Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 19.05 do 25.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Chyba za mocno się zagalopowałaś w rozwoju znajomości. Osoba, z którą się widujesz pragnie wolniejszego tempa, czego Ty stanowczo unikasz. Już po kilku spotkaniach chcesz wiedzieć, co On do Ciebie czuje. Nie przyjmując do wiadomości faktu, że jeszcze nic się nie zrodziło w jego sercu.

FINANSE

Będziesz miała więcej energii i chęci do działań zawodowych. Jeśli jesteś Baranem, który niedawno otworzył działalność gospodarczą Twoje przychody zwiększą się teraz. Przyniesie Ci to wiele satysfakcji i nadzieję na lepsze jutro. Wytycz sobie nową ścieżkę działania, nie bój się sięgnąć po więcej.

ZDROWIE

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, niech zapanuje w nim okres harmonii, a nie ciągłe napięcie.

 

BYK

MIŁOŚĆ

W miłości okaż bezinteresowność wobec nowo poznanej osoby i pomóż nie oczekując niczego w zamian. Przyszłość przyniesie Ci korzyści w postaci zyskania nowego przyjaciela, a w ostatnim czasie naprawdę oddanych nie masz zbyt wielu wokół siebie.

FINANSE

To tydzień, kiedy będziesz wyjątkowo leniwa. Będziesz unikać zadań, które trzeba wykonać pod presją czasu. W ogóle najchętniej chciałabyś w tym czasie inni zostawili Cię w spokoju i pozwolili na powolne wykonywanie planu. Nie zapomnij o zadbaniu o swój image!

ZDROWIE

Może czekać Cię spadek odporności.

 

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

To dla Ciebie udany tydzień w sprawach osobistych. Miedzy Tobą, a wybrankiem Twego serca nie zostanie sprowokowany żaden konflikt. Relacje będą lekkie i sprawne. Jedyne, co będzie wyprowadzać Twoją drugą połowę z równowagi to rozpoczynanie przez Ciebie kilku rzeczy na raz i nie kończąc żadnej w stu procentach.

FINANSE

W pracy od dłuższego czasu nieustanie się zamartwiasz, o to co przyniesie Ci przyszłość. Kończy Ci się umowa, a szefostwo jeszcze nie wezwało Cię na rozmowę i nie powiadomiło czy zostajesz z nimi na kolejny okres, czy jednak przyjdzie Ci się pożegnać.

ZDROWIE

Uważaj na urazy czy otarcia, zwłaszcza mechaniczne.

RAK

MIŁOŚĆ

Twoja wyjątkowa wrażliwość może działać drażniąco na pewną osobę, z którą widujesz się od niedawna. Każde jej słowo czy gest będzie wywoływało w Tobie również dreszcz negatywnych emocji bądź radości a Twoje nastroje będą dla niej zbyt zmienne.

FINANSE

W sferze zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo Ci się spodoba. Będziesz zadowolona z tego, co przynosi Ci los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a nikt jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, gdy dopniesz swego.

ZDROWIE

To czas na upragniony wypoczynek, wykorzystaj to.

 

LEW

MIŁOŚĆ

Przed Tobą tydzień pełen atrakcyjnych wrażeń, ale i nie porozumień. Skaczesz z kwiatka na kwiatek i czas najwyższy się zatrzymać. Osoba, którą ostatnio zwodzisz i mamisz obietnicami jest wyrozumiała i cierpliwa, ale i ona straciła już ochotę na kontynuację spotkań.

FINANSE

Zostaniesz wezwana do szefa na dywanik. Twoje zachowanie w pracy przekroczyło ostatnio granice, które dla współpracowników nie są do zaakceptowania. Choć nie jesteś szefem chcesz sprawować nad wszystkim kontrolę, także nad emocjami i zachowaniem kolegów z pracy.

ZDROWIE

Weekend zaplanuj na łonie natury.

PANNA

MIŁOŚĆ

Lubisz zajmować się detalami, co oczywiście czasem bardzo szkodzi Ci w miłości. Nowo poznana osoba, jest naprawdę bardzo interesująca, ale Ty już dostrzegłaś, wiele mankamentów w jego charakterze i sposobie bycia, nie znając go zbyt dobrze.

FINANSE

Będziesz pewniejsza siebie i aktywniejsza. Nawiążesz nowe znajomości zawodowe, dzięki którym ujrzysz swoją pozycję zawodową zupełnie w innym świetle. Stwierdzisz, że od dawana tkwisz w miejscu i nie rozwijasz się zawodowo. Do działań ruszysz z nową energią.

ZDROWIE

Złość wypocisz na siłowni.

WAGA

MIŁOŚĆ

Cenisz wysoko ustabilizowane życie rodzinne. Pragniesz, aby domownicy pamiętali o Twoich upodobaniach, sam nie starasz się odkryć co oni lubią i czego pragną. Ma to negatywny wpływ na Wasze konflikty, stają się coraz bardziej poważne. Jeśli w końcu nie porozmawiacie ze sobą szczerze, powrót do domu po pracy, nie będzie już tak miły.

FINANSE

Miła i grzeczna nie masz ochoty wejść w konflikt z klientem, który zarzuca Ci nie precyzyjne wykonanie zamówienia.  Twoja wytrzymałość i cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, jednakże w sposób logiczny uzmysłowisz mu najważniejsze aspekty całego zadania i ewentualne skutki podejmowanych działań.

ZDROWIE

Masz skłonność do tycia.  Pomyśl o tym, aby uprawiać sport bardziej regularnie.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Kochasz swojego partnera nad życie, ale nie jesteś pewna, czy po zdradzie, która miała miejsce całkiem nie dawno, możesz dać mu drugą szansę. Masz w sobie dużo lęku, nie wiesz czy dalsza przyszłość ma sens, chociaż starasz się tego nie okazywać.

FINANSE

Szybko wyczuwasz czyjeś kłamstwo, tym razem będzie tak samo. Odkryjesz nielojalność nowego współpracownika wobec Ciebie i nie dasz wprowadzić się w błąd, do czego on będzie dążył, chcą zaniżyć Twoją pozycję. Jednak powstrzymaj swoje negatywne emocje i zachowaj spokój wobec osoby, która źle Ci życzy.

ZDROWIE

Zadbaj o suplementy w diecie.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Uwielbiasz podróże. Trudno Ci usiedzieć w jednym miejscu, jednak Twój partner tego nie rozumie i próbuje Cię zniewolić. Boi się, że mu uciekniesz, co bardzo negatywnie odbija się na Waszym związku.

FINANSE

Nowe profity pieniężne poprawią Twój nastrój, jednak zanim rzucisz się w wir wydatków pamiętaj, że poprawa jest tylko chwilowa i nie wydaj wszystkich pieniędzy od razu. W pracy będziesz musiała więcej planować żeby podołać wszystkim obowiązkom.

ZDROWIE

Wykup karnet na basenie, zweryfikuj też swoją dietę.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Pohamuj swój temperament inaczej pod wpływem emocji możesz zrobić coś, czego będziesz bardzo żałowała. Dobrze by było zachować rozsadek, a wyjdziecie z tego bez szwanku. Jeśli się zapomnisz, możesz bardzo narozrabiać, jednak efekty Twoich działań zobaczysz dopiero w przyszłości.

FINANSE

Twoje osiągnięcia są oceniane bardzo wysoko przez Twego szefa, Jednak Ty nie jesteś zadowolona z pozycji, czujesz pewien niedostatek.  Chcesz być wyżej i mieć więcej, same pochwały Ci nie wystarczają.

ZDROWIE

Mogą pojawić się zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Twoja druga połowa uświadomi Ci, że zbyt dużo czasu poświęcasz sobie, a za mało jej. Będzie prowadzić z Tobą interesujące rozmowy na ten temat, bo wybranek Twego serca czuje, że Wasza intymność od dawna jest zablokowana.

FINANSE

W pracy złamiesz ograniczenia, które narzuca Ci polityka firmy.  Czujesz, że potrzebujesz bardziej swobodnego i kreatywnego działania. Mimo ostrzeń kierownika posłuchasz siebie i zrealizujesz pewien własny pomysł, pozytywne efekty zaskoczą nawet Ciebie.

ZDROWIE

Wybierz się do kosmetyczki lub fryzjera.

RYBY

MIŁOŚĆ

Popełnisz błąd, a za to, co się stanie winę weźmiesz na siebie, choć przyglądając się całej sytuacji wiele błędów popełniła Twoja druga połowa.  Choćby taki, że zaciągnęła kredyt bez Twojej zgody, teraz ona musi spłacać kredyt a wydatki na utrzymanie spadają na Ciebie.

FINANSE

W pracy czeka Cię ciężki okres. Nie potrafisz znieść presji czasu, ani kierownika, przez co opóźniasz się z wykonaniem planu.  Jego uwagi pod Twoim adresem, nie poprawiają sytuacji tylko przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego.

ZDROWIE

Twoje ciało potrzebuje masaży lub zabiegów antycellulitowych.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl