Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 28.04 DO 04.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Twoje oczekiwania wobec partnera wzrosną. Staniesz się jeszcze bardziej, jednak Twojej połowie nie spodoba się taka zmiana postawy i jeśli w porę się nie opamiętasz może wyruszyć w świat zostawiając Cię bez słowa wyjaśnienia.

Samotny Baran może liczyć na uczucia, które spadną na niego jak grom z jasnego nieba, przypadkowo poznana osoba wzbudzi w Tobie silne emocje, a na dodatek znajomość szybko nabierze tempa i żywiołowości.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

BYK

To tydzień, w którym uświadomisz sobie siłę uczuć w związku. Zrozumiesz to, co dla Ciebie ważne i co daje Ci partner. Prawdziwą przyjaźń, troskę, poczucie bezpieczeństwa, pożądanie. To czas, kiedy odkryjesz, że jesteś na właściwym miejscu, z właściwą sobie osobą.

Byk bez pary nie powinien zamykać swego serca przed miłością, nawet, jeśli wcześniejsze doświadczenia przyniosły Ci poczucie zniechęcenia i rozczarowania. Wiadomość od osoby, z którą łączyła Cię miłość dodatkowo sprawi, że zechcesz pobyć dłuższy czas w samotności.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA -Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

BLIŹNIAK

Nie jest to dla Ciebie łatwy czas, uważasz, że Ty i Twój wybranek nie nadajecie na tych samych falach, z tego też powodu zaczynasz rozmyślać o rozstaniu.  Uważasz, że jeśli partner chce być z Tobą musi dorównać Twoim krokom.

Samotny Bliźniak pozna osobę, dla której prawdziwa miłość nie potrzebuje zbyt wiele słów, z tego też powodu będziesz miała mętlik w głowie czy potrafisz być z kimś, od kogo może tylko kilka razy w życiu usłyszysz kocham.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 RAK

Pod wypływem nowych wydarzeń twoje kryteria dotyczące uczuć i wspólnej przyszłości między Wami ulegną zmianie. Nie będzie Cię już zadowalać niepewna przyszłości. Chcesz otwartości i stabilizacji. Ważna jest dla Ciebie głębia uczuć i oddanie.

Rak bez pary pozna osobę, z którą zapragnie dzielić swoje życie na dobre i złe. Nowa miłość będzie jednak wymagała czasu i niech to Cię nie zniechęci do rozwijania znajomości. To dobry tydzień, żeby nadchodzący czas spędzić na łonie natury w gronie przyjaciół, dzięki czemu poprawi się Twoje samopoczucie.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

LEW

To czas, odkrywania zalety swego partnera, których wcześniej nie dostrzegałaś. Dzięki czemu uda Ci się połączyć miłość z przyjaźnią, przez co Twoja relacja nabierze wytrwałości i mocy, odnajdziecie z partnerem wspólne pasje, które bardzo Was do siebie zbliżą.

Samotny Lew może podjąć złą decyzję poprzez niesprzyjającą okoliczność. Niestety zdarzyło się, że on nie przyszedł na pierwszą randkę nawet nie dzwoniąc z uprzedzeniem, że się nie pojawi. Jednak zanim powiesz kategorycznie nie, sprawdź dokładnie może on jednak mówi szczerze i tego dnia naprawdę miał wyjątkowego pecha.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

 PANNA

Panny będące w związku, w których pierwsze porywy serca i namiętności już nieco przygasły będą miały okazje do odnowienia uczuć, wspólna wyprawa w góry ożywi na nowo zmysłowość między Wami.

Samotna Panna wpadła w sidła zauroczenia. Jednak, jeśli zależy Ci żeby zdobyć jego serce, nie bądź na każde jego zawołanie, gdy po raz kolejny zadzwoni w ostatniej chwili, żebyś do niego przyjechała. Odmów, powiedz, ze masz już inne plany.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA -Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

 WAGA

Żeby nauczyć się kochać drugą połowę trzeba pokochać siebie, a u Ciebie jest z tym problem. W sposób widoczny odbija się to na Twoim związku. Wydaje Ci się, że partner nie spełnia twoich oczekiwań, masz ciągłe żale i pretensje. A czy nie jest tak, że to Ty sama siebie zawiodłaś i to właśnie czujesz? Nie zapomnijcie o krótkim odpoczynku na łonie natury.

Waga bez pary nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać się w dobrym towarzystwie i nawiązać interesujące ciekawe znajomości, będzie nawet szansa na miłość, jeśli powstrzymasz się przed stawianiem ewentualnym kandydatom zbyt wysokich wymagań.  

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

 SKORPION

Będziesz miała wiele okazji, aby poprzez konstruktywne i rzeczowe dyskusje poprawić relacje ze swoim partnerem. Jednak najważniejsze będzie odpowiedzenie sobie na kilka pytań dotyczących Waszych potrzeb i czego tak naprawdę chcecie. Trzeba, więc zadbać o klimat szczerości i uczciwości między Wami.

Samotny Skorpionie, jeśli będziesz nieustanie zadręczał się wizją samotności wpakujesz się w związek z osobą, która nie przyniesie Ci w życiu szczęścia. Miłość może być gwałtowna, ale krótkotrwała, a Ty po raz kolejny będziesz leczyła złamane serce.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ- Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

STRZELEC

Przed Tobą szansa, aby Twoja relacja była bardziej stabilna pod warunkiem, że sprawy uczuć potraktujesz konkretnie i rzeczowo. Oprzesz się iluzji oraz stwarzaniu pozorów miłości. Wszelkie dylematy rozwiązuj spokojnie, unikając sporów.

Samotny Strzelec nie powinien teraz liczyć na miłość od pierwszego wejrzenia. Uczucia, które zrodzą się w dłuższym okresie czasu zaczną się u Ciebie od przyjaźni. Nie zabraknie Ci licznych spotkań towarzyskich, nie myśl o samotności tylko dobrej zabawie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 KOZIOROŻEC

Ten tydzień niesie Ci wiele spokoju. Jeśli miałaś wcześniej kłopoty z dochowaniem wierności staniesz się teraz istnym ucieleśnieniem wszystkich najlepszych cnót, gdyż Twoje uczucia wobec partnera charakteryzować będzie głębia.

Samotny Koziorożec powinien przyjrzeć się dotychczasowym znajomościom i przeanalizować czy wszystkie są warte kontynuowania. Dzięki czemu przestaniesz strać się o ludzi, którzy są przy Tobie tylko wówczas, gdy mają w tym jakiś interes.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, dzięki którym uda Ci się w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

WODNIK

Wodniki będące w związku powinny mieć się na baczności. Z nudów nawiążesz romans, który może mieć dla Ciebie negatywny oddźwięk w przyszłości. Gdy trzecia osoba zniknie zostaniesz ze łzami w oczach i wyrzutami sumienia.

Samotne Wodniki poznają kogoś, kto zafascynuje ich porozumieniem dusz i intelektualną przyjaźnią. Sama znajomość będzie się rozwijała bardzo wolno, ale za to na solidnych podstawach, by stworzyć rzeczywiście coś trwałego.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 RYBY

Ryba w związku w tym tygodniu bardziej zatroszczy się o rodzinę i dobre relacje z partnerem. Wspólny wyjazd bardzo zbliży Was do siebie, przekonacie się, że miłość jest jak roślina, niepielęgnowana usycha, a gdy dba się o nią, w pełni rozkwita, nawet po wielu latach.

Dla samotnej Ryby to czas, kiedy będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem. Staniesz się niezwykle atrakcyjna wobec płci przeciwnej, dzięki czemu Twoja pewność siebie zwiększy się. Zdarzy ci się usłyszeć kilka gorących wyznań, ale pamiętaj to tylko puste słowa, wypowiedziane na potrzebę chwili.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA- Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl