Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 21.07 DO 27.07.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Pokonasz trudności, jakie od dłuższego czasu są w Twoim związku.  Pomimo strachu, że Twoje decyzje mogą zniszczyć związek, zachowasz się odważnie, zdecydowanie i z chęcią do walki, bez względu na konsekwencje. W weekend pomyśl o wypoczynku na łonie natury.

Samotny Baran nie będzie się nudził, posypią się ciekawe propozycje i zaproszenia, a płeć przeciwna nie będzie przechodzić obojętnie wobec Ciebie, nie bój się rzucić w wir nowych znajomości. Wskocz w coś seksownego i korzystaj z imprez.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BYK

To czas, kiedy przestaniesz się czepiać swojej drugiej połowy i wymagać od niego nie wiadomo czego. Zapragniesz być uwodzona przez swego partnera, a to z kolei będzie szło w parze z kłótniami, bo tak naprawdę nie wiesz jak ma to wyglądać.

Jeśli nie jesteś jeszcze w związku na Twojej drodze pojawi się osoba, z którą znajdziesz wspólny język, jednak będzie to droga poprzez wspólne zainteresowania. Dopiero po bliższym poznaniu rozwiną się między Wami uczucia.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI-Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

BLIŹNIAK

To czas, kiedy będziesz miała szanse poznać ciekawych ludzi. Odkryjesz nowe pasje, albo przeglądniesz ostatnie spostrzeżenia na tematy dotyczące życia. Poproś partnera by czynnie uczestniczył w Twoim życiu, to umocni relację miedzy Wami.

Samotne Bliźniaki będą miały dogodną okazję do poznania nowych osób. Nie powinnaś bronić się brakiem czasem dzięki czemu skorzystasz z nadarzającej się okazji. . Wśród nowych znajomości pojawi się interesująca postać. Dzięki tej osobie będzie szansa urzeczywistnienia twych marzeń o miłości.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

RAK

Przez różne obowiązki nie masz czasu dla swego ukochanego. Nie dzwonisz, nie piszesz, rzadko się odzywasz, co nie jest w Twoim stylu i z tego też powodu on jest zaskoczony Twoją zmianą postawy. Tylko patrzeć jak oskarży Cię o romans, popracuj nad tym by nie czuł się opuszczony.

Osoby spod tego znaku niebędące w związku oddadzą się marzeniom o miłości. Każdy je ma, każdy o czymś śni, ale Twoje są szczególne. Zaszywając się w domu marzy Ci się romantyczna przygoda, ale jak chcesz ją przeżyć, we śnie?

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ - Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

LEW

Lwy będące jeszcze w związku nieformalnym podejmą ważną życiową decyzję, wyrażą chęć zawarcia związku małżeńskiego. Uznasz, że między Wami jest już tak duża harmonia, że czas najwyższy podjąć zdecydowane życiowe decyzje.

Samotny Lew nabierze chęci zdobycia serca osoby, która nie jest wolna. Nawet sama do końca nie wiesz, czemu upatrzysz sobie właśnie jego, ale wiesz, że pakujesz się w kłopoty tym bardziej, że łączy Was sfera zawodowa, na zasadzie szefowa- podwładny.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ ŚWIATŁA- Anioły pomagają Ci również odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

 

 PANNA

To spokojny tydzień, nie będziesz się nigdzie spieszyć, nie będziesz planować spotkań z przyjaciółmi ani wielkich remontów. Ten czas zechcesz spędzić tylko z partnerem na wieczornych rozmowach o życiu, Waszej przyszłości i tego, co jest naprawdę ważne miedzy Wami.

Samotna Panna powinna unikać samotności i narzekania. To nie pomoże Ci w znalezieniu miłości. Nie wiesz, co ze sobą zrobić wybierz się w podróż lub na weekendową wycieczkę, poprawisz swój nastrój.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ RAFAŁ  - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

WAGA

To okres zadowolenia i szczęścia w związku, który tworzysz, ale uważaj na pokusy, które Cię nie ominą. Możesz zdradzić partnera, a ta zdrada może na zawsze odmienić bieg twego związku, mimo, że nie wyjdzie na jaw.

Waga bez pary powinna bardziej skupić się na duchowym rozwoju. Chodzisz na imprezy, poznajesz nowych ludzi, rozdajesz swój numer a telefon milczy jak zaklęty i nie wiesz, czemu, może, gdy zajrzysz w głąb siebie, znajdziesz odpowiedź.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 SKORPION

Będziesz w świetnym humorze i nic Ci nie zepsuje dobrego nastroju, pomimo, że Twój ukochany będzie chodził poirytowany, nic mu nie będzie pasowało, a Twoje postępowanie, plany i decyzje będą wzbudzać w nim złość i marudzenie.

Skorpion powinien mieć się na baczności, nowo pozna osoba stworzy grę pozorów, a Ty jej ulegniesz. Twoje działanie może być nierozważne, zbyt szybko zaufasz a potem będziesz lała łzy, że ktoś Cię skrzywdził.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA-Anioły otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

STRZELEC

Powstrzymaj się od robienia awantur. Czy nie lepiej rozwiązać problem bez konfliktowo ?, idealne związki są w kinie a w życiu bywa różnie, lepiej zacznij wprowadzać większą aktywność w Waszym związku, bo zrobiło się w nim zbyt nudno.

Samotne Strzelce zawrą bardzo interesującą znajomość, jednak by kogoś poznać, trzeba najpierw wyłączyć komputer albo telewizor i wyjść do ludzi. Szczęście samo do Ciebie nie przyjdzie.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku muszą zadbać o poprawę relacji. Miedzy Wami zaczyna brakować przyjaźni, oddalacie się od siebie, wracając z pracy nie macie, o czym ze sobą rozmawiać. To czas by rozwiązać ten problem.

Będziesz pełna seksapilu. Poczujesz się bardzo atrakcyjna, a Gwiazdy umożliwią Ci częste spotkania towarzyskie. Jest szansa, że pojawią się różne niespodzianki miłosne, jednak jeszcze nikt podbije Twego serca na stałe.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ NAWRÓCENIA-Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

 WODNIK

Twoja połowa jest naprawdę szczęśliwa, że jesteś z nią w związku, jednak cóż to za związek, gdy brakuje w nim moralnego oparcia, spędza samotnie wieczory, podczas gdy Ty gonisz za erotyczną przygodą.

Samotny Wodnik nie będzie uciekał od towarzystwa, wręcz przeciwnie, będziesz starała się wyjść do ludzi każdego wieczoru, na Twojej drodze pojawi się szatyn, który jednak będzie bardzo tajemniczy i zagadkowy.

ANIOŁ TYGODNIA -TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

RYBY

Twoja propozycja weekendowego wyjazdu bardzo spodoba się Twojemu ukochanemu. Pozytywna aura bardzo pomyślnie wpłynie na Wasze życie uczuciowe. Spragnieni czułości dacie sobie jej wyjątkowo dużo. Zmiany, jakie zajdą między Wami zaowocują ważnymi decyzjami.

Samotne Ryby czeka tydzień beztroskiego spokoju, ale też Twoje podejście do życia będzie lekkomyślne i niedbałe. Jeśli chcesz naprawdę się zakochać wymagana jest zmiana u Ciebie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIELKI PRZEWODNIK- Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

 

Kategorie:

Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl