Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 12.05 DO 18.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Przeszłość była i już minęła. Nie możesz tego teraz już zmienić. Między Wami, doszło do zdrady, stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który się popełniło nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze.

Fascynuje Cię zdobywanie, lubisz flirtować, a los ześle Ci szansę uwiedzenia serca naprawę interesującej osoby. Jeśli wykorzystasz tą szansę, przestaniesz się zaliczać na długo, a być może na zawsze, do grona samotnych Baranów.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

BYK

W Twoim związku czas sprzyja teraz budowaniu zgodnej i mocnej relacji, która przetrwa wszystkie burze. Los ześle Wam szansę spełnienia swoich najskrytszych marzeń. Odkryjecie wspólne pasje, które bardzo Was do siebie zbliżą.


Nie lubisz już swojej samotności, dlatego też otworzyłaś się na nowe pomysły znalezienia w swoim życiu miłości, choć boisz się początkowych trudności wiesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a osoba, którą poznasz stawia wysokie wymagania.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

BLIŹNIAK

Bliźniak, który jest już w długim związku poprawi wspólne relacje. Wrócą namiętność, radość i optymizm a dzięki temu z wiarą podejmiecie poważne decyzje dotyczące Waszej przyszłości. Być może zdecydujecie się na powiększenie rodziny lub ślub, jeśli jeszcze ta sytuacja Was nie dotyczy.

To czas, kiedy samotny Bliźniaku weźmiesz sprawy miłosne w swoje ręce i będziesz decydować, kiedy spotkasz się z nowo poznaną osobą i co będziecie robić na randce. Zadecydujesz o sposobach spędzania wspólnego czasu.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

RAK

Ty i Twoja połowa stworzycie nowe plany dla Waszej relacji. Będziecie chcieli wspólnie budować rodzinę, inwestować w dom, i żyć w spokoju. W swoich marzeniach stworzycie idealny związek w przyszłości, tylko zapominacie, że realne życie toczy się tu i teraz.

Jeśli jesteś samotny Rakiem, rozejrzyj się wokół siebie, Twoje powodzenie u płci przeciwnej będzie wzrastać, ale nie zachłyśnij się chwilą sławy i tym, że bardzo podobasz się innym, bo przegapisz szanse usidlenia właściwego kandydata.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 

LEW

To czas, kiedy Twoje relacja w partnerstwie będą przebiegać pomyślnie. Ty zaczniesz bardziej się starać o bliskość między Wami, on chętnie przyjmie Twoje okazywanie uczuć. Tej bliskości brakowało już od dawna.  Nie zapominajcie o codziennych spacerach wspólnie a nie każde z osobna.

Samotna Lwica na swojej drodze spotka mężczyznę, który jest bardzo energiczny, co jej się w nim bardzo spodoba a na dodatek nie potrafi udawać albo kocha gorąco albo odchodzi i szuka nowych okazji. Pojawi się doskonałe zrozumienie między Wami.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość.

 

 PANNA

W końcu zdecydujesz się szczerze porozmawiać z wybrankiem Twego serca. Masz dojść tego, że ciągle narzeka i przeszkadza Ci w rozwoju. Postawisz mu ostre warunki, albo będziecie się doskonale rozumieli albo pakujesz się i odchodzisz.

Samotna Panna będzie pełna spokoju. Poczujesz, że Twoja życiowa droga zmierza ku stabilizacji, dzięki czemu łatwiej będzie Ci znaleźć kogoś do pary, z kim stworzysz pozytywną relację. Kogoś, kto będzie nie tylko dobrym kochankiem, ale też dobrym przyjacielem.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

 

WAGA

W związku nastąpi ożywienie uczuć, od swojej połowy usłyszysz wiele miłych słów i wzruszających komplementów, dzięki czemu odzyskasz wiarę w miłość między Wami. Teraz zamiast myśleć o rozstaniu skupisz się na swoim rozwoju i karierze.  

Samotna Waga rozpocznie miłą znajomość. Nowo poznana osoba będzie spełniać twoje wymagania poza jednym. Zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 SKORPION

Uciekasz od wspólnych problemów codzienności w pracę. To nie jest właściwe wyjście by rozwiązać kłopoty między Wami. Sytuacja finansowa nie ma szans na polepszenie w najbliższym czasie, więc nie ma sensu z tego powodu niszczyć tak udanej relacji. Lepiej zaplanuj więcej wspólnych chwil, nie stać Was na kolacje? -  wybierzcie się na spacer.

Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu, nie robisz nic by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

 

STRZELEC

W Twoim związku poprawią się relacje. Zapanuje w nich więcej szczerości i radości, a to dzięki temu, że nauczyłaś się otwarcie mówić. Jeśli jesteś niezadowolona z decyzji partnera, bo teraz, gdy Wam coś nie pasuje nie kłócicie się tylko szukacie kompromisu.

Samotny Strzelec na swojej drodze spotka osobę, która go zaintryguje ciekawym życiem. Nie zmarnuj więcej swojej szansy na bliższa znajomość z nią, otwórz miedzy Wami drogę rozwoju relacji.

ANIOŁ TYGODNIA -ANIOŁ UZDROWIENIA - Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

KOZIOROŻEC

Choć jesteś już w długoletnim związku i dobrze znasz potrzeby swego partnera, o swoich mówisz na końcu. Sprawia to, że zaczynasz czuć się coraz bardziej rozgoryczona swoją relacją. Nadszedł czas na zmiany. Jednak zacznij od zadbania o siebie, gdy poczujesz się piękna, nic nie zachwieje Twoją pewnością siebie.

Samotny Koziorożec powinien skupić się na konkretnej osobie, do spotkań. Wybieraj osobę, z którą łączy Cię wiele wspólnych zainteresowań, dzięki temu owocna dyskusja będzie ważniejsza od wyglądu wybranka.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ - Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

WODNIK

To czas, kiedy osoba, z którą tworzysz związek będzie chciała Cię wplątać w swoje problemy, a Ty tak naprawdę nie wiesz jak się zachować. Kochasz ją, ale uważasz, że odpowiedzialność za swoje życie i kłopoty ponosi tylko on. Niestety Twój wybranek tego nie rozumie i brak Twego zainteresowania odbiera, jako oznakę braku wsparcia i wycofania.

To tydzień, kiedy będziesz miała w sobie mnóstwo energii, a to sprawi, że, ktoś, kogo znasz tylko z widzenia nabierze odwagi i zaprosi na romantyczną randkę. Będzie radośnie i bezpiecznie, a wybranek okaże się nie tylko przystojny, ale także niezwykle uprzejmy i życzliwy, tylko się nie zakochaj za szybko.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 RYBY

Przed Tobą nie lada wyzwanie, szczera rozmowa o wybrykach Twojej połowy może zakończyć się kolejnym sporem, w takiej sytuacji, zastanowisz się nad przyszłością Waszego związku. Ty lubisz spędzać czas w domu, Twoja połowa, lubi spędzać czas najlepiej poza domem i trudno ją zamknąć w czterech ścianach, tak jak Ty byś tego sobie życzyła.

Ryba bez pary poczuje się niezwykle samotna. W wolnych chwilach oddasz się rozmyślaniom na temat przeszłości oraz swego życia. Dojdziesz, do jednego wniosku, że Twoja samotność, to wyłącznie Twoja wina, bo Ty sama dbasz o wszystkich, ale nie wymagasz od nikogo, by ktoś zadbał o Ciebie.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl