Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 9-15.01.2017

BARAN
Twoja energia i niezwykły urok sprawią, że w tym tygodniu nawiążesz dużo nowych znajomości. Samotne Barany wśród tych znajomości spotkają osobę nadającą się na życiowego partnera. Zajęte natomiast powinny uważać, mogą się uwikłać w znajomość, która sprawi im dużo kłopotów. Natomiast wszystkie Barany powinny uważać, macie w swoim otoczeniu osoby, które Was nie lubią. Zachowajcie wobec tego dystans w stosunku do każdego. Tak na wszelki wypadek.
Twój szczęśliwy kamień to awanturyn.

BYK
Wolne, samotne Byki będą miały możliwość upolowania odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku. Nic więcej w ich życiu się nie zmieni. Zajęte Byki niczego w swoim życiu prywatnym nie zmienią, natomiast zaczną realizować swoje pomysły. Ten tydzień to dobry czas na ich rozpoczęcie. Tylko musisz sobie to wszystko przemyśleć.
Twój szczęśliwy kamień to granat.

BLIŹNIĘTA
Wynikiem towarzyskiego spotkania może być poznanie odpowiedniej osoby, takiej do stałego związku. Najbliższe dni będą pełne wrażeń. Dotyczy to również zajętych Bliźniaków, co prawda one wybór partnera mają już mają za sobą, ale chętnie sobie niewinnie poflirtują. Najbliższe dni będą sprzyjały wypoczynkowi w większym towarzystwie.
Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

RAK
W tym tygodniu na drodze samotnego Raka stanie wyjątkowa osoba. Niestety poznają ją tylko nieliczni, większość będzie musiała zadowolić się tymczasową namiastką. Zajęte Raki niewiele zmienią w swoim życiu. Ważne jest to, że mogą zawsze polegać na partnerze. Zaufanie jest bardzo ważne, nie tylko w miłości, ale również w życiu codziennym. Odpowiedni partner znaczy bardzo dużo, ale najważniejsza jest miłość własna.
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

LEW
Wolne, samotne Lwy trochę oślepły szukając miłości. Ta miłość jest tuż obok nich, najciemniej jest zawsze pod latarnią. Tej miłości będą Ci zazdrościć wszystkie znajome. Zajęte Lwy pozwolą sobie na odrobinę swobody, czego wynikiem będzie flirt bez zobowiązań. Powinnyście jednak uważać, aby nie zmienił się w coś więcej. Po co sobie marnować życia dla przygody.
Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

PANNA
Wolne Panny powinny się wybrać na wyprawę ze znajomymi, niektóre będą miały okazję poznać w jej trakcie ciekawą osobę, Twoje drugie Ty. Dowiesz się, co określamy mianem prawdziwej miłości. Zajęte Panny wzmocnią swoje relację z ukochaną osobą. Poprawi się Wasz związek, czego wynikiem może być oczekiwane przez Was dziecko.
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

WAGA
W życiu wolnych Wag nie zajdą żadne istotne zmiany, w dalszym ciągu nie macie szans poznać w tym tygodniu kogoś odpowiedniego. Natomiast zajęte Wagi mogą być pewne, że wszystko w ich życiu zmieni się na lepsze. Do Waszego związku powróci zgoda i zrozumienie. Poczujesz się jak nowo narodzona, która może góry przenosić.
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

SKORPION
Wolne Skorpiony (oczywiście nie wszystkie) poznają w tym tygodniu miłość swojego życia i szybko zdecydują się na zmianę stanu cywilnego. Zajęte Skorpiony też czekają zmiany, część z Was podejmie decyzję o rozstaniu. Jednak większość z Was poprawi swoje relacje w związku i zacieśni więzy rodzinne. Trochę już zaniedbane, ale nadające się do naprawy.
Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

STRZELEC
Wolne Strzelce mogą sobie zapolować. Nic jednak z tego polowania nie wyjdzie. Nie poznają żadnego odpowiedniego partnera, tylko takiego do przelotnego związku. Strzelce pozostające w stałym związku mogą liczyć na zmiany. Wasze relacje poprawią się, ponownie zaiskrzy, a Wy przeżyjecie wspólne niezapomniane chwile dla Was obojga.
Twój szczęśliwy kamień to opal.

KOZIOROŻEC
Zajęte Koziorożce powinny więcej czasu poświęcić partnerowi i bliskim. Twoje zaangażowanie zawodowe sprawia, że czują się odsunięci na dalszy plan. Ponieważ nie możesz zaniedbać pracy, pozwól sobie na chwilę relaksu z bliskimi w czasie weekendu. Samotne Koziorożce nadal nie będą miały okazji poznać kogoś konkretnego, co najwyżej kogoś do przelotnego związku.
Twój szczęśliwy kamień to turkus.

WODNIK
Wolne Wodniki nareszcie poznają (oczywiście nie wszystkie) w miarę odpowiedniego partnera w weekend. Niestety, będzie to partner na kilka dni. Tego odpowiedniego poznasz dużo później. Miłość narodzi się z przyjaźni. Zajęte Wodniki skupią się na swoim partnerze i związku. Ostatnio Wasze relacje się pogorszyły, trzeba się zająć ich poprawą.  
Twój szczęśliwy kamień to onyks.

RYBY
Wolne Ryby ten tydzień uznają za udany. Twój czar i urok przyciągnie uwagę płci przeciwnej. Niestety, ale spośród nich nie będzie dało się wyłowić nikogo konkretnego. Trafią się tylko tacy do niezobowiązującego flirtu. Zajęte Ryby poprzestaną na poprawie relacji rodzinnych, osobiste nie wymagają korekty, chociaż od dłuższego czasu żyjecie razem, ale osobno.
Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 

Zapisz

 

Zapisz

 

Zapisz

Kategorie:

Porady życiowe, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl