Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Oczyszczanie Energii- po co?
Autor:
Alenna

 

Człowiek - To energia bardzo zagęszczona ,czyli ciało fizyczne . Ale też inne ciała subtelne niewidoczne dla oczu fizycznych.

Te ciała subtelne to swoiste filtry które blokują negatywne energie, wibracje z zewnątrz ale też przechwytuję te które czasami sami Tworzymy.

Jeżeli poddajemy się np. niewłaściwym wzorcom czy lękom to te energie zaczynają drążyć ciała subtelne , wchodząc coraz głębiej i mocniej zanim nie uświadomimy sobie tego problemu i nie zaczniemy go uzdrawiać.

Osoby sensytywne  czyli takie które Widzą Czują Odczuwają zmiany w energetyce lepiej i wyraźniej  niż osoby które nie rozwijają się duchowo lub są na początku tej drogi , mogą wskazać przyczyny problemu i pomóc je usunąć.

Ja podczas takich działań wchodzę w medytację i pytam Wyższe Ja osoby która przychodzi do mnie z danym problemem czy jest pozwolenie na takie działania czy np. osoba musi doświadczyć tych stanów dla niej negatywnych po to by się rozwinąć i „zaliczyć”lekcję  karmiczną.

Często jest tak że jest zgoda WJ i dzięki temu osoby oczyszczone uwolnione od blokad lęków niewłaściwych wzorców zaczynają same dalej się rozwijać we właściwym kierunku. Bardzo mały procent wraca do starych schematów chyba ze podda się całkowitemu oczyszczeniu które  powoduje Neutralizację Karmy Negatywnej  lub przejście danych lekcji bardzo łagodnie i ze zrozumieniem ich.

Oczyszczenie Pokoleniowe czyli Genetyczne  z Wzorców klątw uroków które przechodzą z Rodziców na dzieci itd… i najczęściej wtedy cała rodzina ma dość podobne problemy czy to w sferze finansowej czy to w sferze Uczuciowej czy Powtarzające się choroby rodzinne,

Oczyszczenie Aury i Czakr a co za tym idzie też ciał subtelnych i ciała fizycznego z naleciałości z obecnego życia. Szczególnie wzorców i stanów lękowych które są nam wmawiane czy to w rodzinie czy to w szkole pracy itd.

Oczyszczenie relacji z osobami z którymi wiążą  się szczególne  emocje ,strach przywiązanie trudna miłość.

 

Czy jesteś gotowa /gotowy na takie zmiany ? zmiany na lepsze . bo Oczyszczanie to przywracanie Twojej energetyki do właściwych wibracji , do właściwego optymalnego dla ciebie stanu.

Takie zabiegi są zawsze pozytywne….

Aspekt fizycznego oczyszczania ,odczuwania tych zabiegów.

Zauważyłam że bardzo często czyli w około powyżej 95% przypadków osoby oczyszczane przechodzą to oczyszczanie w taki sposób że wydalają z siebie wodę.( Czyli Jest  1-3 dni kiedy jest ochota na wypłakanie się, jest zwiększona ilość wydalanego moczu, pojawia się w tych dniach nadmierna ilość wydalanego potu dlatego też może się podwyższa lekko temperatura ciała )

Dlaczego tak się dzieje.. dlatego że Woda to struktura informacyjna. Jak zapewne słyszeliście ma ona zdolność zapisywania informacji . Woda jest czymś co trzyma nas przy życiu ale jest też obecna w każdej komórce naszego ciała. I właśnie dlatego pojawiają się objawy wydalania wody ze złymi niewłaściwymi programami. Dlatego warto w czasie oczyszczania Pić wodę najlepiej zaprogramowaną . Kupić (najlepiej w szklanej butelce wodę ,lub zdobyć źródlaną taka jest najlepsza- zdjąć z kupnej wszelkie napisy i nakleić kartki z programem jakim chcemy ją naładować. MIŁOŚĆ,ZDROWIE ,SZCZĘŚCIE ,DOSTATEK … itd. I pić jak najwięcej w trakcie oczyszczania się. Oczywiście potem można kontynuować  picie takiej wody bo to jest Zdrowe .można używać jej do gotowania . mieszając z wodą używaną normalnie. Wtedy ta woda przejmie zapis naszej wody programowanej .A tak najłatwiej i najszybciej przeprogramować nasz umysł i ciało kiedy taka woda trafia do naszych komórek i informacje są zapisywane w nowo powstałych komórkach.

Ziemia przyśpiesza. Coraz więcej ludzi się budzi. I chce Zyć w świecie spokojnym pełnym miłości .

Dlatego Oczyszczajmy się by nasza Kochana Ziemia I Nasz Stwórca był z nas dumy. Byśmy żyli w zgodzie z samym sobą. By nie łapały nas lęki.Byśmy byli zdrowi  i pełni pasji.

Byśmy robili to co kochamy robić i jeszcze nam za to płacili. By osoby koło nas darzyły nas miłością a my ich.

Zrób to dla siebie. Bo zmiana zaczyna się od ciebie .

 

Alenna

Kategorie:

Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl