca ekstra dodatek to naszego budżetu. Masz szanse na podwyżkę, niewielką wygraną w loterii, wykorzystaj, więc sprzyjające Ci szczęście. Jeśli jesteś Bykiem szukającym pracy, to już wkrótce, znajdziesz taką, na której naprawdę Ci zależy.

ZDROWIE

W tym tygodniu zdrowie nie powinno Ci przysporzyć większych zmartwień.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Twój urok, temperament, pewność siebie sprawią, że staniesz się bardzo atrakcyjna dla płci przeciwnej. Jest szansa, że wkrótce pojawi się osoba, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie, to doda Ci jeszcze więcej energii.

FINANSE

Prognozy na ten tydzień są dla Ciebie naprawdę świetne, warto odkurzyć zakurzone marzenia lub ambicje i podjąć wyzwanie by wprowadzi je w czyn. Pomyśl o dokształceniu się, dzięki temu zawrzesz nowe kontakty zawodowe. Unikaj zaciągania pożyczek i kredytów.

ZDROWIE

Warto zadbać o cerę i włosy.

RAK

MIŁOŚĆ

To tydzień próby i oczekiwania czy uda się utrzymać relacje, w której tkwisz, bo od dłuższego czas Wasze stosunki nie są najlepsze. W ciągu dnia mijacie się, nocą każde z Was milczy, nie ma już rozmów tylko wymienianie informacji.

FINANSE

Jeśli jesteś Rakiem, którego profesja zawodowa jest związana z handlem w tym tygodniu koniunktura naprawdę Ci dopisze. Uda się także rozwinąć pewne kontakty zawodowe, nad którymi już od dawna pracujesz i podpiszesz kontrakt na współpracę.

ZDROWIE

To czas żeby się zmotywować i zadbać o swoją formę.

LEW

MIŁOŚĆ

Ten tydzień upłynie pod znakiem cieplej i rodzinnej atmosfery, sprawy domu i rodzinny przesłonią Ci wszelkie inne zagadnienia i pochłoną niemal bez reszty, jednak w tym natłoku spraw, nie zapominaj o własnym rozwoju.

FINANSE

To czas, który należy wykorzystać na planowanie i nadrabianie zaległości, zadania, których nie wykonałeś w tamtym tygodniu nadal na Ciebie czekają. W podejmowaniu ważnych decyzji poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie w tej materii.

ZDROWIE

Uprawiając sport unikaj brawury, jeśli nie chcesz nabawić się kontuzji.

PANNA

MIŁOŚĆ

Masz szanse, żeby Twoja życiowa sytuacja uległa pozytywnej zmianie, ale najpierw, żeby coś zyskać musisz coś stracić. Panuj nad emocjami jednak niewykluczone, że czeka Cię przeprowadzka. Nie ma sensu być w związku tylko po to, by nie być samej.

FINANSE

To trudny tydzień dla Twojej kariery, z jednej strony ambicje będą pchały Cię do przodu, z drugiej zostaniesz zmuszona by się zatrzymać. Zachowaj jednak spokój, wszelkie opóźnienia mają charakter przejściowy i nie zaszkodzą Twojej karierze.

ZDROWIE

Zastosuj dietę lekkostrawną, zadbaj o żołądek i wątrobę.

WAGA

MIŁOŚĆ

To czas doskonalenia się, poszukaj nowych dróg dla siebie. Samotność zbyt długo Ci dokucza, czas by zadać sobie trudne pytanie, dlaczego, nie możesz rozwinąć żadnej znajomości ani utrzymać jej na dłużej. Być może stale popełniasz te same błędy. Filozoficzne podeście do życia ułatwi Ci rozwiązanie problemu.

FINANSE

To czas, kiedy warto iść powoli do przodu, rozsądnie rozkładać siły i poprzedzić głębszym namysłem wybór dalszej drogi. Twoja pracowitość zostanie nagrodzona, szef może zaproponować Ci szkolenie, które umocni Twoją pozycje, a do tego będziesz miała okazje poznać nowe miejsce.

ZDROWIE

Jeśli nie masz ochoty na uprawianie regularnego sportu to przynajmniej dużo spaceruj.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Twoje partnerstwo od dawna nie spełnia Twoich oczekiwań, jednak rozmyślając nie widzisz rozwiązania Waszych problemów gdyż kłopoty materialne przesłoniły wszelkie inne ważne sprawy dla Was. Dobrym pomysłem jest pisanie pamiętnika, czy znajdą się w nim romantyczne wątki, zależy tylko od Ciebie?.

FINANSE

Podlegasz aktualnie wpływom, które wymagają cierpliwości i rozwagi. Jeśli myślisz o realizacji inwestycji, dobrze rozważ czy zyski pojawią się w tak szybkim czasie jak tego oczekujesz, gdyż nie jesteś odpowiednio przygotowana do zastoju finansowego.

ZDROWIE

Jeśli jesteś Skorpionem mającym tendencje do tycia to czas, żeby częściej spoglądać na strzałkę wagi.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Znów przyspieszenie, nie przegap żadnej szansy by znaleźć miłość życia.  Nową znajomość określisz, jako miłość od pierwszego wejrzenia, jednak nie rozwijaj jej zbyt szybko, raczej podejdź do niej z dystansem. On ceni wolność i nie zrezygnuje z niej dla Ciebie.

FINANSE

Możesz odczuć zmęczenie i znużenie pracą zawodową. Poczujesz niezdolność do kreatywnego działania, jednak zamiast odczuwać niepokój pomyśl o wypoczynku, ostatnie miesiące pracowałaś zbyt intensywnie, a jeszcze Twoja praca była zbyt monotonna i jednostajna.

ZDROWIE

Jeśli brakuje Ci motywacji do ćwiczeń, zapisz się do zajęcia grupowe.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Miłość, partnerstwo w tym tygodniu okażą się dla Ciebie tematem numer jeden, co dla niektórych będzie zaskoczeniem. Dla ukochanej osoby podejmiesz decyzje zmiany swego życia i zamieszkania wraz z nią we wspólnym gniazdku.

FINANSE

Tylko od Ciebie zależy czy coś zmienisz w swoim życiu i wejdziesz w nowy etap rozwoju zawodowego. Zbyt długo tkwisz na tej samej pozycji bazując na dawnych sukcesach, które w obecnej sytuacji stały już nieaktualne. Nie musisz od razu wykonać rewolucyjnych zmian, drobne pomysły także wchodzą w grę.

ZDROWIE

Zmień złe nawyki żywieniowe.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Tajemniczość nie jest Twoją mocną stroną, jednak przebywanie w towarzystwie tej osoby będzie wymagało od Ciebie zachowania pewnych faktów z twego życia. Musisz jednak liczyć się z tym, że z czasem ta osoba dowie się, iż nie jesteś osobą wolną.

FINANSE

To bardzo interesujący dla Ciebie tydzień, staniesz przed koniecznością podjęcia decyzji, które zadecydują o Twojej dalszej karierze zawodowej. Propozycja oddelegowania do innej placówki będzie dla Ciebie bardzo korzystna, nie tylko podniesiesz swoje kwalifikacje, ale także poznasz ciekawych ludzi.

ZDROWIE

Dobrze Ci zrobi kontakt z ludźmi, życzliwe otoczenie i pozytywne emocje.

RYBY

MIŁOŚĆ

Od miesięcy tkwisz w romansie i karmisz się złudzeniami, czas ucieka a Twój mężczyzna nie podejmuje decyzji by zostawić te drugą jak obiecuje i być tylko z Tobą. Nadszedł odpowiedni moment, by postawić sprawę na ostrzu noża albo zakończyć przygodę.

FINANSE

Jeśli Twoje działanie nie są obciążane ryzykiem utraty pozycji, śmiało realizuj swoje cele, gdyż sprzyjają one Twojemu rozwojowi, zanim jednak podejmiesz poważną decyzje dotycząca wkładu finansowego dokształć się w tej dziedzinie.

ZDROWIE

Ostrożnie prowadź i patrz pod nogi. 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl