Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 07.04 DO 13.04.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Twój związek może wypłynąć na wzburzone morze, nie wszystko będzie szło gładko i pomyślnie.  Potrzeby Twoje i Twojego partnera całkowicie się różnią. Wzajemnie prowokujecie wzajemne konflikty i nie znajdujecie rozwiązania by wyjść z trudnej dla Was sytuacji.

Samotny Baran raczej  będzie oczekiwał na miłość niż jej szukał. Jeśli jesteś Baranem który już jakiś czas temu wszedł w romantyczną przygodę możesz oczekiwać, że przerodzi się ona w werbalną rywalizację.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- to czas decyzji które wpłyną na Twoje dalsze życie uczuciowe.

BYK

W partnerskim związku osiągniesz spełnienie i satysfakcję. Wejdziesz w świat uczuć i emocji, dzięki czemu razem ze swoją drugą połową na nowo wprowadzicie powiew świeżości do Waszej miłości.  Wspólne chwile spędzone w miłych miejscach będą dla Was źródłem radości.

Byk singel na swojej drodze spotka osobę która będzie go fascynowała swoim spokojem i opanowaniem, ale także doprowadzi do rozpaczy, bo relacja z  tą osobą nie szybko wyjdzie poza ramy zwykłej znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA- samotny pomaga otworzyć serce na prawdziwą miłość.

 BLIŹNIAK

To czas, kiedy powinnaś zwolnić. Pozwól by Twoja miłość płynęła swoim torem. Niczego nie przyśpieszaj, nie wyrywaj się na siłę i za wszelką cenę do przodu. Czasami bywa tak, że trzeba zrobić krok w tył, by móc ruszyć się z miejsca. Bądź ostrożna i taktowna.

Bliźniak bez pary wcale nie będzie cierpiał z tego powodu. Rozkwitnie Twoje życie towarzyskie i to będzie coś co przyniesie Ci wielką radość. Uważaj na pewnego ciemnego blondyna, on nie jest wolny choć będzie Cię o tym zapewniał.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- pomaga w rozwijaniu uczuć i podnoszeniu jakości związku.

RAK

W Twoim związku mogą wystąpić trudności np. mieszkaniowe lub materialne, które pokażą jak solidne są fundamenty Waszego partnerstwa. Do tej pory nie było poważniejszych problemów między Wami, więc nie wystawialiście waszej relacji na ciężką próbę. To, co dzieje się w tej chwili, zaważy na waszej przyszłości.

Samotny Rak nawiąże listowny kontakt z bardzo ciekawą osobą, jednak emocjonalnie bardzo zimną, co nie wróży szansy na wspólne życie intymne. Lepiej od razu postaw więc na przyjaźń między Wami, a marzeń o wspólnym życiu w ogóle nie bierz po uwagę.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ -  wskaże Ci drogę którą musisz iść aby doznać spełnienia w miłości.

 

LEW

Może i Twój związek łączy silna chemia, ale brakuje Wam poczucia realizmu. Przy zderzeniu z codziennością nie wytrzymacie próby czasu. Ty jednak nie potrafisz tego zrozumieć, patrzysz na partnera przez różowe okulary i uważasz, że z czasem on nauczy się odpowiedzialności.

Lew singel może w swoim otoczeniu spotkać osobę która zafascynuje go od pierwszej chwili, jednak zabiegając o bliższe poznanie pominiesz mały fakt, ta osoba będzie miała na palcu obrączkę, mimo to, nie zechcesz zrezygnować.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Samotne Lwy nie powinny bać się bliskości z ludźmi.

PANNA

Twoja relacja uczuciowa będzie harmonijna, wyjątkowo Ty i Twoja druga połowa odnajdziecie zrozumienie w każdym temacie. To czas, kiedy czeka Was większy wydatek, ale decyzja o zakupie będzie przemyślna i podjęta wspólnie, co jeszcze bardziej zbliży Was do siebie.

Samotna Panna w swoim otoczeniu dostrzeże osobę z którą bardzo wiele ją łączy we wspólnym postrzeganiu świata. Jednak on będzie chciał być Twoim przyjacielem, Ty pragniesz być jego kochanką. Mimo, to los daje Ci szanse, że uda się Wam wejść w interesujący romans.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRÓŻ - czuwa nad zachowaniem stabilności w związku, samotnym dodaje otuchy do działania.

 WAGA

Niewykluczone, że Twój związek małżeński został zawarty pod presją rodziny, zgodnie z tym, czego od Ciebie oczekiwano. Teraz czujesz się uwięziona we własnej relacji i masz poczucie życia za szybą. Podejmiesz decyzje by coś z tym zrobić, nie chcesz ranić partnera, ale chcesz by zrozumiał Twoje pragnienia i plany odnośnie Twojej sfery zawodowej.

Waga bez pary pozna osobę która od pierwszej chwili wzbudzi w niej silne emocje w wyniku czego trudno Ci będzie zapanować nad sobą, by od pierwszej chwili nie wyznać mu zakochania.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA- pomaga odkryć piękno w dotychczasowym związku i życiu.

 SKORPION

Zabiegasz o to by bliska Ci osoba nie dowiedziała się zbyt dużo o twojej przeszłości, jednak skrywanie tajemnicy nie pozwoli Ci zbudować relacji pełnej otwarcia i szczerości. To dobry moment żeby poruszyć ten temat.  Jest szansa, że nie zakończy się zdenerwowaniem ani burzliwym konfliktem.

Samotny Skorpion zechce ten czas poświęć sobie i rodzinie. Nie będziesz poszukiwać miłości, raczej skupisz się na pracy nad sobą, nad swoim rozwojem duchowym. Chcesz wejść  w miłość z nową wiarą, odcięta od  negatywnych emocji z przeszłości.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ METATRON- to czas kiedy w Twoim życiu nadchodzi moment dokonywania wyborów.

STRZELEC

Kłopoty i zamieszanie nie ominie Was.  Pojawią się niespodziewane sytuacje, które wystawią Wasze partnerstwo na próbę. Odezwie się ktoś z przeszłości, kto kiedyś próbował popsuć relacje między Wami, jednak, jeśli zależy ci na Twoim związku zbagatelizuj tamtą znajomość i wyznanie miłości.

Strzelec bez pary będzie pełen życia. Duża witalność pozwoli Ci na łatwe zawieranie nowych kontaktów. Wśród nowo poznanych osób, będzie ktoś, kto fizycznie będzie spełnieniem Twoich marzeń, niestety zbyt wiele różnic w charakterach nie wróży żadnej przyszłości dla tej znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY ŚWIATŁA - obecność tych Aniołów pokazuje, że w związku potrzebna jest bliskość, samotnym wskaże drogę do miłości.

KOZIOROŻEC

To czas refleksji i podsumowań. Zaprosisz swojego partnera do poważnej rozmowy. Nie chcesz trwać dłużej w niepewności. Chcesz wiedzieć, dokąd zmierza Wasz związek. Jeśli Twój wybranek serca nie jest przekonany, że chce spędzić z Tobą życie, pozwolisz mu odejść.

Koziorożec bez pary zacznie tracić nadzieje, że w jego życiu pojawi się jeszcze miłość. Zrobiłaś tak wiele, żeby odnaleźć drugą połowę, a jednak samotność Cię nie opuszcza. Ten tydzień niesie nową znajomość,  ale bardziej będzie to zauroczenie fizyczne niż prawdziwa miłość.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- to okres miłości i dobrobytu w związku.

 

WODNIK

Wierność nie jest Twoją mocną stroną a los po raz kolejny wystawi Twój związek na próbę. Nie wiesz, co uczynić, co zrobić z tym fantem. Nowo poznana osoba mocno zapadnie Ci w pamięć, ale przecież Ty jesteś w związku. Na razie poprzestaniesz na fantazjach, jednak boisz się, co przyniesie przyszłość.

Wodnik singel otworzy się bardziej na nowe możliwości  poznawania  nowych osób. Zbyt długo w Twoim życiu pojawiają się stale te same osoby, co nie sprzyja poznaniu miłości.

ANIOŁ TYGODNIA-TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- Jeśli chcesz poznać swoją drugą połowę musisz bardziej otworzyć się na ludzi, nie ukrywaj swego wnętrza.

 RYBY

W pierwszej połowie tygodnia postaraj się wykorzystywać wszystkie okazje służące poprawie sytuacji w Twoim związku. Wprawdzie jest w nim trochę zamieszania, ale jeśli naprawdę wykażesz się inicjatywą, wszystko powinno skończyć się dobrze.

Śmiało wyjdź do ludzi, szukasz miłości i ją znajdziesz. Nie bój się zawierać nowych znajomości, chodzić na randki, przyjmować zaproszeń na spotkania towarzyskie. Wśród tego tłumu. znajdziesz taką osobę, która zrozumie Twoją wrażliwą duszę.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- pomagają dostrzec piękno w Twoim życiu.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl