Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 02.06 DO 08.06.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Nie bądź taka uparta, nikt Ci nie zabrania mówić tego, co myślisz, ale bronienie swego zdania za wszelką cenę doprowadza tylko do niepotrzebnych nieporozumień. Wybranek Twego serca coraz częściej zaczyna czuć się podirytowany tym, że chcesz zawsze postawić na swoim, nawet, jeśli nie masz racji.

Samotnego Barana czeka czas rozważań nad życiem osobistym, ze swojej listy bez żalu skreślisz te osoby, które mówią, co innego a robią, co innego. Nie chcesz tracić czasu na znajomości, które nie są szczere, mimo, że kontakty z nim są poprawne.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

BYK

Twoje życie będzie kręcić się wokół rodziny. Ty i Twój Partner zapragniecie spędzać więcej czasu ze sobą, ale także będziecie dążyć do stworzenia bardziej otwartego domu, tętniącego życiem i pełnego gości. Jednak zanim to się stanie, podejmiesz decyzje o gruntownych zmianach, by Twoje mieszkanie stało się ładniejsze.

Samotne Byki będą miały wiele okazji do zawarcia nowych ciekawych znajomości, jednak nikt tak naprawdę nie oczaruje ich serca. Trzeba będzie odpowiedź sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz po miłości i drugiej osobie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 BLIŹNIAK

Twoja połowa będzie niezwykle zadowolona gdyż w tym tygodniu będziesz mieć dla niej wyjątkowo dużo czasu, a na dodatek będziesz robić wszystko by czuła się przyjemnie w Twoim otoczeniu.  Weekend spędzicie na miłym wypoczynku tylko we dwoje.

Bliźniak, który do tej pory nie znalazł swojej połowy uzna, że nie wszystko jest tak proste jak kiedyś. Początek nowej znajomości bywa fascynujący, ale potem coś się wypala i Wasze drogi się rozchodzą. Zechcesz zrozumieć gdzie tkwi błąd, tyle, że łatwiej Ci będzie, gdy poszukasz kogoś do zwierzeń.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Anioły obdarzą Cię niezwykłą mocą byś nauczyła się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach.

 

RAK

Miedzy Tobą a Twoim partnerem pojawi się nowy rozdział. Wydarzenia tego tygodnia ponownie scalą nadszarpnięte relacje między wami. Mocne przeżycia na zewnątrz wydobędą to, jakie naprawę łączą Was uczucia, zrozumiesz, że nie jesteście już tak blisko jak dawniej. Kiedyś mówiliście sobie absolutnie wszystko, teraz macie przed sobą wiele tajemnic.

Samotny Rak pozwoli sobie na wyjście z kimś, kto nie bardzo mu się podoba.Mimo to, po randce stwierdzisz, że wspólny czas był całkiem miło spędzony i warto tej osobie dać kolejną szansę.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ POCIESZENIA-Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia.

LEW

Lew, który już założył rodzinę będzie przechodził trudny czas. Jeśli masz starsze dzieci licz się z tym, że zaczną się buntować przeciw Twoim zasadom w wyniku, czego Ty i Twój partner popadniecie w niejeden poważniejszy spór, oskarżając się wzajemnie o ich wychowanie.

To tydzień, który samotnemu Lwu będzie sprzyjał w życiu towarzyskim i w relacjach ze znajomymi nie wkradnie się nuda. Jednak to także czas, gdy przekonasz się o lojalności osoby, która do tej pory nie przyciągała Twojej uwagi.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek.

 

 PANNA

Wspólne życie teraz stanie się zdecydowanie łatwiejsze, bo każdy z domowników będzie dbał o dobrą atmosferę, nie wiadomo jak długo ta sielanka potrwa, ale wykorzystaj każdy moment na poprawę relacji, dzięki czemu, czas konfliktów na długo odejdzie w niepamięć.

Samotna Panna nie przepuść okazji żeby wreszcie poznać osobę, za którą od dawna wodzi wzrokiem. Teraz wyda Ci się już o wiele prostsze oczarowanie jego serca i wypicia wspólnej kawy.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ŚWIATŁA-Anioły pomagają Ci również odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

 

WAGA

To czas, kiedy Twojemu partnerowi potrzebne będzie Twoje wsparcie, także w finansach, nie tylko duchowe. Może to być dla Ciebie zupełnie niespodziewana wiadomość, bo pożyczka, o którą prosi Cię partner jest całkiem spora a on nie daje Ci w zamian żadnego zabezpieczenia. Gdy pierwszy szok minie, przy podjęciu decyzji kieruj się logiką.

Samotna Waga pozna kogoś, kto będzie dla niej bardzo intrygujący, jednak po bliższym poznaniu okaże się, że na wspólną przyszłość nie ma, co liczyć, gdyż on zapomniał Cię na samym początku poinformować, że ma już kogoś.

 

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ UZDROWIENIA-Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

 SKORPION

Nadeszły nieuniknione zmiany, ale nie przejmuj się tym. Jeśli oboje od dawna nie czujecie się dobrze w tym związku, decyzja o rozstaniu będzie dla Was słuszna. Ważne jest żebyście nie rozstali się w gniewie, bo może okazać się, że za jakiś czas zapragniecie wrócić do siebie po chwili odosobnienia.

Skorpion bez pary zapragnie przeżyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego w wyniku, czego zgodzisz się na wspólną wyprawę z niezbyt dobrze znaną Ci osobą, podczas której będziecie mieli okazję bliżej się poznać i sprawdzić w zupełnie nowych, czasem ekstremalnych warunkach.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA-Osoby samotne otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

STRZELEC

To czas, kiedy więcej czasu poświecisz swoim znajomym niż partnerowi, ale wiesz, że służy to konkretnemu celowi. Wymiana wspólnych doświadczeń wzbogaci Cię i pobudzi do działania w efekcie, czego podejmiesz słuszne decyzje by naprawić swój związek.

Samotny Strzelec będzie zaskoczony zmianą, jaka zajdzie w jego życiu uczuciowym. Ktoś, kogo do tej pory nie lubiłaś pozytywnie Cię zaskoczy i spojrzysz na tę osobę zupełnie z innej perspektywy.

ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁY STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

KOZIOROŻEC

W stałych związkach niebo się wypogodzi. Ty i partner spędzicie ze sobą więcej czasu niż to zwykle bywa. Razem będziecie wykonywać codzienne czynności a czas spędzony w kuchni na wspólnym pichceniu na długo zapadnie Wam w pamięć.

Koziorożec bez pary będzie miał okazję by się przekonać czy osoba, która zabiega o bycie ze sobą blisko jest zainteresowana naprawdę czy tylko udaje. Jeśli jego intencje okażą się szczere już wkrótce wpadniesz w jego ramiona.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL- Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację.

WODNIK

Wodniki w związku czeka mały kryzys rodzinny. Możecie zacząć oskarżać się i wytykać sobie błędy, jednak szukanie winnych to najgorsze, co możecie teraz zrobić, lepiej usiądźcie i wspólnie coś postanówcie, jak choćby stwórzcie listę obowiązków lub domowy regulamin.

Samotny Wodnik, który już jakiś czas temu zawarł interesującą znajomość, teraz zacieśni kontakty jeszcze bardziej. Poczujesz, że Ty i on nadajecie na tych samych falach, że czasem rozumiecie się bez słów i warto spróbować wejść w coś głębszego.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć stan w którym egzystują.

 

 RYBY

Może się okazać, że Ty i Twoja połowa zaczniecie nadawać na innych falach. Zaczną Cię kusić nowe kontakty, zapragniesz zmian, podróży. Wpadną Ci do głowy zupełnie nowe pomysły na życie, problem będzie to, że nie weźmiesz pod uwagę swojej drugiej połowy przy ich realizacji.

Samotna Ryba postanowi zrobić porządki w swoim życiu osobistym. Ukrócisz a być może nawet zerwiesz kontakty z osobami, z którymi łączą Cię powierzchowne stosunki. Chcesz być bardziej otwarta na miłość i nie chcesz być ograniczana przez kogoś, kto nigdy z Tobą nie będzie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl