Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 30.06 do 06.07.2014
Autor:
Anna Bell

 

 

BARAN
MIŁOŚĆ

Okazji do spotkania interesującej osoby u Ciebie nie brakuje, a jednak brak Ci zdecydowania. Wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie. On ciągle daje nadzieje, że wróci i na nowo będzie z Tobą, choć czasem zaczynasz rozumieć, że czekasz daremnie i tracisz czas.

FINANSE

To czas, kiedy pojawią się problemy zdrowotne wynikające z przepracowania i za dużej odpowiedzialności. Musisz zorganizować sobie minimum czasu do odpoczynku, to Twój okres regeneracji, dzięki czemu potem sprawniej wszystkiemu podołasz.

ZDROWIE

Możesz mieć kłopoty z bezsennością, zapewnij sobie dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

BYK

MIŁOŚĆ

W sprawach uczuć ponownie wszystko ułoży się pomyślnie, liczycie się tylko wy dwoje. Inne osoby wreszcie przestaną powodować rozdźwięk w waszej relacji. Zrozumiecie, że problem trzeba omówić między sobą, a nie z innymi, bo potem rodzą się różne komplikacje.

FINANSE

Wszystko będzie Cię pasjonowało, zechcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść kwalifikacje. Nawet, jeśli nie czeka Cię z tego powodu awans, dla Ciebie liczy się Twój rozwój i możliwość zawarcia nowych kontaktów zawodowych. Liczysz, że liczne propozycje pojawią się z czasem same.

ZDROWIE

Nie nadużywaj kąpieli słonecznej, w ciągu tygodnia nie nadrobisz całego roku.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Ciągle zadajesz sobie pytanie jak silna jest jego miłość do Ciebie. Może wpaść Ci do głowy szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo miłości, jaką czuje do Ciebie, porzucony, odejdzie bez walki.

FINANSE

Znów wiatr będzie wiał w inną stronę, ale mimo to wszystko się uda, choć starania o nową pracę szły bardzo opornie a rozmowa z przyszłym pracodawcą wydawała Ci się totalną klapą to właśnie do Ciebie zadzwoniliby uzgodnić szczegóły przyszłej wspólnej współpracy.

ZDROWIE

Wyjazd nad morze zadba o uzupełnienie jodu.

RAK

MIŁOŚĆ

Tydzień okaże się mało dynamiczny. W stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie w kierunku osób trzecich, możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.

FINANSE

W pracy bardzo pomyślny okres. Pomoże Ci dyplomatyczne podejście do pewnego sporu, choć nie będzie to łatwo, bo druga strona nie znosi żadnych dyskusji, tylko wybucha emocjonalnie, co powoduje natychmiastowy konflikt.

ZDROWIE

Dobry czas by urozmaić dietę, zadbaj o więcej sezonowych owoców w Twoim menu.

LEW

MIŁOŚĆ

Wpadła Ci w oko pewna niezbyt dobrze znana Ci osoba, jednak Ty sama postanowisz się nie spieszyć. Będziesz raczej obserwować niż dążyć do poznania. Nie zależy Ci na krótkim i intensywnym romansie, raczej szukasz czegoś głębszego.

FINANSE

Możesz nie być zadowolona ze swojej pozycji zawodowej. Od dawna czekasz na decyzje dotyczącą Twojej podwyżki, jednak szef milczy z odpowiedzią. Teraz tuż przed urlopem może Ci sprawić miłą niespodziankę, poprawi Ci to samopoczucie.

ZDROWIE

Może spożywanie czarnej porzeczki nie jest modne, ale zawiera dużą dawkę witaminy C.

PANNA

MIŁOŚĆ

Dla Ciebie i Twojej drugiej połowy przyjdzie czas różnych nie porozumień. Nie będą one jednak Wam bardzo straszne, gdyż Twoja uczucia są obecnie w letargu. Masz wrażenie, że przestało Ci zależeć na wspólnej przyszłości.

FINANSE

Pojawi się propozycja zmiany pracy lub zmiany stanowiska w miejscu aktualnego zatrudnienia. Nie odmawiaj, zastanów się zanim  się zgodzisz, tylko wtedy uda Ci się podjąć słuszną decyzję. 

ZDROWIE

Przed wakacyjną wyprawą dobrze będzie wykupić karnet na siłownie lub basen.

WAGA

MIŁOŚĆ

Dla Ciebie to czas, kiedy tylko ukochany będzie ważny. Pomożesz mu w pracy swoimi dobrymi pomysłami, co da Ci wiele powodów do zadowolenia, bo jego problemy rozwiążą się przed czasem i będziecie mogli wyjechać na weekend.

FINANSE

Nadejdzie odpowiedni czas żeby ustabilizować swoją pozycję. Jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się z jak z najlepszej strony, a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Miej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.

ZDROWIE

Organizuj wycieczki rowerowe nie tylko dla siebie, ale także swoich bliskich.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Miłość zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Stary przyjaciel zaproponuje Ci ściślejsze kontakty, co sprawi Ci wielką przyjemność. Zwłaszcza spotkanie z nim po tylu latach zaowocuje czymś więcej. To będzie dla Ciebie szczęśliwy tydzień.

FINANSE

Czeka Cię przypływ aktywności zawodowej, nie zrazisz się żadnym trudnym zadaniem.  Nie odepchniesz go na dalszy plan tylko od razu zabierzesz się za jego realizację. Szef zwiększy Twoją odpowiedzialność za pewną sferę, ale z tym także sobie poradzisz.

ZDROWIE

Lody jedz z umiarem, może pojawić się lekki ból gardła.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

W miłości to dla Ciebie szczególny czas. Dla rodziny i przyjaciół, będziesz miała mnóstwo pomysłów na wspólne spędzenie czasu i nie tylko plany będą Cię fascynować, zrobisz wszystko by te pomysły urealnić.

FINANSE

W pracy zbliża się gorący okres, twoje starania i zaangażowanie w firmę wreszcie zostanie docenione, co może skutkować dla Ciebie upragnionym awansem bądź podwyżką, na której w ostatnim czasie bardzo Ci zależy. Ważne jednak jest byś kontrolowała zawartość swego portfela, trzeba odłożyć coś na letnie wojaże.

ZDROWIE

Poranny jogging jest bardzo dobrym pomysłem by poprawić sobie samopoczucie.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

To okres samotności dla Ciebie. Nie masz ochoty na spotkania towarzyskie ani wchodzenie w przelotny flirt. Twojej przyjaciółce trudno będzie uszanować Twoją decyzję, bo nie ustanie będzie dzwonić z nowymi propozycjami.

FINANSE

W pracy zaczną Cię pasjonować nowe sprawy. Zechcesz rozwinąć swój potencjał zawodowy. Masz potrzebę wymiany informacji, chcesz nauczyć się czegoś nowego, ale Ty również będziesz służyć radą i pomocą.

ZDROWIE

Nie bagatelizuj problemów z ospałością i chronicznym zmęczeniem.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Odczujesz potrzebę wypowiedzenia się w pewnej ważnej kwestii miłosnej. Wiesz, że osoba, na której Ci zależy zna Twój stosunek do niej, a mimo to ciągle bawi się Twoim uczuciami. Raz jest blisko, a raz zupełnie Cię nie zauważa. Ta huśtawka zaczyna negatywnie wpływać na Ciebie.

FINANSE

Czeka Cię poważna rozmowa z szefem dotycząca Twojej odpowiedzialności zawodowej. Masz wrażenie, że jest ona niewspółmiernie duża w porównaniu do zarobków i zdolności. Jeśli poprowadzisz rozmowę dyplomatycznie sypiąc argumentami wygrasz swoją podwyżkę.

ZDROWIE

Grozi Ci zatrucie pokarmowe. Unikniesz go, jeśli będziesz się odpowiednio odżywiać.

RYBY

MIŁOŚĆ

W sprawach sercowych bardzo pomyślnie. Ktoś, komu od dawna na Tobie zależy będzie kierował dowody uznania w Twoim kierunku. Kwiaty, piękne słowa, zaproszenia na romantyczne randki, powodów do miłych wzruszeń nie zabraknie.

FINANSE

Nie warto walczyć będąc na straconej pozycji. Decyzja w Twoim kierunku została już podjęta. Powinnaś cieszyć się, że zamiast zwolnienia jest przeniesienie do innego działu, a to że pensja niższa, no cóż będziesz miała okazję rozejrzeć się po rynku pracy.

ZDROWIE

Nie zapominaj o codziennych spacerach. 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl