Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 07.04 do 13.04.2014
Autor:
Anna Bell

 

 

BARAN
MIŁOŚĆ

Poszukujesz teraz kogoś, komu możesz zaufać. W szczęśliwym związku promieniejesz i rozkwitasz i na Twojej drodze pojawi się właśnie taka godna zaufania osoba. Podejmij właściwe decyzje i zrób kroki w kierunku rozwoju znajomości.

FINANSE

Jeśli zależy Ci na lepszej pozycji zawodowej postaraj się działać delikatnie i niczego na nikim nie wymuszaj. Spokojnie realizuj swój dokładnie opracowany plan. W relacjach ze współpracownikami unikaj konfliktów, nie interesuj się przesadnie pracą innych tylko skup się na swojej.

ZDROWIE

Jesteś w doskonałej formie. Unikaj słodyczy.

BYK

MIŁOŚĆ

Teraz nadszedł moment by podjąć nowe wyzwania w sprawie uczuć. Jeśli szukasz nowej drogi dla swego partnerstwa, to uda Ci się wybrać spośród wielu właśnie tą właściwą. Byki single poznają kogoś, kto może okazać się ich przeznaczeniem.

FINANSE

Jeśli jesteś Bykiem prowadzącym własny biznes to nadszedł odpowiedni czas żeby pomyśleć o reklamie. Twoje problemy finansowe nie biorą się od tak po prostu z powietrza Czasem trzeba przypomnieć klientowi o sobie.

ZDROWIE

Jeśli tego potrzebujesz, pozwól sobie na zmianę stylu życia.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Bliźniaki będące w związku dadzą sobie szanse realizacji swoich prawdziwych pragnień. Nie chcesz już czuć się ograniczona, bo Twojej drugiej połowie nie podobają się wybory jakich dokonujesz. Otworzyłaś się na nowe możliwości, jakie niesie życie, bo wiesz, że to dla Ciebie przepustka do lepszej przyszłości i większej niezależności.

FINANSE

To czas, kiedy Twoje umiejętności zostaną docenione. Szef wyróżni Cię spośród innych. Nagrodą będą zwiększone zyski. Jednak nie spoczywaj na laurach i nadal dbaj o samodzielny rozwój, co w przyszłości zaowocuje wyższą pozycją.

ZDROWIE

Zacznij z większą regularnością uprawiać sport.

RAK

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będziesz przekonana, że osoba, która jest u Twego boku, jest osobą właściwą dla Ciebie.  Być może Twój wybór nie wszystkim się podoba, ale Ty widzisz sens Waszej relacji. Przyjmujesz kogoś w swoje życiem takim, jakim jest i jesteś szczęśliwa, bo nie szukasz w nim zmiany.

FINANSE

Bywa, że chętnie bierzesz udział w loteriach, bo znasz zasadę, że wygrać może tylko ten, co kupi los i taki szczęśliwy los trafi się właśnie Tobie, pieniądze nie będą zbyt duże, ale starczy na ekstra wydatek.

ZDROWIE

Nie ma podwodów do obaw, bo zdrowie nie powinno Cię zawieźć.

LEW

MIŁOŚĆ

Kłopoty, jakie towarzyszyły Ci w życiu osobistym zejdą na dalszy plan. Zrozumiesz, że walczysz z wiatrakami i nie ma sensu podejmowanie dalszych działań. Twoje życie skupi się teraz na sobie i spędzaniu czasu z zresztą rodziny. Będzie bardzo przyjemnie.

FINANSE

Zaczynasz się irytować, bo rywalizacja między współpracownikami od pewnego czasu zaczęła psuć wasze relacje w zespole. Plotki i intrygi, negatywnie wpływają na wykonywanie zadań. To dobry moment, żebyś skorzystała ze swoich wrodzonych umiejętności i zaproponować kompromisowe rozwiązania.

ZDROWIE

To czas, kiedy będziesz Lwie emanować witalnością.

PANNA

MIŁOŚĆ

Tydzień dosyć spokojny, ale to nie znaczy, że nie zdarzy się nic ekscytującego. Twoja druga połowa zaskoczy Cię wiadomością, która wprawi Cię w osłupienie. Owszem, wiesz, że potrzebujecie pieniędzy na wspólną przyszłość, ale nie spodziewałaś się, że zechce tak daleko wyjechać do pracy, co oznacza, że całe lato spędzicie oddzielnie.

FINANSE

W pierwszej połowie tygodnia postaraj się wykonać jak najwięcej zadań. Przed Tobą czas, kiedy pojawią się nowe zlecenia, szanse rozwoju zawodowego i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia. Przybędzie Ci też w portfelu, co stanowi dla Ciebie ważną wiadomość.

ZDROWIE

Poczujesz przypływ energii, wzrośnie Twoja aktywność.

WAGA

MIŁOŚĆ

To dobry czas, żeby otworzyć się na miłość, ale zanim postanowisz wejść w bliską relację zmień swój sposób patrzenia. Przestań oceniać innych po pozorach, dopuść do głosu swoją intuicję. Ona wskaże Ci drogę do właściwego dla Ciebie wybranka.

FINANSE

W tym tygodniu Twoją uwagę zajmą zaległe sprawy urzędowe. Będziesz zwracała się o pomoc do osoby \wyszkolonej w temacie, który jest dla Ciebie istotny. Poprzez uzyskanie istotnych informacji ruszysz z miejsca sprawę, która od dawna tkwi w martwym punkcie i spędza Ci sen z powiek.

ZDROWIE

Ćwiczenia w grupie będą dla Ciebie świetną mobilizacją.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Jeśli do tej pory nie wiedziałaś, kto z Was jest osobą bardziej dominującą w tej relacji nadchodzący czas pokaże to. Widać, że Ty sama przyjmiesz rolę osoby podporządkowanej, a Twój parter zechce grać pierwsze skrzypce i Tobie nie będzie to przeszkadzać.

FINANSE

To czas, kiedy jeszcze raz podejmiesz pewne wyzwanie, poprzednim razem zrezygnowałaś, bo pierwsza próba była nieudana. Jednak bardzo Ci zależy na tym by dostać pracę w tej firmie i ponownie zgłosisz swoją aplikację. Tylko tym razem postaraj się być bardziej kreatywna.

ZDROWIE

Pomyśl o tym by wybrać się do dietetyka i ustalić optymalną dietę.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Zbyt często przywiązujesz uwagę do tego, co sądzi Twoja przyjaciółka o Twoim związku uczuciowym. Nie ona powinna decydować o tym jak masz postępować by poprawić Wasze relacje, tylko Ty sama wybierz takie rozwiązanie, jakie podpowiada ci Twoje serce.

FINANSE

Masz dość ciągłego pośpiechu a stres ani trochę nie mobilizuje Cię do wysiłku. Alergicznie reagujesz na osoby nie uprzejme, jeśli więc sytuacja nie zmieni się, zacznij rozglądać się za szukaniem takiego miejsca dla siebie gdzie panuje twórczy klimat.

ZDROWIE

Zadbaj o psychiczny relaks.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W sprawach uczuciowych spokojna atmosfera, ale pilnuj żeby nie zrobiła się zbyt senna. Stagnacja to wróg Waszej miłości. Jeśli na nowo każde z Was zamknie się w swoim świecie, czeka Was kolejny kryzys tylko, że tym razem będzie trudniej go pokonać.

Samotny Koziorożec z pierwszej dekady zaangażuje się w nową znajomość.

FINANSE

To czas, kiedy nie możesz w pracy zawodowej oczekiwać na zbyt wiele. Trzeba dokończyć zadania z zeszłego tygodnia. Zostało Ci jeszcze sporo do zrobienia, a nikt, ze współpracowników nie będzie się wykazywał chęcią pomocy czy wyręczenia Cię.

ZDROWIE

Pomyśl o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, wzmocnisz odporność.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Ty i wybranek Twego serca zdecydujecie się być razem i tworzyć wspólną przyszłość. Ważne jednak jest byście nie wracali do tego, co było negatywne miedzy Wami. Zamknijcie drzwi przeszłości za sobą i już ich nie otwierajcie, z optymizmem patrzcie w przyszłość.

W otoczeniu samotnego Wodnika pojawi się osoba z którą będzie się wzajemnie uzupełniać.

FINANSE

W Twoim otoczeniu pojawią się osoby, które w przyszłości mogą pomóc Ci w karierze zawodowej, jednak do Ciebie należy zadanie podtrzymania tych znajomości.

Dla Wodników z pierwszej dekady może pojawić się szansa nowej pracy, pamiętaj o dokładnym przeanalizowaniu, czy jej przyjęcie faktycznie okaże się dla Ciebie atrakcyjne.

ZDROWIE

Staniesz się bardziej wytrzymała na stres i zmęczenie. Zadbaj o gardło.

RYBY

MIŁOŚĆ

Ktoś wpadł Ci w oko, ale boisz się nawiązać kontakt z nim. Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się czy mogło by być między Wami coś więcej niż tylko przelotna relacja. Poproś przyjaciółkę by bardziej motywowała Cię do działania.

FINANSE

W tym tygodniu odetchniesz nieco od nadmiaru obowiązków, ale sprawy materialne nadal będą zaprzątać Twoją uwagę. Jeśli planujesz skorzystać z pożyczki czy kredytu dobrze przeczytaj umowę i sprawdź dokładnie skalę oprocentowania kredytu.

ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o uprawienie sportu i aktywny wypoczynek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl