Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 24.03 do 30.03.2014
Autor:
Anna Bell

 

BARAN
MIŁOŚĆ

Zachowaj rozsądek w relacji z partnerem i nie rób niczego, czego możesz później żałować. Złe wiatry szybko ucichną, a negatywnych słów nie da się cofać i ominie Cię czas słodkiego pojednania.

Samotnym Baranom z pierwszej dekady los ześlę szansę na realizacje marzeń także tych miłosnych.  Z odpowiednim mężczyzną połączą Cię wspólne życiowe cele, hobby lub praca.

FINANSE

Twój niewinny wygląd często myli Twoich pracodawców w ocenie Ciebie, musisz bardziej niż inni udowadniać swoją silną osobowość, czasem czujesz się tym znużona, ale nadszedł dla Ciebie odpowiedni moment Twój szef doceni Ciebie i wynagrodzi bardziej niż inny pracowników.

ZDROWIE

Ćwiczenia w grupie będą świetną mobilizacją dla Ciebie, a przy okazji masz szanse na nowe znajomości.

BYK

MIŁOŚĆ

Twój związek przeżywa kryzys, ale zamiast myśleć o rozstaniu pomyśl, co możesz zrobić, żeby naprawić Wasze relacje. Czasem wystarczą tylko rozmowy, bywa jednak tak, że bez terapii nie uda się znaleźć wspólnego języka.

FINANSE

Ciężko pracujesz by sukcesami podnieść swoją chwiejną samoocenę, a dobra materialne wiążą się u Ciebie silnie z poczuciem bezpieczeństwa. Niestety nadmiar pracy negatywnie wpłynął na Twoje samopoczucie, świat się nie zawali, jeśli nieco zwolnisz tempo a jeszcze lepiej zaplanujesz urlop.

ZDROWIE

Warto pomyśleć, jaki tryb życia Ci odpowiada, jaki rodzaj aktywności pomaga Ci w wypoczynku i rozładowuje codzienne stresy.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

W Twoim otoczeniu pojawi się mężczyzna, który pobudzi w Tobie apetyt seksualny, zanim jednak rzucisz się w wir przygody oceń czy nie zepsuje to Twojej pozycji zawodowej, łączenie miłości z pracą często bywa negatywne w skutkach.

FINANSE

Przed Tobą bardzo pozytywny tydzień w sferze zawodowej, w grę nawet wchodzi wyjazd zagraniczny oraz szerokie kontakty. Wykorzystaj swoją dobrą passę gdyż masz szanse na zmianę stanowiska na bardziej ciekawe. Praca w zamkniętym pokoju wywołuje w Tobie agresje i nieżyczliwość wobec innych.

ZDROWIE

Pomyśl o regularnym uprawianiu sportu.

RAK

MIŁOŚĆ

To nie jest łatwy dla Ciebie moment, Twoje marzenia skonfrontowane z rzeczywistością totalnie straciły rację bytu. Jeśli się spodziewałaś, że mężczyzna, którego ostatnio poznałaś porzuci dla Ciebie dotychczasowe życie, zorientujesz się, że byłaś w błędzie.

FINANSE

Może trafić Ci się okazja do podróży, nawet jeśli to podróż zawodowa wykorzystaj ją aby poznać ciekawych ludzi i nowe miejsca. Ucz się języków obcych, ponieważ ta znajomość w niedługim czasie bardzo Ci się przyda.

ZDROWIE

Dużo spaceruj lub biegaj, ponieważ Twoje mięśnie będą domagać się ruchu.

LEW

MIŁOŚĆ

Dla Ciebie i Twego partnera to czas próby. Dla Waszego związku, zamieszkałaś ze swoim mężczyzną i okazuje się, że zamiast wpłynąć to na umocnienie relacji między Wami nieustanie się kłócicie o prozaiczne sprawy. To czas, żeby ustalić pewne zasady, co, do kogo należy, wszak życie pod wspólnym dachem. To nie tylko przyjemności, ale także obowiązki.

FINANSE

Twoje relacje z szefową w ostatnim czasie bardzo się poprawiły, jeśli jednak oczekujesz, że zaowocują one podwyżką lub awansem to się rozczarujesz, bo nic takiego nie nastąpi. Sukcesy zawodowe wymagają od Ciebie bardziej trzeźwiej oceny sytuacji, żelaznej konsekwencji i świadomego dążenie do celu.

ZDROWIE

Może pojawić się nagły spadek witalności i obniżenie odporności na stres.

PANNA

MIŁOŚĆ

Panny single powinny patrzeć bardziej sercem i wykazać się większą intuicją. Może się okazać, że miłość wejdzie do Twego życia, cichutko na palcach i jeszcze tylnymi drzwiami. Nie przegap tej szansy.

FINANSE

Przed Tobą spokojny i stabilny tydzień, warto jednak zrobić coś co, da Ci możliwość rozwoju, choćby aktualizację Twojej drogi kariery. Zacznij jednak od gromadzenia środków finansowych, które przydadzą Ci się przy podjęciu pewnego kursu, na którym od dawna Ci zależy.

ZDROWIE

Bardziej zaufaj sobie i zrezygnuj z bycia idealnym w każdej sytuacji także sylwetki.

WAGA

MIŁOŚĆ

Wprawdzie lubisz, kiedy mężczyzna traktuje Cię jak słabszą płeć i otacza troską, ale jego zachowanie pozbawia Cię własnej siły i zaczyna być dla Ciebie denerwujące. To odpowiedni moment, żeby przeprowadzić szczerą rozmowę na temat jego zachowania, nie jesteś dzieckiem i pragniesz samodzielności.

FINANSE

Ten tydzień zaowocuje u Ciebie nowymi pomysłami, które zechcesz wprowadzi do swego życia zawodowego, jednak nie licz na fart by osiągnąć sukces. Wymagana jest od Ciebie systematyczność i odpowiedzialność w konsekwentnym dążeniu do celu.

ZDROWIE

Zdrowie Ci dopisze, kondycja również, ale świadomie zrób dla siebie jeszcze więcej.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Jeśli od dawna masz kogoś na oku przybędzie Ci dobrych chwil. Osoba, którą jesteś od dawna zainteresowana zwróci na Ciebie większą uwagę, a kto wie, może nawet zaprosi na randkę.

Skorpiony w związku mogą podjąć decyzje o wspólnym zamieszkaniu z partnerem.

FINANSE

Może okazać się, że w Twojej karierze zawodowej nie wszystko idzie dobrze. To czas, aby się zastanowić czy kierunek, który obrałaś jest słuszny. Jeśli Twoja odpowiedzieć nie będzie pozytywna to doskonały moment na zmiany, nowe wyzwania podjęte teraz przyniosą szybki rezultat.

ZDROWIE

Bądź czujna, grozi Ci stres i zmęczenie.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

To dobry moment, żeby pomyśleć o zmianach w swoim życiu osobistym, pozbyciu się radykalnie swoich starych przyzwyczajeń, bo życie już od dawna przestało Ci dostarczać nowych bodźców, a świat wokół Ciebie stał się szary. Czujesz, że się nie rozwijasz i ogarnęło Cię zniechęcenie. Zmień to!

FINANSE

Satysfakcje daje Ci tylko perfekcyjnie wykonana praca. Tym razem niestety, ale nie przyłożyłaś się do wykonania zadania, szef oraz klient nie będą zadowoleni z tego, też powodu ominie Cię nagroda. Naucz się bardziej umiejętnie skupiać się na szczegółach wykonywanego zdania, to Twój nieodzowny warunek powodzenia.

ZDROWIE

Staraj się aktywnie wypoczywać, zapisz się na basen albo choćby częściej spaceruj.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twoje serce będzie w rozterce, jeszcze tkwisz w starym związku, ale nowa znajomość bardzo Cię kusi, boisz się poodejmować jakichkolwiek decyzji, gdyż masz obawy, że może być to decyzja błędna.

FINANSE

Presja czasu nie pozwala ci dokładnie zapoznać się z zagadnieniem, z tego też powodu zadanie wydaje Ci się niezwykle trudne do wykonania. Jeśli masz wątpliwości czy podołasz temu wyzwaniu nie bój się pójść do szefa i wyegzekwować dłuższy termin realizacji.

ZDROWIE

Zdrowie się poprawi, zainteresuj się utrzymaniem tego stanu rzeczy.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Bywasz ofiarą sprzecznych potrzeb, czasem pragniesz być bardzo blisko niego, gdy relacja się zacieśni, uciekasz, nie pozwalasz zbyt długo być blisko siebie. Pragniesz się zaangażować a jednocześnie trzymasz pewien dystans, on już dłużej nie chce tak i wymaga od Ciebie poważniejszych deklaracji, co do jego osoby.

FINANSE

Sytuacja wymusi na Tobie powiedzenie kilka krytycznych uwag wobec osoby, z którą jesteś w bardzo dobrych relacjach.  Osoba, którą tak lubisz,  będzie wykonywać niezwykle niedbale swoją pracę, co w przyszłości odbije się na niższej ocenie pracy całego zespołu.

ZDROWIE

Nie zapominaj, że powinnaś prowadzić uregulowany tryb życia.

RYBY

MIŁOŚĆ

Często zdarza Cię się, że marzysz o czymś lub o kimś, ale nie robisz nic by urzeczywistnić swoje marzenia czy pragnienia. Powiedzenie, że widocznie nie jest to Ci pisane weszło Ci w nawyk. To dobry moment by zacząć wreszcie działać, jeśli ktoś wpadł Ci w oko, nie bój mu się tego okazać.

FINANSE

To wyjątkowo spokojny tydzień dla spraw zawodowych. Dla Ciebie to odpowiedni moment, żeby ustalić jakiś system oszczędzania, choćby odkładania niewielkiej comiesięcznej kwoty na czarną godzinę. Życie od pensji do pensji staje się dla Ciebie zbyt stresujące.

ZDROWIE

Przy Tobie będzie odczuwalna zwyżka formy, wykorzystaj to dla poprawy swego samopoczucia. 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl