Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 31.03 do 6.04.2014
Autor:
Anna Bell

 

Horoskop ogólny od 31.03 do 6.04.2014

 

BARAN
MIŁOŚĆ

Baran w związku odkryje, że od dawna nudzi się w swojej relacji.  Zamiast popracować nad pozytywnymi zmianami w partnerstwie zacznie szukać kogoś, kto podniesie adrenalinę i może się nieopatrznie wplątać w dziwny układ partnerski. W związku więcej niż dwoje to już tłok!

FINANSE

Po minionych tygodniach, w których wiele się wydarzyło, wreszcie nadszedł czas na refleksję. Będziesz miała okazję spojrzeć na swoje wcześniejsze dokonania i ocenić je z perspektywy czasu, czy prowadzą Cię drogą, którą chciałaś podążać.

ZDROWIE

Pomyśl o racjonalnym odżywianiu, nie pozwól też żeby ambitne plany pozbawiły Cię luzu.

BYK

MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze pojawi się osoba, która wniesie wiele radości do Twego życia, pokaże jasną stronę świata, jednak Ty będziesz miała wiele wątpliwości czy intencje tej osoby są szczere. Odrzuć nieufność, i uwierz, że szczęście do Ciebie przyszło.

FINANSE

To nie jest dobry tydzień na rozpoczynanie nowych ważnych projektów. Twój zmysł praktyczny nieco szwankuje i łatwo możesz popełnić błąd w kwestiach finansowych bądź zwyczajnie paść ofiarą oszustwa. Jeśli już musisz podpisać jakąś umowę, postaraj się ją przeczytać, ze zrozumieniem, inaczej poniesiesz straty.

ZDROWIE

Twoje dusza i ciało potrzebują rozluźnienia.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Osoby spod tego znaku będące w związku same przysporzą sobie kłopotów, wchodząc w romans z kimś, z kim łączą je sprawy zawodowe. Niestety zdrada wyjdzie na jaw i partner poczuje się rozczarowany. Może to być koniec związku.

FINANSE

Zakończą się sytuacje, które powodowały duży stres u Ciebie. Z Twojej pracy odejdą ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a zwłaszcza osoba, z którą kontakty z reguły były konfliktowe. Przyjmij to ze spokojem, Twoja pozycja nie jest zagrożona.

ZDROWIE

Nie zapominaj o odpoczynku, ale wybieraj aktywne formy spędzania czasu.

RAK

MIŁOŚĆ

Drogi Raku ten tydzień niesie dla Ciebie pojawienie się dosyć skomplikowanej sytuacji w Twoim życiu osobistym, jednak wyciągniesz z tego powodu pewne wnioski na przyszłość. Nauczysz się, że nie na wszystkie rzeczy masz wpływ, ale mimo to, należy je akceptować takimi, jakie są. Tak żyje się łatwiej.

FINANSE

Ktoś, kto ma wyższą pozycje od Ciebie udzieli Ci kilka cennych wskazówek i rad. Zastosuj je a Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu. Pokazuj ludziom więcej tego, ile jesteś wart i co już osiągnąłeś. Przygotuj się do wykonania ważnego zadania.

ZDROWIE

Połącz aktywny wypoczynek z rozwijaniem pasji.

LEW

MIŁOŚĆ

Osoby spod tego znaku będące w związku staną się bardziej przyjazne wobec swego partnera. Jest szansa, że druga strona doczeka się dawno niesłyszanych wyznań miłosnych, albo przynajmniej miłosnego komunikatu. Partner będzie wniebowzięty!

Samotne Lwy będą brylantować w towarzystwie.

FINANSE

Jeśli nie wszystko układa się po Twojej myśli, nie czekaj na właściwy moment tylko wciel w życie plan B. Nie masz planu B, nie szkodzi, masz teraz czas, żeby go stworzyć, bo jeszcze chwila i będzie za późno na wprowadzenie nawet drobnych poprawek.

ZDROWIE

Nie zapominaj o codziennych spacerach, to dla Twego dobrego samopoczucia.

PANNA

MIŁOŚĆ

Czasem za bardzo zwracasz uwagę na to, co pomyślą i powiedzą inni, nie wstydź się rozwijać swoich pasji ani namiętności, od miesięcy wodzisz wzorkiem za jego osobą a gdy tylko pojawia się w Twoim otoczeniu udajesz chłodną i obojętną. To utrudnia jakikolwiek rozwój znajomości między Wami.

FINANSE

Wypoczywaj na zapas, jeśli trafi Ci się chwila spokoju. Zbliża się u Ciebie okres bardzo intensywnej pracy, wtedy już nie będzie czasu na chwile lenistwa. Nowe kontakty zawodowe, które zawarłaś w tym roku okazały się nie trwałe, ale nie denerwuj się tylko otwórz się, a zobaczysz większe możliwości.

ZDROWIE

Nie zapominaj o wykupieniu karnetu na basen.

WAGA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą urzekający tydzień obfitujący  mnogością nowych kontaktów towarzyskich i zachwycający zmiennością tempa. Uda Ci się kilka wyjść towarzyskich i zawrzesz parę bardzo ciekawych znajomości, a weekendowy wypad w góry zaowocuje przygodą, która nie skończy się wraz z nadejściem lata.

FINANSE

Jeśli zajmujesz się biznesem śledź na bieżąco, co się dzieje na rynku w twojej branży. Przed Tobą czas na nowe inwestycje i trzeba mieć ogólną wiedzę, jak działa wdrożona nowa technologia u konkurencji. Trzeba się orientować, co w trawie piszczy.

ZDROWIE

Zadbaj o bardziej regularny tryb życia.

SKORPION

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy wreszcie warto podjąć wysiłek by położyć kres konfliktom rodzinnym i przywrócić harmonię w relacjach. Wzajemne docinki i uszczypliwości tylko pogorszają relacje i nie dostrzegasz, że zamiast poprawy waszych stosunków, oddalacie się od siebie.

FINANSE

Postępuj uczciwie i odpowiedzialnie.  Nie daj się ponieść negatywnym emocją, bo rezultat sprawy nad którą pracujesz opóźni się. Manipulacją niczego nie osiągniesz ani nie przyspieszysz biegu spraw. Szczera rozmowa z urzędnikiem będzie bardziej opłacalna.

ZDROWIE

Siły będą Ci dopisywać pod warunkiem, że będziesz traktować siebie z odpowiednią uwagą i troską.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Strzelec będący w związku odkryje coś więcej niż tylko nudne życie u boku partnera. Zapragnie aktywności i nowych relacji. Taka chęć życia nie spodoba się jego drugiej połowie.

Strzelec bez pary będzie miał okazję przeżyć kilka romantycznych momentów z osobą, z którą, na co dzień utrzymuje kontakty koleżeńskie.

 

FINANSE

Twoja sytuacja finansowa poprawi się w sposób bardzo wyraźny, jednak uzyskanych dodatkowych pieniędzy nie wydawaj od razu na sprawy domowe i rodzinne. Postaraj się, choć „część „ tej kwoty odłożyć. Na horyzoncie widać konieczność zapłacenia zaległego mandatu.

ZDROWIE

Jeśli poczujesz, że masz „energetyczny dołek” dostarczaj sobie pozytywnych bodźców.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Idzie nowe, zapomnij o tym, co było, odetnij się całkowicie od starych układów i więzów. Masz teraz jak nigdy do tej pory szanse wejść w związek, w którym życie i uczucie będzie proste i bez komplikacji.

FINANSE

Jeśli zależy Ci na zrobieniu wrażenia na nowym pracodawcy, u którego chcesz podjąć pracę, poproś kolegów, a nawet szefa z byłej pracy, aby wystawił opinię na Twój temat. Takie działanie okaże się bardzo pomocne. Koziorożec starający się o podwyżkę dostanie decyzje odmowną.

ZDROWIE

Dbaj o swoje duszę i ciało, nawet jak masz nie wiele czasu wykonaj codziennie kilka brzuszków czy skłonów.

WODNIK

MIŁOŚĆ

To czas w którym nie zabraknie Ci energii. Przyczyni się ona do powstania pomysłów prowadzących do  poprawy jakości Waszej relacji. Nade wszystko jednak  urzeczywistnią się Twoje pragnienia, ponieważ doszłaś, do wniosku, iż bierne czekanie, aż partner zdecyduje się dokonać wyboru, to strata czasu.

FINANSE

To dobry tydzień na realizację zadania, które już dawno wisi nad Tobą. Jednak, jeśli chcesz by to właśnie Twój pomysł został przyjęty przez szefa pamiętaj, że musi się on wyróżniać na tle innych. Podejdź do tego zadania z pełną determinacją.

ZDROWIE

Znajdź czas na zajęcia, które lubisz i które dają Ci pozytywną energię, może to być basen albo chociaż codzienny dłuższy spacer z psem.

RYBY

MIŁOŚĆ

Ryby będące w związku powinny się przyjrzeć swojej relacji z bliska. Może jest coś, czego druga strona nie akceptuje w Tobie, a Ty Rybo tego nie dostrzegasz. Zacznij czytać między wierszami to, co słyszysz od partnera.

Twoja druga połowa chce Ci przekazać coś ważnego. Może okazać się, że Cię zaskoczy informacją zawodową lub inną, co Ci się na pewno nie spodoba.

FINANSE

To dla Ciebie dosyć niespokojny tydzień. Będziesz szukała dla siebie nowych dróg rozwoju, jednak właściwie nie potrafisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo trudne pytanie, co tak naprawdę chciałabyś robić w życiu. Wiesz, że chciała byś połączyć pracę z pasję, ale aby to osiągnąć, musisz pozbyć się stereotypowego myślenia.

ZDROWIE

Częściej zażywaj ruchu na świeżym powietrzu. 

Wróżka Anne

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl