Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17.03 DO 23.03.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

To czas, kiedy Twoja połowa będzie potrzebowała wsparcia i rady od Ciebie. Wieczory spędzicie na rozmowach, dyskutując o tym jak skutecznie rozwiązać problem partnera. Twoja wiedza i doświadczenie w tej sprawie mogą być dla niego bardzo pomocne, z pewnością Ci tego nie zapomni i odwdzięczy się.

Jeśli należysz do Baranów niemających pary w tym tygodniu masz szanse poznać osobę, przy której poczujesz się bezpieczna. Być może nie zaiskrzy między Wami fizycznie od pierwszej chwili, ale znajdziecie wiele wspólnych tematów do rozmowy.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ NAWRÓCENIA - Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

 

BYK

Ty i Twoja połowa podejmiecie ważną decyzje dla Waszego związku. Jesteście ze sobą tak długo i w końcu zdecydujecie o wspólnym zamieszkaniu. Wasze partnerstwo wystawicie na próbę, jeśli uda się Wam wytrzymać ze sobą rok czasu zadecydujecie o ślubie i założeniu rodziny.

Samotnego Byka czeka zawarcie interesującej znajomości, być może miłości z tego nie będzie, ale dzięki tej osobie wiele się nauczysz, nie tylko w sprawach emocjonalnych. Ta osoba, może stać się Twoim przyjacielem na długie lata.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

 

 BLIŹNIAK

To czas, kiedy razem ze swoją połową będziecie cieszyć się życiem, Wasze wspólne problemy rozwiązały się szybciej niż się spodziewaliście. Kredyt spłacony przed czasem, wolni od zobowiązań finansowych poczujecie pełnię życia.

Samotny Bliźniak stanie przed ważnym wyborem w sferze uczuciowej. Dla jednej osoby poczujesz się bardzo ważna i potrzebna, dla drugiej bardzo atrakcyjna, zmysłowa i pełna życia. Przy wyborze kieruj się intuicją, bo wybór będzie sprawdzianem jak dużo wiesz o sobie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

RAK

Twoja druga połowa w ostatnim czasie nie była w stosunku do Ciebie zbyt szczera, ale nie, dlatego, że rzeczywiście miała coś na sumieniu, a raczej bała się Ci powiedzieć prawdy,  gdyż znała Twą reakcje. Jeśli nie nauczysz się ufać partnerowi sprawy przybiorą dla Ciebie niekorzystny obrót.

Jeśli jesteś Rakiem bez pary nie możesz siedzieć i czekać aż miłość przyjdzie do Ciebie tylko musisz podjąć wyzwanie i sama aktywnie szukać dla siebie partnera. Mężczyzna, którego poznasz w sieci początkowo nie wzbudzi Twego zaufania, ale nie rezygnuj z tej znajomości zbyt pochopnie.

ANIOŁ TYGODNIA-  ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

 

 LEW

Ten tydzień niesie czas próby dla Twego partnerstwa. Twoja druga połowa pragnie, abyś zrezygnowała ze swojej niezależności na konto rodziny. Ty pragniesz z nim związku, walczysz o niego, ale poczucie zamknięcia w klatce negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie.

Samotna Lwica będzie miała w tym tygodniu mnóstwo pokus by wyjść na randkę. Tobie samej nie wiele osób naprawdę się spodoba i nie zdecydujesz się na żadną rozrywkę w towarzystwie. W weekend pojawi się propozycja wyjazdu w towarzystwie przyjaciół, tego zaproszenia nie powinnaś odrzucać.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

 PANNA

Tydzień niesie dla Twojego związku pewne rozstrzygnięcia. Otrzymasz interesujące wiadomości, które pchną Cię do działania i już będziesz wiedziała, co trzeba zrobić, aby Twoja rodzina i bliskie Ci osoby były z Tobą szczęśliwie.

Samotna Panna będzie w tym tygodniu raczej skupiać się na sferze zawodowej niż emocjonalnej. Dobrze by było gdybyś wykorzystała ten czas na obserwacje ludzi, gdyż w miłości za bardzo boisz się ryzyka.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

WAGA

Twój związek ogólnie jest w dobrej kondycji, ale już pod koniec tygodnia będziesz musiała bronić się przed plotkami jakie wynikły z powodu spotkania na kawie z dawno niewidzianym przyjacielem. Jednak zamiast się tłumaczyć, zaproponuj sobotnie spotkanie w większym gronie.

Waga bez pary, która już od dawna ma kogoś na oku, powinna działać bardziej zdecydowanie Pojawi się poważna konkurencja do serca Twego wybranka, której już nie możesz bagatelizować.

ANIOŁ TYGODNIA- -ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioł uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

SKORPION

To nie jest dobry czas dla Ciebie samej, ale postaraj się niczego nie ukrywać przed swoim partnerem, nie podejmuj samodzielnie ważnej decyzji, która mimo tego, że dotyczy tylko Ciebie może zawarzyć na przyszłości Waszego związku.

Samotny Skorpion powinien bardziej rozglądać się w około, zbytnio skupiasz się na sobie i rozwoju swojej doskonałości w wyniku, czego możesz poprzez nieuwagę nie zauważyć kogoś, komu wpadłaś w oko.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ- Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

 STRZELEC

Strzelce będą w stałym związku przezwyciężą problemy finansowe, które nie pozwalały cieszyć się im wspólną radością na łonie rodziny. Nie zmarnuj jednak tej szansy i planujcie kolejnego zakupu na kredyt, gdyż ponownie wpadniecie w pętle kredytową, a tu już tylko rok do frustracji między Wami.

Jeśli należysz do Strzelców samotnych wreszcie dopniesz swego i zdobędziesz osobę, z którą od dawna chcesz być. Jeśli należysz do osób, którego dopiero szukają obiektu westchnień ten tydzień nie niesie większych zmian.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

KOZIOROŻEC

Twoja praca stanowi ważny punkt Twego życia, ale nie zaniedbuj bliskich kosztem pracy, bo tego nie da się już później odwrócić. Jeśli w tygodniu spędzasz w pracy więcej niż osiem godzin to przynajmniej na weekend planuj dla Was wspólne wyjście.

Koziorożec bez pary powinien wreszcie zmobilizować siły i ruszyć na aktywne poszukiwania miłości. Jednak nie śpiesz się z podejmowanie ważnych decyzji jak tworzenie z kimś związku, raczej flirtuj i umawiaj się na randki.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 

WODNIK

To czas, kiedy będziesz musiała zadecydować o czymś ważnym. Kochasz swoją połowę, ale romans z osobą, która wzbudza w Tobie tak wiele emocji bardzo Cię kusi. Nie jest łatwo oprzeć się takiej namiętności, więc przy wyborze zaufaj swojej intuicji.

Samotny Wodnik stanie się duszą towarzystwa. Odkryjesz w sobie talenty, których do tej pory po prostu nie wykorzystałaś. Zaczniesz zapraszać znajomych na wspólne gotowanie, co stanie się dla Ciebie wyjątkową okolicznością do poznania miłości.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ GABRIEL -  Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

 

 RYBY

W sprawie miłości los zaleca Ci rozsądek i dzielenie się z bliskimi swoimi nie tylko radościami, ale i troskami, które ostatnio spędzają Ci sen z powiek. Twoja połowa kocha Cię nie tylko wtedy, gdy Ci się wiedzie, ale także w wtedy, gdy Twoja passa nie przebiega pomyślnie.

Samotna  Ryba na swojej drodze spotka osobę z którą najpierw się zaprzyjaźni a dopiero z czasem z tej relacji ma szanse zrodzić się prawdziwe uczucie.  Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIELSKI PRZEWODNIK - Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl