Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop na czerwiec
Autor:
Agnelya
BARAN-będziesz zmuszony do konfrontacji i radzenia sobie z czyms co juz nie działa,przemysl czy warto kontynuowac ledwo "ciepłe" relacje.
Decyzje ktore podejmiesz beda trwałe i solidne.Miesiac ozywiony towarzysko.Musisz nauczyc sie mysleć pozytywnie.Leczenie ktore podejmiesz da dobry rezultat.
BYK-podejmiesz decyzje o ktorej dawno juz myslałes,teraz utwierdzisz sie w niej.Uwazaj zeby nie wejsc w zwiazek z kims kto ci nie pasuje.Pojawia sie nowe układy,nowe możliwosci także zawodowe.Skontroluj zęby.
BLIŹNIĘTA-skoncentruj sie na pracy i na planowaniu finansów.To dobry moment by uporzadkowac zaległe sprawy ,zajasc sie czyms co wypierałes ze swiadomosci.Zrob badania kontrolne zwłaszcza kregosłupa,kontrola ginekologiczna ktora juz tak długo odkładasz warto zrobic teraz.
RAK-Doświadczenia z przeszłości kluczem do sukcesu w planach na przyszłość. Możesz nauczyć się swoich lekcji i unikać tych samych błędów .Miłość rozkwitnie a oczekiwane pieniadze przyjda.Pojawiajace sie od czasu do czasu bóle głowy sa wynikiem nadszarpnietego układu nerwowego-nie odkładaj wizyty u lekarza.
LEW-Masz skłonność do patrzenia na ludzi przez różowe okulary, sprawiając, że jesteś zbyt ufny i optymistyczny. To nie jest złe samo w sobie jest, ale może doprowadzić do rozczarowania.Długotrwałe kwestie finansowe nie zostaną rozwiązane przez wkładania głowy w piasek.Wyjazd zagraniczny otworzy przed toba nowy kanał pozyskiwania pieniędzy.
PANNA-Kariera i finanse są ściśle powiązane, dlatego należy skoncentrować się na pierwszych w celu maksymalizacji tych drugich. Czerwiec to czas na podjęcie decyzji uważaj by nie utknąć. Bądź szczery, nawet jeśli czasem prawda boli.Miesiąc nie sprzyja wyjsciu z długów,ale znajdziesz światełko w tunelu.
WAGA-wrócisz do pewnych pomysłów ,które teraz zaczniesz realizowac ,decyzja na ktora czekasz bedzie pozytywna.Miedzy toba a partnerem znów zgoda.Budowa lub modernizacja ,która planujesz na czerwiec uda sie.Skontroluj oczy.
SKORPION-ożywienie w interesach,oddasz projekt lub zakonczysz cos nad czym ostatnio pracowałes.Wciąż dobra passa w miłosci.Dokładnie rozplanuj wydatki,nie ryzykuj biorąc kolejna pożyczke.Warto sie przebadac,moze powrócic jakas stara nie leczona dolegliwosc.
STRZELEC-to jest czas na rozpatrzenie swojej drogi zawodowej,jesli nie satysfakcjonuje cie to cos jest warto pomyslec o zmianie.W połowie miesiaca załatwisz zaległe sprawy.W miłosci jeszcze zaplatanie...Wzmocnij więzi rodzinne ,nie przesadz z używkami.
KOZIOROŻEC-Twoje finanse są zbyt skomplikowane i reorganizacja jest konieczna.Przed toba decyzje zawodowe do podjęcia.To nie jest czas na zatrzymanie, nowe możliwości czekają na Ciebie.Samopoczucie pod kreska.Prowadz bardziej spokojny tryb życia a unikniesz skokow cisnienia.
WODNIK-Wierzcie lub nie, stara miłość może się nadal rozpalić, ale tylko wtedy, gdy oboje jesteście pewni że tego chcecie. Wysiłek jest wymagany, ale nagroda będzie wielka. Twoje fizyczne i emocjonalne samopoczucie zależy od równowagi i harmonii.Nie rozmyslaj i nie analizuj,gdy sie wyciszysz przyjdzie fajny pomysł do głowy...

RYBY-Napięcia w intymnej relacji dają znać o sobie już teraz. Możesz czuć się niezsynchronizowany z partnerem,moze byc problem w wyrazaniu potrzeb i pragnien.Rozmawiaj o tym,stwórz wolna przestrzen,pamietaj kompromis doprowadzi cie do celu.Decyzje jaka podejmiesz bedzie trafna.Pamietaj by zadbac o nerwy,one powoduja utrate energii.

AGNES


Kategorie:

Wróżbiarstwo, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl