Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 24.03 DO 30.03.2014
Autor:
Anna Bell

 

BARAN

Związek miedzy Tobą, a partnerem staje się coraz silniejszy. Wasza relacja stale umacnia się. Udaje się Wam przetrwać najbardziej ciężkie chwile, a słodkie pojednanie po kłótni to czas przyjemności dla Was obojga. Dzięki temu otwierają się dla Was coraz to nowe szanse by Wasze partnerstwo było głębsze.

Barany bez pary z trzeciej dekady znaku odczują komplikacje w sprawach uczuciowych. Niby poznajesz nowe osoby, ale żadna nowa znajomość nie klei się. Nie ma dalszego ciągu, trzeba w końcu na chwile się zatrzymać i próbować zrozumieć, co robisz nie tak.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 

BYK

Twoja relacja stanęła w martwym punkcie, po tym, co uczynił Twój partner wobec Ciebie. Jednak dobrze by było gdybyś postarała się o tym zapomnieć, bo on teraz bardzo się stara, żeby naprawić swój błąd, a Ty wciąż nie potrzebnie wracasz myślami do przeszłości. Okaż mu choćby odrobinę ciepła i życzliwości. Każdy ma prawo do błędów, a on swój błąd rozumie.

Ten tydzień dla samotnego Byka będzie bardzo spokojny, nie będzie zawirowań miłosnych, zauroczeń. Większość czasu spędzisz w domowym zaciszu. Warto poszukać nowych dróg dla siebie.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 BLIŹNIAK

Wydarzenia, jakie nastąpią w tym tygodniu mają wpływ na dalszą przyszłość w Waszej relacji. Wciąż czekasz na deklaracje ze strony swoje połowy a ona ciągle nie czuje tego przekonania, że to już odpowiedni moment. Zdasz sobie sprawę, że Twoje naciski tylko negatywnie wpływają na Wasz związek i odpuścisz sobie to, na czym tak bardzo Ci zależy.

Samotny Bliźniak pozna osobę, która będzie go nieco przerażać swoją odwagą w miłości. Osoba ta jest niezależna, a w miłości, jeśli ktoś wzbudzi jej zainteresowanie, dzielnie pokonując wszystkie przeszkody, aby zdobyć partnera.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA- Anioły pomagają dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. 

RAK

W ciemny wieczór często siedzisz i myślisz jak bardzo jesteś samotna w tym związku. Partner często pracuje po godzinach, wraca bardzo późno a ty sama borykasz się z problemami dnia codziennego. Czujesz się opuszczona i zaniedbana, to moment by zdecydować się na poważną rozmowę.

Samotny Rak pozna osobę, z którą będzie się różnić diametralnie jednak po kliku rozmowach odnajdziecie wspólny język zwłaszcza w sypialni. Szkoda, że nie we wspólnym życiu, ale taka romantyczna przygoda może pozytywnie wpłynąć na Twoją dalszą przyszłość.

ANIOŁ TYGODNIA -  ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 LEW

To czas, kiedy naprawdę trzeba coś zrobić dla przyszłości Twojej relacji. Jesteś znużona swoim związkiem, ale zamiast pracować nad poprawą Waszych kontaktów zaczynasz rozglądać się za kimś nowym, szukasz kogoś, kto wprowadzi nieco adrenaliny do Twego życia, a przecież to samo może zrobić Twoja połowa, jeśli ją do tego zachęcisz.

Lew singiel może spodziewać się wyznań miłosnych od osoby, która nie jest wolna. Słów tych nie potraktujesz poważnie, gdyż wiesz, że chodzi jej tylko o to, by wejść z Tobą w romans.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ ŚWIATŁA - Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 PANNA

Pozornie może wydawać się, że wszystko jest w Twoim związku w porządku i nie dzieje się nic, co wzbudziłoby Twoją uwagę, niestety może okazać się w niedalekiej przyszłości jak bardzo się myliłaś. Już teraz przyjrzyj się wierności swego partnera, czy on czegoś przed Tobą nie skrywa.

Samotna Panna lepiej niech ma się na baczności, na jej drodze stanie osoba bardzo zmysłowa i namiętna, ale niestety, jeśli chodzi o trudne decyzje podejmuje je bardzo nie chętnie, a Ty nie wiesz, czy potrafisz być z kimś, kto lubi niezależne związki.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ UZDROWIENIA - Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

WAGA

Zwykle rozmawiacie ze sobą dużo i często, mówicie o swoich potrzebach, pragnieniach czy postrzeganiu świata. Teraz masz jednak wrażenie, że Twoja połowa oddala się i unika rozmów z Tobą. Nawiązanie z nim głębszej rozmowy wydaje się niezwykle trudne, wiesz, że dzieje się coś niedobrego, tylko nie wiesz, jak skłonić go do zwierzeń.

Samotna Waga pozna bardzo interesującą osobę, z którą może nawiązać bliższa relacje pod warunkiem, że oboje zaakceptujecie swoje potrzeby i pragnienia dotyczące związku z drugim człowiekiem. Jeśli się to Wam uda, nie pożałujecie, wzajemnie potraficie być wspaniałymi kochankami.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ STRÓŻ - Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

SKORPION

Nie warto ryzykować swojego związku dla kogoś, kto tylko przez chwilę wyda się atrakcyjny. Czujesz, że ta osoba magicznie Cię do siebie przyciąga, ale gdy minie stan zauroczenia pozostaną tylko wyrzuty sumienia wobec partnera, który trwa przy Tobie w najtrudniejszych dla Ciebie chwilach. Powiew świeżości można też wprowadzić do stałej relacji, wystarczy tylko chcieć.

Samotny Skorpionie będziesz dobrze się bawił w towarzystwie znanych Ci osób. Pojawi się także flirt miłosny, miła przyjemna znajomość, ale na wielką miłość musisz jeszcze zaczekać. Nie odrzucaj zaproszeń!

ANIOŁ TYGODNIA -  ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 STRZELEC

Ty i Twój Partner nie szukacie możliwości rozwiązania problemów między Wami. Nieustanie zarzucasz swemu mężczyźnie, że związek z nim ogranicza Twoją wolność osobistą. Konieczne jest ustalenie między Wami pewnych zasad, a łatwiej będzie Wam sprostać życiowym zawieruchom.

Samotny Strzelec ma szanse zakochać się zupełnie niespodziewanie. To będzie dla Ciebie prawdziwa niespodzianka i całkowity zwrot w akcji, gdyż spotkasz tę osobę w miejscu, w którym z reguły nie bywa nikt ciekawy, a przynajmniej tak do tej pory myślałaś.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ MIŁOŚCI - Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

 

KOZIOROŻEC

Będziesz zadowolona z tego, co osiągnęłaś w związku między Wami i zajmiesz się umacnianiem Waszego partnerstwa. To moment, kiedy w związku odnajdziecie to, co się zgubiło między Wami a wspólne chwile okażą się niezwykle romantyczne, co dla Ciebie jest nie lada wyzwaniem.

Koziorożec bez pary pozna bliżej osobę, która dawno temu wpadła mu w oko, niestety okaże się, że jest on zupełnie inny, niż się na początku wydawało. Po bliższym poznaniu wyjdzie na jaw, że jest on zainteresowany jedynie związkiem seksualnym z Tobą, a nie poważną znajomością.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

 

WODNIK

Twoje partnerstwo będzie całkiem przyjemne, a Twoja druga połowa wykazuje się niezwykłą starannością byś była zadowolona z Waszej relacji. Niestety jest i druga strona medalu, jego telefony i ciągłe kontrole zaczynają działać Ci na nerwy.

Samotny Wodnik zacznie częściej bywać na spotkaniach towarzyskich, czeka Cię wiele nowych znajomości, jednak nadal nie wyniknie z nich nic poważniejszego, co właściwie wcale Cię nie martwi, chętnie wejdziesz w jakimś miły romans.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ CHAMUEL -  niesie on Ci powodzenie i spełnienie w miłości. 

 RYBY

Będziesz miała okazję urządzić swoje gniazdko, być może zdecydujesz się na remont lub zakup mieszkania. Tak czy owak działania te przyniosą Ci wiele radości w wyniku, czego zabierzesz się ostro do naprawienia relacji rodzinnych, bo między Tobą a partnerem nie bywa najlepiej zwłaszcza w łóżku.

Samotna Ryba pozna osobę, z którą będzie się jej dobrze rozmawiało.  Czasami będziesz miała wrażenie, że znacie się od lat i nadajecie na tych samych falach. Ty zauroczysz się od pierwszej chwili, lecz on nie wykaże żadnych dalszych planów w Twoim kierunku. Nie poprosi nawet o numer telefonu.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ METATRON -  Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl