Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 19.05 DO 25.05.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Przed Tobą tydzień pełen dyskusji z partnerem. Bez intelektualnej więzi Wasz związek nie ma szans, jeśli nie zaczniecie ze sobą rozmawiać na spokojnie, bez wypowiadania sobie wzajemnych żali i pretensji nie przetrwacie kolejnych tygodni.

Samotne Barany będą szukały wsparcia i pomocy u najbliższych przyjaciół by Ci pomogli im szukać miłości. Baranie drzemie w Tobie wielki potencjał i nie lękaj się odkryć swe serce przed kimś kogo już znasz i o kim myślisz od dawna.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ PIĘKNA - Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

BYK

Byki będące w związku będą rozważać nad zmianami w swoim życiu prywatnym. Będziesz się zastanawiać czego tak naprawdę oczekujesz od swego partnera i czy on Ci to daje. Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich oczekiwań po poważnej rozmowie z nim możesz zdecydować się na rozłąkę na jakiś czas.

Samotne Byki popadną nieco w rutynę, trzeba otworzyć się na nowe pomysły szukania miłości. Nie bój się bywać w nowym towarzystwie, a także zapraszać do siebie nieznajomych. Wejście w nowe towarzystwo będzie szansą na znalezienie miłości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie, jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

BLIŹNIAK

Bliźniaka w związku czeka wyjątkowo spokojny tydzień, co nie znaczy, że nudny, bo nudy wprost nie cierpisz. Ty i wybranek Twego serca spędzicie dużo czasu na spacerach. Podejmiecie nowe wyzwania, które okażą się dla Was bardzo ciekawe i rozwijające. To także dobra pora na planowanie wspólnej letniej podróży.

Samotny Bliźniak spotka osobę, która wywrze na nim niezwykle duży wpływ. Zauroczysz się jej radością życia i znajomościami, jakie miewa w świecie. Już po pierwszej randce będziesz zdecydowana wyruszyć za tą osobą w świat.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje.

RAK

Miedzy Tobą, a Twoją drugą połową tydzień będzie zmienny. Czasem będzie całkiem cicho i spokojnie, ale nie zabraknie wzajemnych docinek i złośliwości. Bez względu na to, czy jest Wam ze sobą dobrze czy źle, nie grozi Wam rozstanie. Przeciwnie, zaczniecie szukać kompromisów i rozwiązań poprawy sytuacji między Wami.

Samotny Rak ma szanse spotkać na swojej drodze kogoś, z kim odnajdzie jedność i duchową harmonię, co jest niezwykle istotne dla przyszłości tej znajomości. Będziesz szczęśliwa, że los wskazał Ci właściwą osobę.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA -Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

LEW

Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci całkowicie swoje oddanie, będzie nieustanie utwierdzał Cię w przekonaniu jak bardzo jesteś ważna dla niego. Kto wie jest szansa, że on/a zechce spędzić z Tobą resztę swojego życie.

Lew bez pary w tym tygodniu nie zwróci uwagi na przelotne miłostki, więc na randkę dasz się zaprosić tylko wyłącznie komuś, kto ma wobec Ciebie poważne zamiary. Odpuścisz sobie małolatów i zaczniesz szukać partnera dojrzalszego od Ciebie, który zaimponuje Ci doświadczeniem, mądrością i pozycją społeczną.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

 

 PANNA

Zapragniesz za wszelką cenę postawić na swoim, w tym celu będziesz uciekać do mniej lub bardziej etycznych sposobów by zdobyć to, na czym Ci zależy. Twoja druga połowa nawet nie zorientuje się, że stosujesz wobec niej uczuciowe manipulacje. Na koniec tygodnia poruszycie temat dotyczący zmiany miejsca zamieszkania. Zdajecie sobie sprawę, że staje się to już nieuniknione.

Samotna Panna będzie brylantować w dobrze znanym sobie towarzystwie. Z przyjaciółmi złapiesz doskonały kontakt, postanowisz spędzać z nimi więcej czasu, a nawet zaplanujesz wspólne wakacje. To dobry znak dla Ciebie, bo przestałaś chować się w domu, a wyszłaś do ludzi.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

WAGA

Poczujesz, że masz niezwykłe szczęście, że los postawił na Twojej drodze osobę o tak wrażliwym sercu i rozumiejącą Twoje potrzeby. Partner daje Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilności, ale nie brakuje też wydarzeń, które wprowadzają powiew świeżości do Waszego związku.

Samotna Waga może być trochę niespokojna, gdyż w jej otoczeniu pojawi się osoba, wobec której będziesz czuła się naprawdę bezbronna. Zrób pierwszy krok, od niego zależy następny etap w tej znajomości. Podejdź do niej ze szczerym zainteresowaniem.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie! Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

SKORPION

Przed Tobą czas refleksji, ale nie złość się, że przez chwilę musisz żyć w celibacie, chociaż jesteś w stałym związku. Taki życiowy bilans jest potrzeby dla Waszego partnerstwa, gdyż już dawno przestaliście rozumieć swoje potrzeby i pragnienia. Ten czas da Wam możliwość naprawienia zaniedbanych relacji.

Samotny Skorpion zacznie rozmyślać coraz intensywniej o osobie, która z jednej strony działa mu na nerwy, a z drugiej wciąż o nim myśli i stwarza okoliczności by spotkać go na swojej drodze. Między Wami aż iskrzy od emocji, to doskonały moment by coś z tym zrobić.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRACHU- W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

 

STRZELEC

Chciałabyś by partner kochał Cię taką, jaka jesteś, dlatego postanowisz przestać udawać. Przestaniesz grać rolę, która Ci nie pasuje, a którą odgrywasz tylko po to aby Twoja druga połowa była zadowolona. Dla niego zrobiłaś się sztywna i zasadnicza, bo chciałaś, żeby Cię pokochał. Teraz trudno mu będzie zrozumieć, że nie jesteś taka, jaką on by Cię chciał widzieć.

Strzelec bez pary zatęskni za kimś, z kim jej drogi już dawno się rozeszły. Zapragniesz miłości tej osoby i żeby było tak jak dawniej. Problem może jednak okazać się fakt, że ta osoba ma negatywne wspomnienia związane z Wami i nie chce już powrotu.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu Koziorożec będący w związku zaskoczy swego partnera. Z reguły jesteś spokojna i dobrze wychowana.  Milczysz nawet, gdy nie raz świerzbi Cię język by coś powiedzieć, ale wiesz jak zapanować nad emocjami. Teraz to się zmieni, będziesz emanować niezwykłą energią i intensywnością wyrażania tego, co czuje Twoje serce.

Samotny Koziorożec zrozumie jak bardzo bliska jest mu osoba, która przez wiele miesięcy starała się być z Tobą blisko jednak nie uzyskując Twego zainteresowania zrezygnowała i zajęła się kimś innym, teraz żałujesz, że nie dałaś mu szansy.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera.

WODNIK

To czas, kiedy Twoją drugą połowę uda się rozruszać i wciągnąć z domu. Będziesz niezwykle zadowolona, gdyż uwielbiasz, gdy coś się dzieje. Nie lubisz nieustannie spędzać czasu w domowym zaciszu. Będziesz bywać w towarzystwie i dobrze się bawić, to umocni Wasze relacje.

Samotny Wodnik w tym tygodniu nie zdobędzie tytułu królowej filtru. Nie będziesz zainteresowana, ani podrywem, ani wyjściem na namiętną randkę. Zdecydowanie bardziej niż podryw interesować Cię będzie przyjaźń.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO - Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 RYBY

Ryby będące w związku mogą czuć się nieco zagubione w swojej relacji. Będzie więcej obowiązków dla Ciebie, co może Cię nieco przygniatać.  Z tego też powodu będziesz uciekać w świat iluzji i wyobraźni marząc o romantycznej przygodzie, uważaj tylko by od tych marzeń się nie uzależnić.

Wolne Ryby będą mogły przebierać w propozycjach, ale koniec końców nie zrezygnujesz jeszcze ze swej ukochanej wolności. Może on i zabiega o Ciebie bardzo staranie, ale nie czujesz byście rozumieli się bez słów i abyś mogła przeżyć z nim coś wyjątkowego.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA-W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl