Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 26.05 DO 01.06.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Ten tydzień przyniesie Ci uwolnienie od negatywnych emocji. To czas na wyzbycie się uprzedzeń wobec Twego wybranka. Zupełnie inaczej spojrzysz na Waszą relacje, a przed wszystkim przestaniesz się bać, że on Cię zdradzi. Przestaniesz nieustanie rozmyślać, co on może robić, gdy Ciebie nie ma w pobliżu.

Ktoś, kogo nie lubisz, nieustanie zawraca Ci głowę.  W tym tygodniu możesz mieć szczęście i okoliczności sprawią, że uda Ci się zakończyć niefortunną znajomość. Jeśli planujesz jakiś wyjazd związany z Twoim hobby może stać się on przygodą Twego życia. Bądź tylko bardziej otwarta na nowe znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Obecność tych Aniołów oznacza, że wszelkie problemy zaczną po prostu znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

BYK

Możesz nie być zadowolona z decyzji partnera dotyczącej Waszej przyszłości, ale zamiast ukrywać swoje emocje, naucz się mówić o nich otwarcie. Powiedz mu, czego tak naprawdę pragniesz, a nie w ciszy godzisz się na to, czego on chce.

Samotne Panie Byk będą miały szanse zacząć swoje życie miłosne od nowa, zapominając o dawnych urazach. Pojawi się świetna okazja by wyrwać się z utartych kolein i rozpocząć zupełnie nowe życie, gdzie poznasz smak wolności i niezależności.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo miłość, rozpalając serce silnymi płomieniami uczuć.

 BLIŹNIAK

W miłości i w życiu obowiązuje jedna ważna zasada, ile dajesz, tylko samo dostajesz. Tyle, że zapomniałaś o stosowaniu tej zasady i w Twoim związku chcesz tylko brać, brać i brać. Twoja połowa ma dosyć nieustannie uprzyjemniać Ci życie i jeśli nie zamienisz się z nią rolami, może zniknąć z Twego życia bez słowa wyjaśnienia.

Bliźniaki bez pary będą miały szanse na zmianę. Pod koniec tygodnia w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która "wpadnie Ci w oko", ale aby go bliżej poznać musisz wyjść z inicjatywą i nie czekać aż to on Cię zauważy.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA - Uświadom sobie, że to właśnie w tej chwili jest czas, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

RAK

W sprawach sercowych pojawi się trochę zawirowań.  Twoja druga połowa poinformuje Cię o swoim wyjeździe za granice na trzy miesiące, co zupełnie Ci się  nie spodoba, gdyż wiesz, że wtedy lato spędzisz sama. Niestety w tej ważnej sprawie on jest już zdecydowany, mimo to, zamiast się złościć i dąsać postaraj się więcej negocjować, np. przyjedziesz na tygodniowy urlop do niego.

Samotny Rak może spodziewać się kontaktu od  kogoś, z kim drogi rozeszły się mu już dawno temu. Gdy on o sobie przypomni, odezwie się w Tobie romantyczna strona Twojej natury. Mimo, że nawet nie zaprosi Cię na randkę, Ty już stworzysz wizje Waszej wspólnej przyszłości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

LEW

Początek tygodnia przyniesie Ci i Twojemu partnerowi spór. Masz świadomość Waszej trudnej sytuacji jednak uważasz, że Twoja połowa zupełnie Cię nie rozumie i z tego też powodu tkwicie wciąż w tym samym miejscu. Podejmujesz samotna walkę by dokonać zmian w Waszym życiu, podnieść jakość relacji. Ten tydzień niczego nie zmieni w Waszej sytuacji.

Lew bez pary nie będzie narzekać. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która będzie bardzo pomocna, czym Ci nie zwykle zaimponuje. Mierzysz wysoko i on spełnia Twoje oczekiwania.

ANIOŁ TYGODNIA - ANIOŁ SIŁY - Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

 

 PANNA

Niewykluczone, że nadejdzie czas zrobienia bilansu swego związku. To moment rozliczenia się z tego, co naprawdę osiągnęliście wspólnie w tej relacji. Może się okazać, że przez lata bycia ze sobą nie macie zbyt wielu wspólnych wspomnień. Przestań się karmić złudzeniami i spójrz realnie na Wasz związek.

Samotna Panna ruszy do boju. W miłości staniesz się bardzo kreatywna, z łatwością pokonasz wszystkie konkurentki i zdobędziesz serce ukochanej osoby. Twój wybranek nie tylko będzie Ci odpowiadał pod względem fizycznym, ale także będziecie się doskonale rozumieć, dogadywać i rozmawiać o wszystkim.

ANIOŁ TYGODNIA -  ANIOŁ STRÓŻ - Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

 

WAGA

Czas w miłości sprzyja zgodnej i mocnej relacji, która przetrwa wszystkie burze. Ty i Twój Partner,  zaczniecie wreszcie rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach i wzajemnych oczekiwaniach w związku. Macie szanse podjąć ważne decyzje życiowe dotyczące Was obojga.

Samotna Waga poczuje apetyt na igraszki seksualne. Zaangażujesz się w znajomość, która wyda Ci się trwała. Niestety ta relacja zabierze Ci tylko czas. Będzie miło i przyjemnie, ale tylko na chwile, potem Wasze drogi się rozejdą.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ MICHAŁ - Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioła Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

SKORPION

Nadchodzi lepszy czas w miłości. Zapomnisz o nieudanych związkach i uprzedzeniach. Wszystko co bolesne odejdzie w zapomnienie. Energiczne podejście do uczuć zapewni Ci powodzenie w związku. Relacja przyniesie ciepło i zgodę. Dasz z siebie to, co najlepsze a tego samego możesz oczekiwać po drugiej stronie.

Samotny Skorpion trafi jak "kulą w płot", bo osoba która wpadnie Ci w oko, nie będzie Tobą zainteresowana. Nic na to nie poradzisz. Nie ta chemia, więc nie trać czasu próbując zwrócić na siebie jego uwagę.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ CHAMUEL - Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

STRZELEC

W waszym związku szykują się burze z piorunami. Już od dłuższego czasu zdajecie sobie sprawę, że jest on daleki od ideału. W końcu jednak przestaniecie udawać, że jest inaczej. Jednym racjonalnym wyjściem z tej sytuacji jest odpocząć od siebie, a potem swobodnie i bez emocji wrócić do rozmów.

Samotny Strzelec powinien zaczekać z podbojami miłosnymi najlepiej do wakacji. Owszem będą trafiać się różne okazje do miłosnych flirtów, ale nic interesującego nie pojawi się na Twojej drodze. Ciekawe osoby poznasz dopiero wtedy, gdy przyjdzie lato.

ANIOŁ TYGODNIA – ARCHANIOŁ METATRON- Wspomaga Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.

KOZIOROŻEC

Układ, w którym jesteś nie powinien wzbudzać w Tobie powodów do narzekań, a jednak, nie przestajesz się czepiać partnera o to czy owo. Jeśli tak dalej pójdzie w Waszej relacji pojawi się niepotrzebne napięcie, a zabraknie namiętności i żaru. Wtedy będziesz  naprawdę rozczarowana.

Samotny Koziorożec będzie bardzo odważny w miłości i nie spocznie dopóki jego ofiara nie znajdzie się bezbronna w jego ramionach. Twoja siła będzie brała się z uczucia do tej osoby, które  zaskoczy Cię znienacka i całkiem niespodziewanie.

ANIOŁ TYGODNIA -  ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

WODNIK

W związku ożywią się emocje, będą pojawiać się wybuchy namiętności. Pierwsze skrzypce będą grały zmysły i pożądanie, podczas gdy rozum pozostanie w uśpieniu, i z tego też powodu zapomnicie o czymś bardzo istotnym – zabezpieczeniu w czasie igraszek miłosnych.

Wodnik bez pary może spodziewać się miłych zdarzeń i dobrych wiadomości,. Rozmowy z płcią przeciwną będą bardzo przyjemne, a Ty sama nabierzesz ochoty na więcej.Z tej relacji może być miły romans, ale nie licz na nic trwałego.

 ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.

 

 RYBY

Ten tydzień to czas, kiedy Wasze warunki życia będą się poprawiać. Być może przeniesiecie się do większego mieszkania lub rozpoczniecie budowę domu. W tych dniach Ty i Twoja druga połowa możecie wzajemnie liczyć na swoje wsparcie, pomoc i lojalność.  W każdej sytuacji staniecie za sobą murem.

Samotna Ryba w tym tygodniu może odczuwać większe zainteresowanie drugą osobą, a ktoś, kto od dawna o Tobie myśli zacznie zbliżać się do Ciebie. Jeśli zależy Ci na miłości bądź bardziej otwarta. Nie bój spotkać na randce.

ANIOŁ TYGODNIA - ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl