Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 23.06 DO 29.06.2014
Autor:
Anna Bell

 

BARAN

Poczujesz, że los na nowo uśmiecha się do Ciebie i Twojej połowy. Pojawia się szansa poprawy materialnej w Waszym związku, co jest dla Was bardzo istotne. Pieniądze przyjdą do Was łatwiej niż kiedykolwiek.  Pozbędziecie się problemów, które Was martwiły – długów.

Baran bez pary w pełni wykorzysta letni czas. Nie chcesz się nudzić w domu w czterech ścianach, więc postanowisz korzystać z życia. Oderwana od codzienności będziesz dobrze się bawić w każdym towarzystwie, jednak nie pojawi się nikt, kto przykuje Twój wzrok.   

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.

BYK

Byki będące w związku powinny zaplanować trochę wolnego czasu do spędzenia tylko z partnerem. Jesteś w ciągłym ruchu, zabiegana, wiecznie czymś zajęta lub zamknięta w swoich rozmyślaniach. Rozwój Twojej relacji cierpi na tym, stojąc od dawna w martwym punkcie.

Samotny Byk, który już ma kogoś na oku będzie starał się zacieśnić więzy. Poprosisz go o pomoc i poparcie w jakieś sprawie, niestety problem jest w tym, że on widzi w Tobie przyjaciółkę i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że Ty pragniesz czegoś więcej.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.

 BLIŹNIAK

Nowe pomysły i pragnienie zmian w Twoim partnerstwie pozytywnie wpłynie na jego jakość. Zapragniesz prowadzić życie o wyższym standardzie, jednak zanim tego dojdzie zabierzesz się za siebie, skupisz na własnym rozwoju, a Twoja połowa wkrótce dorówna Ci kroku.

Samotny Bliźniak zabłyśnie nowym pomysłem poznania swojej połowy. Znajdziesz dla siebie nowe pasje, które pozwolą Ci na poznanie interesujących osób. Będziesz otwarta na nowe trendy, dzięki czemu rozpoczniesz coś nieznanego.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

 

 RAK

Dar przekonywania w tym tygodniu będzie Twoją mocną stroną. Poprosisz wybranka swego serca o zrobienie malutkiego remontu "na tarasie" byś mogła wypoczywać w domu i uda Cię się zrealizować ten cel. W weekend zabierzecie się do wspólnej pracy.

Raku bez pary, korzystając z sezonu urlopowego zdecydujesz się na krótki wyjazd do miejsc, które pociągają Cię od dawna. Nie przerazi Cię, że w podróż wybierasz się sama, wręcz przeciwnie ucieszy Cię myśl o możliwości rozmowy z nieznajomym.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

LEW

To dla Ciebie i Twojej połowy jeden z najlepszych tygodni, wspólnej radości z życia. Nie popsują go drobne spory, które Was nie ominą. Uwielbiasz, gdy coś się dzieje, a urlop przed czasem wprost spełnia Twoje marzenia. Zaskoczona niespodzianką krótkiego wyjazdu nie będziesz mogła pohamować radości.

Dla samotnego Lwa początek tygodnia niesie sporo pracy zawodowej, ale weekend pozwoli Ci się zrelaksować podczas krótkiego wypadu za miasto. Ciekawość świata i chęć nowych wrażeń będzie zaspokojona, co dobrze wpłynie na Twój humor, pełna blasku i wigoru z łatwością nawiążesz nowe znajomości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ CHAMUEL-Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości. Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

 

 PANNA

Twój związek ostatnio nie jest zbyt romantyczny. Interesują Cię przed wszystkim kwestie praktyczne i materialne, jednak wybranek Twego serca wcale nie czuje z tego powodu satysfakcji. Jeśli nie chcesz wypalenia uczuciowego zorganizuj coś miłego w czasie weekendu tylko dla Was.

Samotną Pannę czeka ożywienie w sferze emocji i w każdej dziedzinie, która łączy się z życiem prywatnym. Relacja, która do tej pory była tylko internetowa zaowocuje wspólnym spotkaniem, co sprawi, że bez dłuższego namysłu zdecyduje się na stały związek.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA -Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się za tobą ciągnąć od wielu lat. Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

WAGA

Waga będąca w związku odkryje w sobie chęć sprawdzenia się w sytuacjach niebezpiecznych. Twoja druga połowa będzie miała poczucie zdrady z Twojej strony, jednak dopóki nie będzie posiadała realnych dowodów nie sprowokuje konfliktu między Wami. Jeśli zależy Ci na związku usuń wszelkie detale, które mogłyby zdradzić Twoją tajemnicę.

Samotna Waga ma szanse spotkania na swojej drodze bardzo interesującej postaci. W nowej pracy zetkniesz się z osobą, która bardzo przypadnie Ci do gustu lub wywrze na Ciebie pozytywny wpływ, w pewnej ważnej dla Ciebie sprawie stanie się Twoim autorytetem.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek

 

 SKORPION

Poprawa relacji w związku bardzo korzystnie wpłynie na Twój nastrój, a wszystko dzięki temu, że Twój długoletni partner na nowo wyda Ci się niezwykle interesujący, udany weekend będzie kolejną miłą chwilą rozpoczętego lata.

Samotny Skorpion będzie wewnętrznie rozdarty. Owszem osoba, którą niedawno poznałaś wzbudza Twoje pożądanie, ale w żaden sposób nie możesz znaleźć z nią porozumienia. Będziesz zmuszona dokonać wyboru albo kontynuujesz relacje albo rezygnujesz.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ-Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

 

STRZELEC

Jeśli jesteś Strzelcem będącym w związku ten tydzień będzie Ci sprzyjał w tworzeniu dobrej atmosfery w relacji, zaplanujesz krótki wyjazd, romantyczną kolację, wszystko to, co będzie rozwijać Twoje partnerstwo, zbliżać Was do siebie, poczujesz się niezwykle szczęśliwy.

Samotnego Strzelca czeka tydzień ożywionych kontaktów towarzyskich. Dobrze będziesz się czuła zarówno wśród osób Ci znanych jak i tych, których dopiero poznasz. Gwiazdy dodadzą Cię wdzięku i uroku, dzięki czemu zwrócisz na siebie baczniejszą uwagę pewnego ciemnego szatyna.

ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

KOZIOROŻEC

Twoje kontakty z partnerem, który wyjechał w dłuższą delegacje będą układać się nad zwyczaj pomyślnie. Sprawy pracy przedłużą się z miesiąca do trzech, a Twój wybranek zaprosi Cię na wspólne wakacje, co niezmiernie Cię ucieszy.

Ten tydzień niesie dla Ciebie wiele miłych momentów. Będziesz miała wiele możliwości udziału w przyjemnym spotkaniu towarzyskim, imprezach kulturalnych i nawiązaniu kontaktu z interesującymi ludźmi. To poszerzy Twoje możliwości by znaleźć tego jedynego.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WODNIK

Wodniki będące w związku długoletnim, ale jeszcze niezalegalizowanym mogą się spodziewać propozycji małżeństwa ze strony swego partnera. W Waszej relacji wyjątkowo będzie panował nastrój harmonii i zgody. Ogólnie czeka Was tydzień w poczuciu szczęścia.

Samotny Wodnik nie będzie się nudził, Twój uwodzicielski urok przyciągnie nie jedno zabłąkane serce, tylko nie będziesz mogła się zdecydować, z którą osobą umówić się na romantyczną randkę. Promieniujesz niezwykłym ciepłem, więc nie ma się, czemu dziwić.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

 RYBY

Twoje rozmowy z partnerem od dłuższego czasu kierowane są w kierunku macierzyństwa, kolejna taka poważna rozmowa między Wami zadecyduje, że to jest właśnie najlepsza chwila by zabrać się do pracy.

Samotne Ryby powinny pomyśleć o odnowieniu starych znajomości. Jest jeszcze ktoś, kto nadal nie może o Tobie zapomnieć. Ta osoba także Tobie nie była by obojętna. Nie bój się nawiązać pierwsza kontaktu z tą osobą.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl