Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 26.05 do 01.06.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

U progu końca maja Twoje życie uczuciowe rozkwitnie.  Na Twojej drodze będą pojawiać się osoby, które w sposób szczególny mogą wpłyną na Twoje zainteresowanie nimi. Od dawna szukasz kogoś wyjątkowego, kogoś kto wyróżnia się na tle innych. Teraz masz szanse związać się z taką osobą na dłużej, nie wahaj się.

FINANSE

Choć lubisz pracować, dobrze wykonujesz swoje zadania, w tym tygodniu nie bierz na barki dodatkowych obowiązków. Możesz pod koniec tygodnia nie tylko nie wyrobić się z planem a również poczuć bardzo silne zmęczenie.

ZDROWIE

Zachowanie cierpliwości pozytywnie wpłynie na Twoje emocje i nastrój.

 

BYK

MIŁOŚĆ

Najbliższe zdarzenia zadecydują, że trzeba będzie dokonać rewizji swoich celów w życiu osobistym. Przyjrzyj się lepiej swoim pragnieniom i sprawdź, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne, a co tylko jest potrzebą chwili. Podejmij właściwe decyzje.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz mieć szczęśliwą rękę w sprawach finansowych. Jeśli pracujesz w handlu, klienci będą lgnąć do Ciebie. Jeśli Twoje długi są zaległe postaraj się o ich umorzenie, albo chociaż ich odsetek. Byki mające sprawy sądowe w tym okresie mogą się spodziewać pozytywnego rozstrzygnięcia.

ZDROWIE

 Jeśli się zaniedbasz odczujesz ubytek energii.

 

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas rozrywki, tydzień pełen wrażeń i zawierania nowych znajomości, także międzynarodowych. Dzięki czemu poczujesz się towarzysko spełniona. Jeśli jesteś w stałym związku postaraj się do Waszego życia wprowadzić więcej koloru!

FINANSE

W pracy szef może zaplanować Ci nowe zadania. Uważaj tylko, czy to co Ci zleci należy do Twoich obowiązków, czy Twojego współpracownika, gdyż możesz potem wejść z nim w konflikt z tego powodu, by uniknąć sporu ważna jest reakcja w odpowiednim czasie z Twojej strony.

ZDROWIE

Pamiętaj o aktywności fizycznej, nie tłumacz się brakiem czasu.

RAK

MIŁOŚĆ

Dla Twojego związku nadeszły wreszcie lepsze dni. Partner jakby bardziej rozumie Twoje potrzeby, a trudne sprawy między Wami zaczynają tracić na znaczeniu. Odetchniecie a dodatkowo pomyślicie o wspólnym urlopie, podróży do dalekiego kraju.

FINANSE

Jeśli nie czujesz się spełniona w swojej pracy, pomyśl o czymś nowym. To doskonały moment na rozejrzenie się po rynku pracy. Jeśli podejmiesz działania w tym kierunku już dziś, w przyszłości zaowocują one dla Ciebie sukcesem. Jeśli zamiast nowej pracy pojawi się szansa dodatkowej, nie odrzucaj jej.

ZDROWIE

Zastosuj taki tryb życia, jaki Ci najbardziej odpowiada i koniecznie zrób profilaktyczne badania.

LEW

MIŁOŚĆ

Samotnym Lwom koniec maja niesie szanse na przeżycie czegoś nieoczekiwanego np. spotkania po latach ważnej dla Ciebie niegdyś osoby. Dodatkowo okaże się, że teraz oboje jesteście wolni, daj sobie szanse ożywienia uczuć między Wami.

FINANSE

Twoje sprawy zawodowe będą toczyć się teraz zdecydowanie szybciej i co najważniejsze w dobrym dla Ciebie kierunku. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się pozytywnej wiadomości, na którą czekasz już od wielu tygodni. Lwy zdające egzaminy obronią się na najwyższym poziomie.

ZDROWIE

To doskonały czas na kilkudniowy wypad, dzięki któremu zregenerujesz siły.

PANNA

MIŁOŚĆ

Na twojej drodze pojawi się bardzo ciekawa osoba, która dodatkowo okaże Ci wiele życzliwości i zainteresowania. Nawet, jeśli od pierwszej chwili nie wzbudzi ona Twojego zaufania to daj jej szansę na bliższe poznanie.

FINANSE

Gdybyś wpadła na pomysł zaplanowania sobie urlopu pod koniec tygodnia, już teraz z niego zrezygnuj. To czas na pracę. Na Twoim biurku piętrzy się wiele zaległych zadań,  koniecznych do wykonania na już, a Ty nie robisz zbyt wiele by ruszyć z pracą do przodu.

ZDROWIE

Jedz więcej owoców i warzyw, to doskonałe źródło naturalnych witamin. Nie zapominaj o codziennych spacerach.

WAGA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą szczególnie korzystny tydzień dla emocji. Twoje relacji z bliskimi przyjaciółmi, rodziną, będą bardzo harmonijne. Wszyscy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony unikając sporów, a jeśli takowy pojawi się szybko zostanie stłumiony.

FINANSE

To dobry czas na dążenie do ambitnych celów, pod warunkiem, że takowe sobie wytyczysz. Ostatnio Twoja droga rozwoju kariery właściwie stoi w miejscu i niewiele się dzieje. Jeśli wykonujesz zawód, w którym liczy się fantazja masz szanse rozwinąć w pełni skrzydła.

ZDROWIE

Udane kontakty z otoczeniem sprawią, że będziesz miała doskonałe samopoczucie.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Różnice zdań doprowadzą do poważnego konfliktu miedzy Wami. W wyniku złości możesz zerwać nawet relacje. Jeśli zaistnieje taka sytuacja to niestety Twój wybranek nie będzie walczył o zgodę, może być dłuższa przerwa, a nawet niefortunnie związek może zostać zerwany na stałe.

FINANSE

To czas, kiedy wiele problemów rozwiąże się bez Twego udziału, co bardzo Cię zadowoli, a sprawy, nad którymi zaczęłaś pracować zaczną zmierzać do finału wcześniej niż się spodziewałaś.  To dobry moment na zaplanowanie wakacyjnej pasji.

ZDROWIE

Walka o idealną figurę nie musi być okupiona takim wyrzeczeniem.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

W Twoim życiu uczuciowym szykują się niespodzianki. Być może przypadkiem poznasz kogoś, z kim los połączy Cię na długie lata. Może partner zaskoczy Cię czymś miłym lub bliska Ci osoba zgodzi się na coś, na co nalegasz od dawna. Ciesz się dobrą passą.

FINANSE

Dzięki zdolnością manualnym i wrażliwości na piękno pomyśl o pracy w innej dziedzinie niż zawód wyuczony.  Nie musisz trzymać się sztywno pracy, którą podjęłaś dawno temu, jeśli zaryzykujesz podjęcie odpowiednich kursów możesz połączyć pasję z zarabianiem.

ZDROWIE

Pomyśl o tym by prowadzić bardziej uregulowany tryb życia. Zadbaj też o serce.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twoje relacje z osobą, z którą widujesz się od dawna ułożą się pomyślnie. Jest szansa, że więzi między Wami zostaną zacieśnione, a jego uczucia będą bardziej pewne. Czasem boisz się, że jest to tylko poryw chwili, ale los da Ci szansę rozwinąć jej głębie.

FINANSE

Uważaj na słowa, bo każde nieprzemyślane może zostać użyte przeciw Tobie. To czas, kiedy będziesz oceniał pracę innych, ale pamiętaj, że i ty też będziesz oceniany. Zarzuty wobec swego najbliższego współpracownika postaraj się przedstawić w sposób konkretny i logiczny a nie złośliwy.

ZDROWIE

Dobrze dobrana dieta i umiarkowany, ale regularny wysiłek pomoże Ci zadbać o figurę. Częściej korzystaj z roweru.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze pojawi się osoba, która nie usiedzi w jednym miejscu. Ciągle przemieszcza się, gnana chęcią poznawania nowych miejsc. Jeśli wejdziesz z nią w bliższą relacje możesz się od niej wiele nauczyć.

FINANSE

Nadwyżki finansowe inwestuj w długotrwałe przedsięwzięcia. Gdy inwestujesz większą kwotę działaj powoli i z rozmysłem. Dobrze planuj kolejny krok. Los Ci będzie sprzyjał, więc szansy nie zmarnuj tylko i wyłącznie na jałowe rozmyślania.

ZDROWIE

Staniesz się bardziej wytrzymała na zmęczenie i stres.  Umiarkowanie korzystaj ze słońca.

RYBY

MIŁOŚĆ

Naucz się obdarzać zaufaniem osobę, z którą jesteś blisko. Postaraj się uwolnić od nadmiernej podejrzliwości, ponieważ w innym wypadku Wasze relacje nie przetrwają najbliższych miesięcy. Twoja potrzeba kontroli wyraźnie denerwuje Twoją drygą połowę. Uważa, że w ten sposób ograniczasz jej wolność.

FINANSE

To czas, kiedy powinnaś pracować zgodnie z właściwym sobie rytmem niczego nie przyspieszając. Postaraj się też unikać wystąpień publicznych, manifestacji czy wszelkich zgromadzeń, mogą być dla Ciebie dużym stresem.

ZDROWIE

Aktywność fizyczna bardzo Ci się przyda. Wybierz się na rower.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl