Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Seksocholizm
Autor:
Usunięty Ekspert

Rodzimy się z pewnymi uwarunkowaniami genetycznymi, mamy do czegoś mniejsze lub większe predyspozycje. Nikt nie jest doskonały, ale pewne cechy charakteru jeżeli wybiegają ponad ogólnie przyjętą normę zaczynają uwierać zarówno samych zainteresowanych jak i ich bliskich.
Według zasad numerologii każda liczba posiada specyficzną energię, która jest charakterystyczna tylko dla niej a energię tę nazywamy wibracja”.
Sex jest ważny w życiu człowieka, jednak kiedy staje sie obsesją to zaczyna być problem.
Z racji zawodu mam taki pogląd, że nie zwracam uwagi na samochód i inne dobra materialne bo je w każdej chwili można wymienić, jednak zawsze zwracam uwagę na datę urodzenia, gdyż tego w żaden sposób nie idzie ani oszukać ani zmienić.
Z moich licznych obserwacji zarówno bliskich jak i znajomych mam pewne spostrzeżenia i informacje, których dotychczas nie ma w żadnym podręczniku.
Są wibracje szczególnie podatne na uzależnienia od sexu i jest to liczba 7! Jeżeli jeszcze w portrecie osoby uzależnionej oprócz liczby końcowej 7 jest pierwszy punkt zwrotny 13 lub 16 to wtedy nie ma już żadnych wątpliwości co do predyspozycji i upodobań danej jednostki.
Wibracja numerologiczna 7 jest najbardziej wyluzowaną pod względem seksualnym i najbardziej potrzebującą w tej dziedzinie. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn, jednak u kobiet mogą być sporadyczne wyjątki a u mężczyzn ja do tej pory nie znalazłam.
Nikt nie zna swoich sąsiadów czy też znajomych po datach, ale każdemu łatwiej będzie wszystko ogarnąć jak podam przykłady osób wszystkim powszechnie znanych.
Na naszym krajowym rynku prym wiedzie czołowa siódemka pan Tadeusz Pluciński 25 września 1926, sam siebie nazywa seksoholikiem i nie ma w tej kwestii tematu tabu. Znany z licznych romansów oraz zdobywcy damskich serc. Nikt nie jest w stanie zliczyć jego kochanek a przy okazji  formalnie  miał też cztery żony. Niejeden pięćdziesięciolatek mógłby mu pozazdrościć wigoru.
Z ta samą praktycznie wibracja i pierwszym członem daty jest aktor z za oceanu Michael Kirk Douglas ur.25 września 1944, tak samo uznany sam przez siebie za seksoholika.
Obydwaj panowie mają karmę w pierwszym punkcie zwrotnym i trudności z utrzymaniem związku nie mówiąc prawdziwej rodziny.
Idąc dalej - Marek Konrad, kolejna 7 i kolejny przypadek poszukiwacza "szczęścia" nie koniecznie zachowując przy tym zdrowy rozsądek.
Dariusz Michalczewski 5 maja 1968 również siódemka i tak samo dużo licznych romansów i mało szczęścia.
Kolejne przykłady sławnych 7: Al Pacino, Muhammad ali, Leonardo Di Caprio, Mel Gibson, oraz smutna konkluzja, żadna z tych osób nie zaznała takiego spokoju wewnętrznego oraz nikt  z nich nie jest w jednym konkretnym szczęśliwym związku.
To samo dotyczy kobiet; Marilyn Monroe, Greta Garbo, Księżna Diana,Julia Roberts, również te panie były(są) na etapie poszukiwań szczęścia .
Nie podałam żadnego przykładu ze sławnych osób, kiedy punkt zwrotny jest 13, jednak mam takie przypadki wśród klientów i moich znajomych i tutaj musicie uwierzyć mi na słowo, że właśnie te osoby mają największe potrzeby seksualne!
Również z tego tytułu najwięcej seryjnych morderców seksualnych jest właśnie z 13 w pierwszym punkcie zwrotnym oraz z drogi życia 7 albo 5, ale to już jest temat na inny artykuł.
Seksoholizm jest chorobą tak jak i wiele innych, jednak ta ma to do siebie, ze może przy okazji ranić najbliższych oraz zupełnie obcych ludzi.
Nie znam wibracji 7 aby od początku do końca była w jednej relacji i była przy tym szczęśliwa, to są ludzi, którzy szukają i są na etapie wiecznych poszukiwaczy, na pewno Los dla nich nie jest łaskawy.

Kategorie:

Namiętność, Historie miłosne, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl