Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 28.08-03.09.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Wolne Barany, a przynajmniej ich część, będą miały okazję poznać w tym tygodniu kogoś naprawdę wyjątkowego, takiego na całe życie. Warto zainwestować w taką znajomość bez obaw o jej przyszłość. To związek docelowy.

Natomiast Barany pozostające w stałym związku czekają w tym tygodniu daleko idące zmiany. Dotyczą one poprawy relacji między Tobą a partnerem. Dzięki temu Wasze życie stanie się bardziej znośne, a uczucie rozkwitnie i zniknie rutyna w sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BYK
Wolne, samotne Byki ten tydzień mogą spisać na straty. Owszem, poznają parę ciekawych osób, ale znajomość okaże się krótka i nic nowego nie wniesie w Wasze życie. Nie warto inwestować w żadną nową znajomość.

Zajęte Byki nie muszą i nie powinny niczego poprawiać w swoim związku. Wasze wzajemne relacje są dobre, a pożycie intymne nie wymaga żadnych zmian. Zarówno wolnym, jak i zajętym może się również trafić romans bez zobowiązań. Powinnyście wykorzystać okazję.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

BLIŹNIĘTA
Bardzo samotne Bliźnięta nie będą miały w tym tygodniu możliwości zmiany swojego stanu. W dalszym ciągu pozostaną wolne. Pod tym względem nic się nie zmieni. Nawet jak kogoś poznają, to ta znajomość okaże się to niewypałem.

Zajęte Bliźniaki nie mają już tego rodzaju problemów, powinny tylko wygonić nudę i rutynę ze swojej sypialni. Okażcie więcej uczuć partnerowi, to dobry facet i nawet jeżeli czasem się pokłócicie, to będzie przepraszał.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

RAK
Wszystkie Raki mają zwykle problemy z podjęciem decyzji i normalne jest, że podejmują najgorszą. Niestety w tym tygodniu nie będą miały możliwości poznania odpowiedniego partnera, może tylko takiego do romansu bez zobowiązań. Dobre i to, ale powinnyście pamiętać: to ktoś do romansu, a nie do związku.

Zajęte Raki tych problemów już nie mają, mogą tylko popracować nad wypędzeniem nudy z sypialni. Pamiętajcie, nuda i rutyna to zabójstwo dla związku.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

LEW
Wolne i bardzo samotne Lwy nie będą w tym tygodniu miały okazji na poznanie tego właściwego, tylko niektóre z nich poznają sympatycznego faceta, ale takiego do krótkiego romansu, typowego, bez zobowiązań. To jeszcze nie Wasz czas na stały związek.

Zajęte Lwy, zwłaszcza te młodsze, czeka gorący tydzień, nie tylko w sypialni, ale również poza. Zamiast się kłócić, lepiej kochać, zwłaszcza w sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

PANNA
Zapatrzone w siebie wolne Panny ten tydzień przeznaczą wyłącznie dla siebie. Nie zamierzają się rozmieniać na drobne. Żaden niepoważny osobnik nie ma szans. Bądź egoistką i ten czas przeznacz na swoje przyjemności. A tak naprawdę to najlepiej nigdzie nie wychodź, jeżeli masz taką możliwość.

Zajęte Panny powinny się skoncentrować na ziemskich, erotycznych przyjemnościach, a nie myśleć o niebieskich migdałach. Zgoda w związku jest najważniejsza. To dobry czas powiększenie rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

WAGA
Wolne, bardzo samotne Wagi (tylko niektóre) poznają odpowiedniego partnera, takiego na stałe. Zaiskrzy między Wami od razu i od samego początku będziecie wiedzieli, że należycie do siebie. Nareszcie pojawia się nadzieja na świetny seks i dobry, udany, stały związek. Trzymaj tego mężczyznę i nie marudź.

Zajęte Wagi pilnują swojego partnera, wychowały go i nie mają zamiaru nikomu oddać. Mają wyłączność na konsumpcję. Pamiętajcie, uczucie trzeba pielęgnować, inaczej umiera.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

SKORPION
Wolne Skorpiony ten tydzień będą mogły zaliczyć do udanych. Poznają, co prawda nie wszystkie, swoją drugą połowę. Będą leciały iskry, motyle zaczną wirować, a Wy będziecie po prostu szczęśliwe. Nie tylko teraz, ale również w późniejszym czasie. Dlatego też patrzcie się do przodu, a nie wstecz.

Zajęte już Skorpiony owszem są zadowolone, aczkolwiek czegoś im jeszcze brakuje. Brakuje im czegoś małego, wrzeszczącego, różowego i bardzo kochanego. Jest takie powiedzenie, że dzieci sprawiają przyjemność swoim rodzicom na dziewięć miesięcy przed swoim urodzeniem.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

STRZELEC
Wolne Strzelce, chociaż chciałyby już ustabilizować swoje życie, to jednak nie będą miały w tym tygodniu tej możliwości. Po prostu nie pojawi się nikt konkretny, nadający się nie tylko do seksu, ale również do normalnego życia. Możliwy więc będzie tylko romans, taki krótki, kilkudniowy i trzeba będzie wrócić do normalnego, przeciętnego życia.

Zajęte Strzelce nie powinny się czepiać swojego partnera, stara się chłopina jak może. Ma poczucie odrzucenia i czuje się zbędny, Twoją powinnością jest przekonać go, że jest inaczej.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

KOZIOROŻEC
Samotne Koziorożce w tym tygodniu, w trakcie krótkiego wyjazdu poznają (oczywiście tylko ich część) miłego, sympatycznego, nieco nieśmiałego mężczyznę, nadającego się do dłuższego związku, a być może i na stałe. Szkoda tylko, że będzie Was dzieliło „parę” kilometrów, to jednak dla Was nie będzie problemem.

Zajęte Koziorożce powinny się zająć w tym tygodniu sprawami rodzinnymi. Sytuacja między Tobą, a rodziną partnera zaczyna być napięta i trzeba to jakoś załagodzić.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK
Wodniki zwykle długo pozostają wolne, nie mają szczęścia do płci przeciwnej, a los stawia na ich drodze zwykle towar mocno przeceniony, czasem nadający się tylko do seksu. Nic więc dziwnego, że długo pozostają wolne.

Zajęte, którym jakimś cudem udało się spotkać takiego w miarę normalnego, też nie mają słodko. Wszystko jest na ich głowie, za wszystko są odpowiedzialne, dlatego też czasem mają dosyć takiego układu i chciałyby być rozpieszczane.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

RYBY
Wolne Ryby chciałyby mieć ciastko i je zjeść. Tak się nie da, coś za coś. Lubicie rządzić, a przynajmniej kierować. To Wasza natura, nie bądźcie więc zdziwione, że jesteście samotne.

Zajęte Ryby, które już pokonały wszystkie przeciwności, nie mają łatwego życia. Ponoszą konsekwencje swoich poczynań, a ich partner, z wyjątkiem pracy zawodowej, do niczego się nie nadaje. Może najwyżej czasem do seksu. Zachowuje się jak typowy chłopczyk, ale to wina jego matki, tak go wychowała.

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl