Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 14.04 do 20.04.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Twoja wojownicza natura skłania Cię do szybkich decyzji, ale tym razem postaraj się zapanować nad sobą. Czas będzie sprzymierzeńcem w sferze uczuć. Ktoś, na kim Ci zależy może nie zrozumieć Twojego pośpiechu i czuć się przytłoczony znajomością z Tobą.

FINANSE

W sferze zawodowej pojawi się nowa znajomość , dzięki której wiele się nauczysz. Obserwuj uważnie ludzi i nie obawiaj się ryzyka. Ciągle jeszcze czegoś możesz nie wiedzieć, ale intuicja podpowie Ci właściwe rozwiązanie.

ZDROWIE

Odkryjesz idealną kuracje na swoje kłopoty, wkrótce poczujesz się lepiej.

BYK

MIŁOŚĆ

Możesz mieć poczucie, że w Twoim życiu osobistym zapanował zamęt, partner nie spełnia Twoich oczekiwań, przyjaciele nie interesują się Twoimi sprawami, a rodzina nie szuka z Tobą kontaktu. Jedyne wyjście to przeczekać sytuacje, już w końcu tygodnia wszystko wróci do normy.

FINANSE

Czeka Cię zysk lub nagroda, co niezmiernie Cię ucieszy. Twoje konto od dawna świeci pustkami, a Ty nie masz pomysłu jak spłacić zadłużenie na karcie kredytowej. Twoje działania rozpoczęte jakiś czas temu, przyniosą efekty, o jakich marzyłaś. Jednak nie spoczywaj na laurach i pracuj nadal wytrwale.

ZDROWIE

Dolegliwości odchodzą od Ciebie, będziesz czuła się lepiej.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Jeśli liczysz na stabilizację masz na nią szanse, w tym tygodniu w grę wchodzi rozpoczęcie znajomości, która okaże się długofalowa, a osoba, którą poznasz wzbudzi w Tobie zaufanie właściwe od pierwszej chwili.

Bliźniaki będące w stałym związku powinny unikać rutyny, inaczej pojawią się komplikacje.  

FINANSE

Bądź czujny gdyż w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń w pracy pojawi się konflikt. Twoja obserwacja sprawi, że opowiesz się po zwycięskiej stronie. Pod koniec tygodnia czeka Cię ważna rozmowa, która wyjaśni Twoją wątpliwość, czy umowa o pracę zostanie Ci przedłużona, czy nie.

ZDROWIE

Poczujesz przypływ sił, będzie Cię rozpierać energia.

RAK

MIŁOŚĆ

To dla Ciebie trudny tydzień, musisz zdecydować, czy warto wejść w tę relację na dłużej. Ukochany bywa fascynujący, ale jednocześnie zaborczy, dla Twojej wrażliwej natury taka dominacja sprawia, że czujesz się uwięziona.

FINANSE

Poczujesz przypływ energii, wykorzystasz każdą okazje, aby zaistnieć publicznie i pokazać swoje najważniejsze talenty. Jeśli jesteś przekonana, że podwyżka Ci się słusznie należy, masz szanse teraz ją sobie wywalczyć.

ZDROWIE

Jeśli usłyszysz niepokojącą diagnozę nie wpadaj w panikę.

LEW

MIŁOŚĆ

To dla Ciebie szczęśliwy okres, osoba, którą od dawna jesteś zainteresowana, wyłowi Cię z tłumu i zechce poznać bliżej. Niczego jednak nie przyspieszaj tylko pozwól by nie mógł od Ciebie oderwać wzroku, zadbaj o swój wizerunek.

FINANSE

To czas, kiedy wreszcie odkryjesz ile swoich talentów i szans po prostu jeszcze nie wykorzystałaś. Bez obawy rzucisz się na głęboką wodę a okoliczności będą dla Ciebie wyjątkowo sprzyjające.  Przygotuj się na duże zmiany zawodowe.

ZDROWIE

Uważaj na siebie, może Cię dopaść poważna infekcja.

PANNA

MIŁOŚĆ

To czas spokoju, w Twoim życiu uczuciowym nie wiele będzie się działo, Twoja ukochana połowa będzie traktować Cię z pełnym oddaniem i szacunkiem, pomoże Ci we wszystkich pracach domowych, nie rozmyślaj, więc co nagle go tak zmieniło tylko ciesz się chwilą.

FINANSE

W pracy zostaniesz doceniony, gdyż śpiewająco wywiążesz się z nałożonych na siebie obowiązków. To czas także, kiedy odnowisz dawne kontakty zawodowe. Będzie to dla Ciebie korzystne, gdyż w przyszłości będziesz potrzebować pomocy kogoś, kto cieszy się dużym autorytetem.  

ZDROWIE

Zaleca ostrożność za kierownicą.

WAGA

MIŁOŚĆ

Okazji do spotkania interesującej osoby u Ciebie nie brakuje a jednak Tobie brak zdecydowania. Wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie. On ciągle daje Ci nadzieje, że wróci i na nowo będzie z Tobą.

FINANSE

Wpadniesz na doskonały pomysł, spodoba się on nie tylko kadrze kierowniczej, ale także współpracownikom. Jednak ważne jest żeby nie zwlekać z realizacją pomysłu, bo gdy entuzjazm opadnie możesz stracić szanse na sukces.

ZDROWIE

Jeśli szukasz ratunku dla zdrowia możesz trafić na naciągacza.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Zbyt kurczowo trzymasz się tego, co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową, nawet, jeśli Twoje serce płacze.

FINANSE

Będziesz walczyła o swoje sprawy. Otrzymasz interesujące wiadomości, które popchną Cię do działania, jednak zanim podejmiesz ryzykowną decyzje dobrze się zastanów. Pojawi się też szansa wyjazdu zawodowego, skorzystaj z niej.

ZDROWIE

Zadbaj o regularne uprawianie sportu, mogą to być nawet lekkie ćwiczenia, ważne by robić to stale.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będzie u Ciebie więcej rozrywek. Zawrzesz nowe międzynarodowe przyjaźnie a kto wie, wśród tych znajomości jedna może okazać się naprawdę bliska. Towarzysko poczujesz się spełniona jednak na miłość musisz jeszcze poczekać.

FINANSE

To ważny tydzień, gdyż czeka Cię rozprawa z przeciwnikiem lub osobą, która próbuje przypisać sobie Twoje sukcesy. Z danych niepowodzeń wyciągnij wnioski i zacznij naprawdę działać, jednak kieruj się intuicją, to Ci pokaże jak dużo wiesz o sobie samym.

ZDROWIE

Jeśli nie będziesz mogła zapanować nad nerwami, sięgnij po zioła.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W Twoim życiu osobistym nastąpią istotne zmiany, nie zdziw się niczemu i bądź elastyczna, kiedy Twój partner zdecyduje poprosić Cię rękę, choć nie miałaś pojęcia o jego planach, przyjmij go z radością i uśmiechem a on Ci to jeszcze bardziej wynagrodzi.

FINANSE

Pokonasz konkurencje i przestaniesz się oglądać na innych, poczujesz się ważna i potrzebna dla swojej firmy. Ktoś, kogo znasz już bardzo długo pomoże Ci w załatwieniu pewnej trudnej sprawy urzędowej. W końcu tygodnia może czekać Cię wystąpienie publiczne przed szerszym gronem.

ZDROWIE

To dobry czas na rzucanie nałogów.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Wodnik, który do tej pory nie znalazł swojej połowy będzie miał okazję do wyjścia w krótki i gorący romans. Zastanów się jednak czy takie ryzyko da Ci to, czego teraz potrzebujesz, przy twierdzącej odpowiedzi nie wahaj się ani chwili, bo będziesz tę romantyczną przygodę wspominać przez lata.

FINANSE

Jeśli jesteś Wodnikiem szukającym pracy od dłuższego czasu musisz wreszcie zdecydować, na jakiej pracy najbardziej Ci zależy, wysłanie CV nie ma sensu, jeśli nie masz przekonania, którą drogą kariery zawodowej chcesz podążać. Kierunek wyznacz jak najszybciej, gdyż zbyt długie wahanie spowoduje kolejne stracone okazje.

ZDROWIE

Zadbaj o stan swoich nerwów, naucz się rozładowywać stres.

RYBY

MIŁOŚĆ

Ciągle zadajesz sobie pytanie jak silna jest jego miłość do Ciebie, do głowy może wpaść Ci szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo, miłości, jaką czuje do Ciebie, porzucony, odejdzie bez walki.

FINANSE

Będziesz się cieszyć tym, co zdobyłaś, nadeszła Twoja chwila triumfu. Jesteś usatysfakcjonowana ze swojej pozycji zawodowej i w sumie pozwolisz sobie na krótki odpoczynek, dzięki któremu odnowisz siły i nabierzesz nowej życiowej energii.

ZDROWIE

Zacznij uprawiać jakiś sport. 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl