Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 21.04 DO 27.04.2014
Autor:
Anna Bell


BARAN

Z przerażenia załamujesz ręce dostrzegając jaki w Twoim życiu osobistym jest bałagan. Nie wiesz dokąd prowadzi Twoja relacja przez co złościcie się na siebie wzajemnie. Chciałabyś wiedzieć na czym stoisz, a tym czasem Twój związek nie jest ani jasny ani pewny.

Wiosna może zawrócić Ci w głowie, nawet jeśli należysz do grona osób dojrzałych, na Twojej drodze pojawi się naprawdę interesujący kąsek, grzechem by było odpuścić sobie tę relacje, gdyż możesz patrzeć na niego, jak na potencjalnego partnera.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 BYK

W stałych związkach ożywią się emocje, wysuną się one na pierwszy plan. Ty i Twoja połowa zaczniecie planować wakacje, co ożywi uczucia między Wami, gdyż większość decyzji co do urlopu będziecie ustalać w łóżku.

Jeśli jesteś Bykiem samotnym i takim który na dodatek nie interesował się sportem teraz to się zmieni, zaczniesz szukać dla siebie dosyć intensywnie ulubionej dziedziny dzięki czemu zawrzesz kilka fajnych znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

BLIŹNIAK

To czas który da Wam szanse doprowadzić pewne sprawy do szczęśliwego końca. Być może wspólnie wreszcie zamieszkacie albo uda Ci się zajść w ciążę. Na pewno to  wydarzenie będzie stanowiło punkt zwrotny między Wami.

Samotny Bliźniak pozna osobę, która oczaruje go swoim sposobem wyrażania siebie, ale żeby rozwinąć tę znajomość, to Ty Bliźniaku będziesz musiał podjąć wyzywanie by rozwinąć tę relacje. Zrobić wyraźne kroki, a nawet zaprosić na spotkanie.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 RAK

Możesz być wściekła bez powodu, najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie zejście Ci z drogi. Jesteś znudzona związkiem i uważasz, że Twoja połowa zupełnie nie pobudza Cię do działania, wręcz odwrotnie wzbudza w Tobie niechęć i masz do niej coraz mniej sympatii.

Dla samotnego Raka to czas refleksji, będziesz się zastanawiać nad swoim życiem, byłymi partnerami, ich rolą w Twoim życiu, ale to nie będzie dla Ciebie dobre. Takie nierealne rozpamiętywanie przeszłości  wywoła tylko chandrę.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

LEW

Ty i Twój partner skupicie się na załatwianiu pewnych spraw urzędowych które od dawna musicie zrealizować, ale będzie mieć szczęście, traficie na życzliwych i kompetentnych ludzi, co pozytywnie wpłynie na Wasz związek i w weekend zmienicie otoczenie by spędzić czas tylko we dwoje.

Lew singel będzie się rozglądał za nowymi sposobami poznawania płci przeciwnej, stare zawodzą gdyż uważasz, że od dawna nie poznałaś nikogo interesującego. To dobry czas by zrealizować to o czym marzysz.  Na kursie tańca też możesz trafić na fajną  osobę.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Wspomaga  Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.

PANNA

Panna w związku powinna trzymać nerwy na wodzy, to nie jest czas, żeby podejmować życiowe dyskusje ani tym bardziej wypominać problemy z przeszłości. Zastosuj techniki relaksacyjne i nie ulegaj przypływom negatywnych emocji, bo kilka słów za dużo i może się rozsypać cały związek.

Samotna Panna która nieco wcześniej nawiązała interesującą znajomość ze spokojem będzie tworzyła harmonijną relację. Nie będziesz się spieszyć z rozwijaniem uczucia, wyjątkowo chcesz się czuć dobrze i bezpiecznie w tym związku.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.

 WAGA

Jesteś bardzo aktywna w kwestii zawodowej przez co coraz mniej aktywna w sprawach rodzinnych. Ciągle Cię nie ma, ciągle dokądś się spieszysz, Twoja połowa ma już naprawdę dosyć takiej sytuacji i przed Tobą ważna rozmowa decydująca o Waszej przyszłości.

Jeśli jesteś samotną Wagą, to będziesz wyjątkowo zadowolona ze swojej sytuacji uczuciowej. Poznasz  towarzystwo ludzi wyjątkowo przyjaznych wobec Ciebie, co sprawi, że przy nich zapomnisz o swej samotności i stresach codziennych.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 SKORPION

Emocjonalna strona twego życia i wszystko co się wiąże z rodziną będzie się układać wyjątkowo harmonijnie. Dawne zatargi i niedomówienia pójdą w niepamięć, a Ty i partner wzajemnie  będzie zabiegać o wspólne wieczory.

Samotnego Skorpiona czeka tydzień zastoju i stagnacji w przeżywaniu emocji. W Twoim życiu nie będzie się działo nic nadzwyczajnego zwłaszcza u Skorpionów z pierwszej dekady może więc poświęć ten czas na dbanie o swój umysł i ciało.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

STRZELEC

W Twoim związku poprawią się wzajemne kontakty. Wasze dialogi nie będą już tylko wymianą informacji między Wami ale będą stanowiły głębszą formę. Błędy popełnione wobec siebie jakiś czas temu, zostały już odżałowane i postanowicie nie wracać do tego.

Samotny Strzelec będzie teraz przed wszystkim myślał o sobie i robieniu przyjemności dla własnego zadowolenia,  komfortu i wygody. Twoja samotność wcale nie będzie dla Ciebie uciążliwa, wręcz przeciwnie, możesz wreszcie robić wszystko na co masz ochotę.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA-Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 KOZIOROŻEC

Jeśli wymagasz uczciwości wobec swego partnera to Ty także mu ją okaż, nie próbuj nim manipulować bo to spowoduje narastanie nieporozumień między Wami. Dobrym pomysłem dla waszej relacji byłoby spędzenie weekendu na jakimś fajnym wypadzie,  który poprawi jakość Waszego związku.

Samotny Koziorożec w miłości może oczekiwać pomyślnych wydarzeń w miłości. Możesz spotkać właściwą dla siebie osobę w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu w którym zupełnie nie będziesz się tego spodziewał.

ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ STRÓŻ-Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

WODNIK

Wodniki będące w związku czeka czas rozważań na temat ich relacji.  Będziesz nawet nieco unikać obecności partnera w swoim otoczeniu by poukładać sobie myśli. Zdecydujesz co jest dla Ciebie najważniejsze i powiadomisz o tym swoją połowę.

Samotnego Wodnika ogarną nieco lęki i niepokój przed przyszłością i szansą na znalezienie miłości. Możesz więc być bardzo bierny w tym tygodniu wobec życia. Rutyna, to słowo teraz będzie Ci bardzo bliskie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SIŁY-Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

 RYBY

Twój partner doceni to co robisz dla niego z pełnym oddaniem wobec jego  osoby a Ty wreszcie poczujesz się potrzebna, upragniona wobec kogoś, kogo Ty także kochasz. Wasz związek będzie przeżywał powtórny tydzień miodowy.

Ryba bez pary będzie miała w swoim otoczeniu wiele osób bardzo życzliwie nastawionych do jej osoby, które staną się dla niej podporą w tych trudnych chwilach. Czasem samotność  tak bardzo Ci dokucza, że nie potrafisz myśleć o niczym innym, jak o tym, że chyba  już nigdy nie spotkasz miłości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl