Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 12.05 do 18.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Nadszedł czas aby spędzić więcej czasu z kimś, kto od niedawna stał Ci się bardzo bliski. To będzie przyjemny czas. Dużo spotkań i rozmów, dzięki którym jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru w miłości.

FINANSE

Pragniesz zajść dalej jednak coś Cię blokuje w sferze zawodowej. Aby faktycznie zmienić bieg nieprzychylnych wydarzeń w swojej karierze, zacznij wyobrażać sobie, siebie w przyszłości oraz to jak daleko udało Ci się zajść. Zamożne życie w którym zdajesz sobie sprawę z tego że jesteś godna pieniędzy i bogactwa. Dzięki temu prostemu zabiegowi pieniądze będą wszechobecne w Twoi życiu. Unikaj niskiej samooceny.

ZDROWIE

Stres i napięcie mogą powodować różne nieprzyjemne i dolegliwości nerwobólowe.

BYK

MIŁOŚĆ

Czasem zastanawiasz się, co lepsze dla Ciebie, miłość czy przyjaźń. Tak długo się znacie, wiesz, że on szaleje za Tobą, ale Ty boisz się przekroczyć bezpieczny dystans. Nie jesteś gotowa oddać mu swe serce. Poza tym, wiesz, że ono jakoś nie czuje tego porywu, w porównaniu z sercem drugiej strony.

FINANSE

Ten tydzień okaże się wyjątkowo ważny. Podpiszesz umowę lub nowy kontrakt, ale zanim do tego dojdzie będziesz musiała podjąć kilka ważnych decyzji i sprostać twardym wymogom życia. Dzięki sprawnym działaniom osiągniesz dużo wyższą pozycję na płaszczyźnie zawodowej.

ZDROWIE

Nie zapominaj o codziennych spacerach.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Jeśli pragniesz miłości od pierwszego wejrzenia w najbliższym tygodniu nie ma, co liczyć na takie zdarzenia. Będą różne miłe okazje do poznania sympatycznego faceta, ale żadna nowa znajomość nie zwali Cię z nóg.

FINANSE

Życie na kredyt tylko do pewnego momentu przynosi satysfakcje, potem już wiesz, że wszystko trzeba będzie spłacić i tu zaczyna się problem. Nie jest Ci łatwo tę kwestię rozwiązać. To czas, żeby teraz znaleźć skuteczne rozwiązanie dla Twoich kłopotów finansowych.

ZDROWIE

Tego tygodnia uważaj na zatrucia pokarmowe, czyli dolegliwości spowodowane błędami dietetycznymi.

RAK

MIŁOŚĆ

Czasem budzą się w Tobie wyrzuty sumienia, mimo tego, że jesteś w związku to marzysz i romansujesz z innym. Wiesz, że czas przerwać te grę miłosną i podjąć dorosłą decyzję, dokonać wyboru, albo partner albo kochanek.

FINANSE

Twoja droga kariery zawodowej niesie pewne ograniczenia. Masz wrażenie, że utknęłaś w miejscu i trudno Ci przejść na wyższy poziom. Przeanalizuj swoje możliwości, jest szansa, że znajdziesz skuteczne rozwiązanie dla swego problemu. Dbaj o dobre relacje ze współpracownikami.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na choroby dziedziczne przekazywane z pokolenia na pokolenie, zadbaj o to, już teraz by tego uniknąć.

LEW

MIŁOŚĆ

Twoje życie osobiste i Twój związek w ostatnim czasie ogarnęła nuda i stagnacja. Namiętności nieco przygasły, nie masz już takiego zainteresowania jak dawniej dla wybranka Twego serca, ale zamiast doświadczać uczucia apatii pomyśl jak wprowadzić nieco świeżości w związku.

FINANSE

To czas, kiedy trzeba będzie podjąć decyzje, aby uporządkować swoje sprawy. Nie możesz opierać się na instynkcie, trzeba zaufać rozsądkowi i w sposób praktyczny podejść do problemu.  Czeka Cię wiele obowiązków.

ZDROWIE

Weekend zaplanuj na łonie natury.

PANNA

MIŁOŚĆ

Panna będzie miała wiele okazji by konstruktywnie poprawić swoje partnerstwo, jednak musisz nieco odstąpić od swojej moralności i powszechnie przyjętych obyczajów, a Twój związek przeżyje uczucia namiętności, o jakim Ci się nie śniło.

FINANSE

Wyciągniesz wnioski z lekcji, jaką niesie Ci życie. Surowe podejście do relacji z podwładnymi obróci się przeciw Tobie. Okaże się, że w chwilach wyboru, nie możesz liczyć na ich poparcie. Pojawi się okazja do pogłębienia swojej wiedzy.

ZDROWIE

Ćwicz codziennie, ale nie przemęczaj się.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To czas oczekiwania i próby dla Waszej relacji. Jeśli uda się Wam na nowo zbliżyć do siebie teraz, związek przetrwa kolejne dni.  Jeśli nie uda się Wam, spędzić ze sobą kilku godzin, a przebywanie zakończy się sporem, to znak, że nie ma, co już naprawiać.

FINANSE

Jeśli zależy Ci na lepszej pozycji zawodowej postaraj się działać miękko i niczego nie wymuszać. Spokojnie realizuj swój dokładnie opracowany plan. W relacjach ze współpracownikami unikaj konfliktów, nie interesuj się przesadnie pracą innych tylko skup się na swojej.

ZDROWIE

Zacznij biegać, to dobrze zrobi na Twoje nerwy.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Pragniesz namiętności, jednak wybranek twego serca nie spełnia Twoich oczekiwań. Jeśli nie postawicie na szczerości i życzliwości wobec siebie, trudno Ci będzie osiągnąć poczucie spełnienia w tej relacji. Nie bój się mówić o swoich pragnieniach.

FINANSE

W tym tygodniu żaden wysiłek nie będzie dla Ciebie zbyt duży. Będziesz bardzo aktywna, dzięki czemu Twoja praca przyniesie szybkie efekty. Zwiększy się Twoja zdolność koncentracji i umiejętność omijania przeszkód na drodze kariery. Pojawi się nieoczekiwany bieg wydarzeń, który przyniesie wiele korzyści.

ZDROWIE

Przyczyny dolegliwości fizycznych tkwią w Twojej psychice.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Lubisz żyć na fali i ten tydzień może być taki dla Ciebie. Wokół Ciebie będzie mnóstwo adoratorów, jednak słowa ich wypowiadane w kierunku Twojej osoby będą tylko i wyłącznie na potrzebę chwili. Żaden z nich nie zauroczy się Tobą na dłużej.

FINANSE

Możesz być zły, bo trudno Ci będzie zrealizować obrany przez Ciebie cel, ale zamiast miotać się w poczuciu bezsilności pomyśl o zmianie taktyki działania. Skoncentruj się, zbierz siły i podejmij właściwe kroki. To dobry czas, żeby upomnieć się o podwyżkę.

ZDROWIE

Częściej spoglądaj na strzałkę wagi.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Spędzisz dużo czasu na rozmyślaniu, gdzie popełniłaś błąd. Jedyne, co poprawia Ci nastrój, podtrzymuje na duchu, to nadzieja, na jego powrót, jego kontakt z Tobą. Kolejne dni pokażą, iż łudzisz się daremnie. Relacja fizycznie się zakończyła i trzeba zrobić nowy plan na dalsze życie.

FINANSE

To czas, kiedy będziesz miała okazję, żeby pokazać swe najlepsze cechy charakteru, ambitnie i z właściwą Tobie pojmowaną wytrwałością będziesz zmierzała do pokonania kolejnych szczebli kariery zawodowej. Być może zostaniesz wybrana na liderkę lub kierowniczkę.

ZDROWIE

Może nastąpić spadek sił witalnych.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Życie lubi pisać zaskakujące scenariusze i właśnie stworzyło dla Ciebie wyjątkową sytuację. Na Twojej drodze pojawiła się osoba, która wiele lat temu kochała się w Tobie, jednak wtedy nie odwzajemniłaś tego uczucia. Dziś wolna, chcesz być z nim.

FINANSE

Pragnienia związane ze zmianą pracy dadzą teraz o sobie znać w sposób najmniej oczekiwany. Będzie okazja do zmiany, jednak teraz będziesz się wahać, czy aby ta decyzja okaże się słuszna. Nie odmawiaj jednaj od razu. Daj sobie czas na zastanowienie. Na spacerze znajdziesz inspirację w wyniku, której rozwiążesz problemy w pracy.

ZDROWIE

Na poprawę Twego stanu zdrowia duży wpływ wywrze masaż, skorzystaj z tego dobrodziejstwa.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Kłopoty, jakie towarzyszyły Ci w życiu osobistym zejdą na dalszy plan. Zrozumiesz, że walczysz z wiatrakami i nie ma sensu podejmowanie dalszych działań. Twoje życie skupi się na sobie i spędzonym wspólnie z zresztą rodziny czasie wolnym. Będzie bardzo przyjemnie.

FINANSE

Dla Ciebie to trudny czas. Trzeba będzie przejść korzystnie przez egzamin, który jest przed Tobą. Jeśli go nie zaliczysz, będziesz musiała pożegnać się z pracą wraz z końcem umowy. Znajdź dobre sposoby relaksu. Wymagany czas poświęć na naukę, a nie zawalisz sprawy. Wzrostu dochodów nadal jednak nie widać.

ZDROWIE

Zaistnienie konieczność zweryfikowania Twojej diety, nie zapomnij też o zabiegach upiększających. 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl