Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Magiczna Noc – Wigilia Wszystkich Świętych .
Autor:
Usunięty Ekspert

 

Noc przypadająca z 31 października na 1 listopada wg starożytnego celtyckiego kalendarza była ostatnią nocą starego roku . Tej nocy czarownice ,wiedźmy oddawały się zabawą . Ale były też dobre wróżki pojawiające się między zmrokiem a północą i to jest czas najbardziej sprzyjający wróżbom czy rytuałom miłosnym .

Jeśli np. chcemy poznać imię przyszłego partnera można litery wypisane na kartkach porozkładać na stole ,następnie zamykamy oczy i intuicyjnie wybieramy dotykając karteczki z litera . Ta litera jest pierwszą literą imienia przyszłego partnera .tak można wybierać kolejne literki i ułożyć całe imię ..

jeśli chcemy zobaczyć twarz przyszłego męża/ żony , to siadamy w ciemnym pokoju na wprost lustra przed którym zapalamy świecę ,jemy jabłko i wpatrujemy się lustro .Wg legend powinno się zobaczyć w kilka sekund nad swoim ramieniem w lustrze twarz osoby pisanej nam .

Jeśli chcemy sprawdzić kto pierwszy stanie przy ołtarzu ślubnym kto będzie bogaty kto przeżyje wielką miłość czy romans ? Wtedy na stole stawiamy cztery filiżanki lub spodki co kto ma i po kolei wkładamy .Pod pierwszą pierścionek pod druga gałązkę wrzosu pod trzecią monetę a czwartą zostawiamy pustą . Bo ułożeniu obchodzimy stół trzy razy dookoła , stajemy i wybieramy filiżankę. Pierwsza z pierścionkiem oznacza że ta osoba przeżyje wielką miłość ,romans co zapadnie w jej sercu .druga filiżanka z gałązką wrzosu oznacza że ta osoba jako pierwsza weźmie ślub ,trzecia z monetą mówi że tej osobie nie zajrzy bieda i pieniędzy jej nie będzie brakowało natomiast czwarta ostatnia pusta oznacza że ta osoba pozostanie w stanie wolnym ..Można wykorzystać wiele innych znanych wam wróżb czy rytuałów ale należy pamiętać że sprawdzają się tylko w ta jedną noc ...Iwona

 

Kategorie:

Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl