Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop na Czerwiec 2017
Autor:
Basia Kumczo

 

Horoskop na Czerwiec 2017 dla wibracji numerologicznych

Jeżeli nie wiesz jaką jesteś wibracją numerologiczną – dodaj swoją datę urodzenia, aż otrzymasz pojedynczą cyfrę.

Np. data urodzenia: 12.05.1979=1+2+0+5+1+9+7+9=34=3+4=7Dla wibracji 1

 

 

 

 

 

 

Praca 

 

Dla tych Jedynek, co chcą coś zmienić w swojej pracy, albo zmienić ją na inną, teraz czas na rozsądne podejście do sprawy, a zdobywanie wiedzy i wykształcenia pomoże w zmianach. Jeżeli czekacie na ważne wiadomości, dokumenty, to dobry czas  na rozliczenia, na znalezienie inteligentnych osób, które w tym pomogą. Czerwiec dla Jedynek będzie czasem stabilnym, aczkolwiek jakaś siła będzie ciągnęła Was do zmian.

 

Finanse 

 

Nie zapominajcie Jedynki o długu wdzięczności, o osobach, które Wam pomogły. Dla zachowania równowagi wskazane jest wzajemne obdarowywanie. Odrzućcie lęki i obawy o przyszłość materialną, a skupcie się na tym co posiadacie i dostrzegajcie piękno w życiu codziennym.

 

Uczucia

 

W uczuciach szykują się nowości i przeobrażenia. To może być dobra wiadomość o ciąży, narodzinach, zaręczynach, miłym zaproszeniu na jakąś uroczystość, a nawet na imprezę kulturalną. Uczuciowo powinniście być zadowoleni.

 

Zdrowie

 

Mogą wystąpić dolegliwości w obrębie głowy, niedyspozycja żołądka, bierność energetyczna.

 
 Dla wibracji 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

W pracy zapowiada się stabilnie. Skupicie się  na sprawach materialnych i pochłonie Was pracoholizm. Ogarnie Was dobry nastrój i będziecie odczuwali zadowolenie z tego co robicie. Poprawią się relacje z ludźmi i będziecie optymistycznie nastawieni do życia. Po okresie smutku czerwiec zapowiada więcej radości, zadowolenia i pogody ducha.

 

Finanse

 

Finansowo będzie również stabilnie, ale na tym nie będziecie się skupiać. Więcej czasu poświęcicie Waszym dzieciom oraz osobom starszym, które wymagają opieki i troski. Skupicie się na tym co w danym momencie jest najważniejsze.

 

Uczucia

 

Uczucia poświęcicie temu co najbardziej kochacie, a więc może to być pasja i hobby, jak również Wasze dzieci, wnuki. Wasze więzy rodzinne bardziej się zacieśnią. Przyjazna atmosfera domowa i wzajemne zrozumienie stworzą miły przytulny dom. Poczujecie, gdzie są Wasze korzenie i miejsce na Ziemi.

 

Zdrowie 

 

Możecie czasami poczuć brak sił witalnych. Uczucie wyczerpania psychicznego i fizycznego. Mogą pojawić się infekcje gardła i krtani.

 

 
Dla wibracji 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca 

W pracy zachować więcej cierpliwości, pokory i milczenia, a nie gadulstwa i wyniosłości, gdyż może to przynieść negatywne rezultaty. Przechwalanie się, kłamstwa i podstępy nie przyniosą sukcesu jakiego oczekujecie. Nie wszystko można osiągnąć siłą i za wszelką cenę. Skromność, pokora oraz umiejętność słuchania innych to czas działania na korzyść.

 

Finanse

 

Finansowo wydatki na cele domowe, remonty, budowy – obracanie pieniędzmi, wpływy i odpływy. W tych kwestiach powinniście być  pogodzeni i pokojowo nastawieni do sytuacji i zdarzeń.

 

Uczucia

 

Pojawią się plany wyjazdowe, uczucia skierowane na przyszłość i nadzieja na lepsze jutro. Potrzebna Wam będzie wytrwałość i wzmocnienie sił duchowych, aby nie utracić  nadziei i nie zamartwiać się zbytnio o przyszłość.

 

Zdrowie 

 

Swoje emocje doprowadźcie do równowagi i zachowajcie umiar we wszystkim, dostosowując się do sytuacji i wydarzeń. Mogą pojawić się problemy z utrzymaniem równowagi, czyli z błędnikiem oraz z kończynami dolnymi.

 
Dla wibracji 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

W pracy kierujcie się rozsądkiem i logiką i uważajcie na osoby, które zachowują się gwałtownie i wybuchowo. Mogą szukać sposobności wejścia w konflikt i nie przebierać w słowach. Dla Czwórek zajmujących się sprawami ezoterycznymi i tajemnymi przestroga, aby nie ignorować zagrożeń związanych z okultyzmem i praktykowaniem czarnej magii. Przed przeznaczeniem nie uciekniemy, a należy uszanować siły nadprzyrodzone.

 

Finanse

 

Finansowo sobie poradzicie i wszędzie dotrzecie. Siły witalne i energia do działania będzie Wam służyła, a do tego intuicja, prorocze sny i przewidywania, które podsuną rozwiązania problemu. Dochody i klienci dla tych zajmujących się kartomancją.

 

Uczucia 

 

W uczuciach brak zaufania do innych może być przyczyną nie tylko zazdrości, ale i konfliktu. Powodem mogą być osoby trzecie, które przyczyniają się do nieporozumień z partnerem.  Anioł Zabawy zachęca do odprężenia się i relaksu, do nawiązania kontaktu z dzieckiem wewnętrznym i czerpania radości z zabawy, ale też do zachowania harmonii pomiędzy zabawą, a pracą. Wszystko z umiarem i odpowiedzialnością.

 

Zdrowie

 

Mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne, reumatyczne, słaba krzepliwość krwi. Anioł Nadziei czuwa, aby optymizm Was nie opuścił, a dzięki wytrwałości ujrzycie dobro na horyzoncie. 

 
Dla wibracji 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

Piątkom szykuje się pozytywny miesiąc. W pracy możecie być zaskoczeni niespodziewanym dodatkowym wynagrodzeniem. To może być nagroda, premia, wyróżnienie. Atmosfera wzajemnej życzliwej pomocy. Wasze marzenia i wiara w niemożliwe przyczyni się do pozytywnych zmian, zbiegów okoliczności, szczęścia i zmiany na lepsze.

 

Finanse

 

W sprawach finansowych pomyślne wiadomości z instytucji i urzędów. Jeżeli czekacie na rozstrzygnięcie spraw urzędowych związanych z finansami, to zapowiadają się doświadczeni fachowcy, którzy udzielą dobrej rady i pomogą podjąć decyzję.

 

Uczucia 

 

W uczuciach zaufanie do życia i tego co było. Wspomnienia z dzieciństwa, gotowość do wybaczenia.

Radość ze spotkania kogoś dawno nie widzianego, pogoda ducha, dobry nastrój, zadowolenie z siebie. Po prostu czeka Was radosny miesiąc.

 

Zdrowie

 

Mogą pojawić się kłopoty z przemianą materii, z trawieniem na skutek nieodpowiedniej diety. Tkanka kostna i tłuszczowa mogą sprawiać problemy.

 

 
Dla wibracji 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

Dla Szóstek, które zajmują się rozwojem duchowym, to dobry czas na poszerzenie wiadomości, zgłębienie się w wiedzę tajemną. W pracy ciepła, miła atmosfera, ugodowość, pogodzenie się ze swoim przeznaczeniem i akceptacja woli Boga. Szóstki, macie intuicję i zdolności telepatyczne i tym razem te uzdolnienia i olśnienia Was nie zawiodą i pomogą w wielu sytuacjach.

 

Finanse 

 

Jakieś sprawy mogą Was przygnębić i przysporzyć trosk i smutku. To sytuacja, z którą niełatwo będzie się uporać, ale przetrwanie tej nieodpowiedniej energii przyniesie nadzieję na rozwiązanie. To mogą być wydatki na leczenie, jakieś straty, które mogą się przytrafić przez kogoś kto nie wzbudza zaufania i rzuca słowa na wiatr.

 

Uczucia 

 

Uczuciowo możecie poczuć się jak w złotej klatce, która Was więzi i ogranicza: wewnętrzny niepokój i niepewność swoich uczuć, związki z wyrachowania czy przymusu. Uporządkujcie swoje myśli, wyciszcie umysł i znajdźcie czas dla siebie, aby w samotności i spokoju zrobić rachunek sumienia i osiągnąć wewnętrzny spokój.

 

Zdrowie

 

W zdrowiu uważać na kręgosłup, a także mogą wystąpić zaburzenia w gospodarce wodnej, układzie rozrodczym i wydalniczym. Panować nad emocjami!

 
Dla wibracji 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca 

 

Sukces dzięki sumiennej pracy,  wytrwałości oraz konsekwencji, a także wykorzystywaniu okazji do nauki i zdobywania wiedzy. Przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczali sobie. Ten miesiąc będzie parciem na sprawy materialne, będziecie chcieli jak najwięcej zarobić, ale też manipulowaniem, aby w trudnej sytuacji wypaść jak najlepiej. To co Was będzie pobudzało to właśnie praca w tym miesiącu.

 

Finanse 

 

Wydatki na remonty, odnawianie mieszkania, domu. Sporo będzie pokus i zachcianek do zmian, więc uważać na zbyt duże zaciąganie kredytów. Jednak macie przy sobie Anioła Intuicji, który pomoże w wyczuciu chwili i sytuacji poprzez prorocze sny, trafne analizy. Będziecie polegali na własnych przeczuciach co do spraw finansowych.

 

Uczucia

 

Energia, siły witalne i siły przyciągania innych to cechy dominujące w tym miesiącu. To miesiąc pozytywny dla Was, w którym wszystko może się wydarzyć w sprawach uczuciowych. Szczęśliwe zbiegi okoliczności, zaskoczenia, niespodzianki mogą odmienić Waszą sytuację życiową. Wewnętrzna radość i przekonanie, że to co pragnęliście zdarzyło się naprawdę.

 

Zdrowie

 

Może się odezwać układ oddechowy i nerwowy. Przewlekłe choroby niedoleczone, problemy z nogami.

 
Dla wibracji 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

W pracy Ósemki ogarnie poczucie satysfakcji i władzy. Będziecie płodni w pomysłach, z których zbierzecie należyte plony. Zadbacie nie tylko o sprawy zawodowe, ale też wykażecie się czułym gestem i dobrym uczynkiem, podnosząc kogoś na duchu rozmową. Jako szefowie zadbacie o swoich podwładnych, wysłuchacie, a nawet będziecie mówić o ich zaletach.

 

Finanse

 

Za swoją rzetelną i dobrze wykonaną pracę otrzymacie należne Wam wynagrodzenie. Dla tych bez pracy pojawi się korzystna oferta zatrudnienia  na dobrych opłacalnych warunkach. Finanse w korzystnej sytuacji, pomnażanie, otrzymywanie i dawanie prezentów. To będzie miesiąc pracowity, ale też korzystny finansowo.

 

Uczucia 

 

W tej dziedzinie również korzystnie. Miłe towarzyskie spotkania, zabawa, uroczystości dające uczucie luzu i zadowolenia. Harmonia między stanem ducha, ciała i umysłu. Zrównoważenie emocjonalne. Dobre relacje z innymi, z otoczeniem, umiejętność współżycia z ludźmi.

 

Zdrowie

 

W zdrowiu mogą wystąpić problemy układu kostnego, zapalenie stawów, dna moczanowa, uważać również na kręgosłup. Jednak Wasza intuicja i przeczucia nie pozwolą na zaniedbania i będziecie starali się robić badania i zapobiegać dolegliwościom.

 
Dla wibracji 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praca

 

Dziewiątki będą aktywni zawodowo. Będziecie pracowici i zaradni, wywiązując się ze swoich zobowiązań. Będziecie dążyć do samorealizacji, wkładając w to swój wysiłek, wytrwałość i rzetelność. Czasami dopadnie Was zaduma nad swoim życiem, postępowaniem, uświadomicie sobie swoje błędy i weźmiecie naukę z lekcji życiowych. To praca nie tylko zawodowa, ale też będzie praca nad sobą.

 

Finanse 

 

Finansowo stabilnie. Optymizm Was nie opuści, a radość przyniesie ukończenie planów i prac. W tym miesiącu znajdziecie czas na odpoczynek, wyjazd, będziecie coś świętowali. Pomyślny czas na kupienie domu, działki, uwolnicie się od obciążeń codzienności. Niektóre Dziewiątki zainteresują się sprawami duchowymi, filozofią, religią, nadejdzie potrzeba samotności.

 

Uczucia 

 

Szykuje się wyjazd, odpoczynek i relaks. Będziecie poszukiwali nowej przestrzeni, szczęścia, równowagi wewnętrznej. To czas okazywania sobie uczuć, przywiązanie, życzliwego stosunku do ludzi. Dla zwaśnionych odnowienie więzi, pielęgnowanie relacji, dla singli poznanie wartościowego człowieka.

 

Zdrowie

 

Uważać na choroby przewlekłe, niedoleczone. Choroby przewodu pokarmowego, przemiany materii, stany zapalne.

 

 

 

Basia Kumczo

 

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem

Aby porozmawiać z tym ekspertem wybierz numer:

700 588 346

Z usługi można skorzystać z telefonów stacjonarnych i komórkowych.

Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto.

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

 

Wyślij SMS o treści: TC.BASIA. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.BASIA.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl