Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 14.04 DO 20.04.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

To czas, kiedy minęła namiętność w Twoim związku i tak naprawdę nie wiele w nim zostało. Teraz męczy Cię poczucie niepewności, czy warto te relacje utrzymywać czy raczej z niej zrezygnować. Uważasz, że to, co było między Wami, było wspaniałe i niezapomniane, ale przyszłość związku stoi dla Ciebie pod znakiem zapytania.

Baran, który od dawna szuka swojej drugiej połowy może spodziewać się niezwykłego wydarzenia  które przybliży związek który wkrótce się pojawi. Być może odezwie się ktoś z przeszłości, a może w drodze do domu rodzinnego rozpoczniesz miłą konwersacje z nieznajomym. Nie zapomnij zostawić numeru telefonu.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIELSKI PRZEWODNIK - Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

 BYK

To czas, kiedy razem ze swoją drugą połową będziecie cieszyć się życiem. Wasze wspólne problemy rozwiązały się szybciej niż się spodziewaliście. Kredyt spłacony przed czasem, wolni od zobowiązań finansowych poczujecie pełnię życia. Czeka Was udana zabawa w gronie rodziny.

Jeśli jesteś Bykiem bez pary nie możesz siedzieć i czekać aż miłość przyjdzie do Ciebie tylko musisz podjąć wyzwanie i sama aktywnie szukać dla siebie partnera. Mężczyzna, którego poznasz w sieci początkowo nie wzbudzi Twego zaufania, ale nie rezygnuj z tej znajomości zbyt pochopnie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA - Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

BLIŹNIAK

To dobry czas żeby rozpocząć nowy cykl Twojego partnerstwa, erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być transformowana na sprawy istotne gdzie dwoje ludzi łączy wspólny cel jak dążenie do założenia wspólnego gniazdka miłości. To najlepszy czas na ważne decyzje.

Samotnym Bliźniakom los niesie wyjątkowo dużo szans na nowe znajomości. Korzystanie z przyjemności życia, rozpoczęcia wszystkiego od nowa, także relacji, która może przerodzić się w miłość.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

 RAK

Od lat tkwisz w niby udanym związku aczkolwiek nieco nudnym, jak to sama określasz i tu na Twojej drodze pojawia się szansa wejścia w romantyczną przygodę miłosną, mimo twojej otwartości by wejść w ten flirt miłosny, zastanów się jak to obije się na Twoim partnerstwie. Ten tydzień poświęć na rozważania za i przeciw. Znajdziesz właściwą odpowiedź.

Samotny Rak będzie w tym tygodniu raczej skupiać się na sferze zawodowej niż emocjonalnej. Dobrze by było gdybyś wykorzystała ten czas na obserwacje ludzi, gdyż w miłości za bardzo boisz się ryzyka.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku.

 

LEW

W relacji z partnerem warto byś wykazała się większą otwartością na to, co on ma Ci do zaoferowania. Trzeba zrzucić stare krępujące Was więzy i wykorzystać szanse, jaką niesie Wam życie, ale w sposób twórczy dla Waszego związku.

Lew singel będzie miał szanse ułożenia sobie życia osobistego, z osobą, z którą od jakiegoś czasu prowadzi miłe rozmowy. On zaproponuje coś więcej, jednak zanim zgodzisz się na pierwszą randkę, postaraj się rozpoznać czy nadajecie na tych samych falach.

ANIOŁ TYGODNIA--ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie!

PANNA

Twoja praca stanowi ważny punkt Twego życia, ale nie zaniedbuj bliskich kosztem niej. Tego nie da się już później odwrócić. Jeśli w tygodniu spędzasz w pracy więcej niż osiem godzin to przynajmniej w weekend zaplanuj dla Was wspólne wyjście, a nie spędzenie tego wolnego czasu przed telewizorem.

Samotna Panna odnowi starą znajomość, z kimś, kto kiedyś był drogi Twemu sercu, ale Wasze drogi rozeszły się dawno temu.  Wspólne spotkanie po wielu latach okaże się bardzo miłe.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

 WAGA

W Twoim związku pojawi się wiele niejasności, jednak nie próbuj rozwiązywać problemu natychmiast wszczynając awanturę, pozwól się sprawom toczyć w swoim własnym tempie a okaże się, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Samotna Waga na swojej drodze spotka osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźni a dopiero z czasem z tej relacji ma szanse zrodzić się prawdziwe uczucie.  Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

 SKORPION

Masz wrażenie, że Twój związek dobiega końca, jednak nie chcesz rozstać się zapominając o sobie nawzajem, jakby nic Was nie łączyło. Pragniesz zachować przyjaźń ze swoim partnerem, nie chcesz między Wami wrogości, jednak Twoja połowa tego nie rozumie i bywa złośliwa wobec Ciebie, czasem wręcz agresywna w słowach.

Skorpion bez pary ma przed sobą dobry czas by zdobyć zainteresowanie osoby, która już od jakiegoś czasu zaprząta Twe myśli. Los da Wam szanse razem realizować jakiś wspólny projekt, od Ciebie zależy czy wzbudzisz jego pożądanie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

 STRZELEC

Ten tydzień niesie czas próby dla Twego partnerstwa. Twoja druga połowa pragnie, abyś zrezygnowała ze swojej niezależności na konto rodziny. Ty pragniesz z nim związku, walczysz o niego, ale poczucie zamknięcia w klatce negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie.

Strzelec, który podąża za miłością powinien być bardziej otwarty na bezinteresowne uczucia. Co z tego, kiedy wizerunek osoby wydaje Ci się ciekawy, to jej wnętrze jest puste, i po wejściu w taką relacje Twoje serce po raz kolejny zostaje zranione?

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioł uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 KOZIOROŻEC

Twój związek ogólnie jest w dobrej kondycji, ale już pod koniec tygodnia będziesz musiała bronić się przed plotkami, jakie wynikły z powodu spotkania na kawie z dawno niewidzianym przyjacielem. Jednak zamiast się tłumaczyć, zaproponuj spotkanie w większym gronie.

Jeśli należysz do samotnych Koziorożców mających kogoś na oku wreszcie dopniesz swego i zdobędziesz osobę, z którą od dawna chcesz być. Jeśli należysz do osób, którego dopiero szukają obiektu westchnień ten tydzień nie niesie większych zmian.

ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ STRÓŻ- Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

 

WODNIK

Zaległe sprawy, niedopowiedzenia niemal bezboleśnie rozwiążą się same. Jeśli do tej pory nie byłaś pewna, dokąd zmierza Twoja relacja ani jakie plany ma wobec Ciebie Twój wybranek, teraz jego deklaracje utwierdzą Cię w przekonaniu, że co do Waszej wspólnej przyszłości nie ma już żadnych wątpliwości.

Dla samotnego Wodnika to czas rozrywek i przyjemności, poznasz wiele fajnych osób a i możesz się spodziewać, że ktoś wyjątkowo atrakcyjny wyróżni Cię na tle innych i zaprosi na wspólną randkę.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

 RYBY

W związku nadszedł dla Ciebie czas siewu, bardzo ciężkiej pracy. Rzetelnej a na zadawalające efekty przyjdzie jeszcze poczekać, jednak to, co teraz uczynisz dla Waszego partnerstwa zaowocuje w przyszłości trwałością i stabilnością emocjonalną.

Samotna Ryba na swojej drodze spotka bardzo ciekawą osobę, jednak by znajomość się rozwinęła trzeba będzie wykazać się odwagą, intuicją i refleksem, bo tylko od Ciebie samej zależy czy poznasz go bliżej czy nie.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się, zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl