Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 05.05 DO 11.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Ten tydzień zrewiduje plany Twoje i Twojego partnera. W waszej relacji czegoś brakuje,  podejmiecie w końcu decyzje, żeby szczerze o tym pomówić. Czas najwyższy zapobiec narastaniu konfliktów między Wami.

Samotny Baran pozna osobę, z którą będzie się różnić diametralnie jednak po kliku rozmowach odnajdziecie wspólny język zwłaszcza w sypialni. Szkoda, że nie we wspólnym życiu, ale taka romantyczna przygoda może pozytywnie wpłynąć na Twoją dalszą przyszłość.

ANIOŁ TYGODNIA- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

BYK
To czas podjęcia ważnej decyzji w Twoim związku. Naucz się otwarcie mówić o uczuciach, nie tłum w sobie emocji. Druga strona czeka na Twoje decyzję, zależy jej na związku z Tobą, ale nie może Ci zmusić do tego byś go kochała.

Samotne Byki odczują komplikacje w sprawach uczuciowych, niby poznajesz nowe osoby, ale żadna nowa znajomość nie klei się. Nie ma ciągu dalszego, trzeba w końcu na chwile się zatrzymać i próbować zrozumieć, co robisz nie tak.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ UZDROWIENIA -Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek. Najwyraźniej szykuje się jakiś nowy, lepszy początek.

BLIŹNIAK

Tydzień niesie wiele rozrywek. Znakomicie będziesz czuć się w towarzystwie przyjaciół, gdzie panować będzie przyjemna atmosfera, jednak, jeśli pragniesz wejść choćby w wiosenną przygodę miłosną musisz otworzyć się na nowe znajomości. Tylko pamiętaj by dobrze ukryć romans. 

Bliźniak, który do tej pory nie odnalazł swojej połowy będzie miał szanse odmienić swój stan, z wolny na zajęty. Na Twojej drodze stanie osoba o bardzo tradycyjnym podejściu do życia.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ METARON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

RAK

Drogi Raku, jeśli towarzyszy Ci wewnętrzne przekonanie, że Twój związek stoi na solidnych fundamentach bez obaw buduj dalszą przyszłość między Wami. Poczujesz ile radości sprawia Ci rodzina, stabilizacja i pewność, że masz obok siebie kogoś, na kogo zawsze możesz liczyć.

Samotnego Raka czeka raczej spokojny tydzień. Mogą pojawić się jakieś miłe spotkania, ale bez zbędnych uniesień. Na Twojej drodze nie pojawi się żadna osoba, która zauroczy Cię bardziej szczególnie. Taka cisza emocjonalna, może to cisza przed burzą miłości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK- Anielski przewodnik świadczy, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

 

LEW

To czas, kiedy zakończą się zawirowania miłosne i zniknie niepewność, co do Twoich uczuć i uczuć partnera. Teraz Wasza relacja ułoży się o wiele pomyślniej, a rozwój duchowy w związku przejdzie na wyższy poziom. Pojawi się wzajemne zaufanie i szacunek.

Lew bez pary zdecyduje się znaleźć miłość, nie za pomocą serca, ale rozumu. Poznając nową osobę będziesz starała się oceniać ją logicznie i na chłodno, bo wiesz, że zdając się tylko na to, co mówi Twoje serce pakujesz się w nieudane związki.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

 PANNA

Tydzień pod znakiem spokoju, będziesz sentymentalnie wspominać majowy długi weekend spędzony na wyjeździe.  Wieczory spędzicie na oglądaniu zdjęć i filmów ze wspólnych wypadów. Taka sytuacja poprawi Wasze relacje, umocni uczucia, a także obudzi namiętność, która nieco zbladła w natłoku codziennych spraw.

Samotna Panna pozna osobę, z którą fajnie będzie się jej rozmawiało. Będziesz mieć wrażenie, że znacie się od lat i nadajecie na tych samych falach, Ty zauroczysz się od pierwszej chwili, lecz on nie wykaże żadnych dalszych planów w Twoim kierunku. Nie poprosi nawet o numer telefonu.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ŚWIATŁA -Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

WAGA

Podejmiesz ekspresową decyzje dotyczącą poważnej kwestii rzutującej na całą Twoją przyszłości i zmieniającą sytuacje w Twoim partnerstwie.  Może to będzie decyzja o ślubie, powiększeniu rodziny czy wspólnym zamieszkaniu, prawdą jest to, że decyzja, którą podejmiesz nie okaże się błędem.

Waga bez pary poświęci więcej uwagi swoim relacjom z ludźmi, dotyczyć to będzie nie tylko bliskich przyjaciół, ale także osób mało Ci znanych. Dzięki czemu, dostrzeżesz w życiu inne wartości, niż te, które dotąd były dla Ciebie najważniejsze.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 SKORPION

Wybranek Twego serca miewa w ostatnim czasie poważne problemy z finansami, jeśli do jego spraw podejdziesz z sercem może to być dla Ciebie bardzo pouczająca lekcja, która przyniesie zaskakujące efekty w przyszłości. Szczery dialog jest podstawą pokonania męczącego Was problemu.

Samotny Skorpion pozna osobę, która bardzo zafascynuje jego serce, będzie ci się wydawało, że droga do związku między Wami jest prosta i łatwa, jednak przyszłość pokaże, że będzie zupełnie inaczej.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA -Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

STRZELEC

Twoje porozumienie z partnerem w ostatnich tygodniach jest bardzo kruche, musisz poważnie zastanowić się nad tym, co dalej z tym związkiem zrobić. Nie wolno Ci bagatelizować tego, że Ty i Twoja druga połowa od dawna śpicie w oddzielnych pokojach.

Samotny Strzelec poczuje pociąg do przygód miłosnych, jeszcze bardziej niż dotychczas. Z tego też powodu możesz wejść w romantyczną przygodę z obcokrajowcem. To z pewnością pomoże Ci się oderwać od szarej codzienności.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA-W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

KOZIOROŻEC

W trudnych chwilach zawsze możesz liczyć na swego partnera, ale tym razem jego postawa Cię zawiedzie. W krótkiej rozmowie usłyszysz, że to Twój problem, jego on nie dotyczy i musisz poradzić sobie sama, jednak zamiast gniewać się na niego, zastanów się czy nie ma racji.

To czas, kiedy nie będziesz mieć ochoty na miłosne wyzwania, spędzisz ten czas w domowym zaciszu skupiona na pracy i zaległych obowiązkach.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

WODNIK

To czas, kiedy poczujesz przypływ energii, dzięki czemu w swoim partnerstwie wprowadzisz poważne zmiany. Podniesiesz poprzeczkę standardu Waszego życia, żeby odnaleźć nową drogę dla Was. Pytanie tylko czy będziesz z tym sama, czy jednak partner zechce dotrzymać Ci kroku.

Samotnik Wodnik będzie miał bardzo dobry czas w sprawach uczuć, będziesz przyciągać do siebie interesujących ludzi, nawiążesz nowe ciekawe znajomości a nawet przeżyjesz drobne zauroczenia.  Los będzie Ci sprzyjał, wykorzystaj te szanse by przyciągnąć do siebie miłość.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA-Osoby samotne muszą stać się bardziej ufne do otoczenia. Nie muszą natomiast zamartwiać się swoją samotnością, gdyż znajdą drogę do poznania partnera/partnerki.

 RYBY

W Twoim związku będzie serdeczny stosunek miedzy Tobą a Twoim wybrankiem. Wzajemne zrozumienie i tolerancja pomogą Ci uniknąć konfliktowych sytuacji a nawet drobnych nieporozumień.  Dawne problemy odejdą w niepamięć, a najbliższy czas przyniesie wiele miłych chwil.

Samotna Ryba pozna osobę o silnej osobowości. Zauroczenie fizyczne będzie bardzo silne, ale Twoja zmienność nastrojów i silna dominująca osobowość tej osoby będzie wymagać nie lada wysiłku by uniknąć konfliktów.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA-Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl