Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 16.10.-22.10.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
W tym tygodniu wolne Barany okażą się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Właściwie wszystkie poznają odpowiednich partnerów i przeżyją intensywny romans, ale tylko dla nielicznych będzie to znajomość docelowa. Niemniej jednak większość z Was będzie zadowolona, a malkontenci zawsze się znajdą.

Barany będące w stałych związkach te problemy mają już za sobą, natomiast w tym tygodniu szykuje się inny: sprawa wierności partnera. Może być niewinny, ale lepiej uważać.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

BYK
Te z Was, które uważają się za Panów Świata, dostaną w tym tygodniu niezłe baty. Wolne powinny mierzyć siły na zamiary, a zajęte po prostu się nie wychylać.  Te, które poszukują kogoś do pary, czeka rozczarowanie, każda znajomość okaże się niewypałem. Lepiej tego uniknąć i dać sobie spokój z poznawaniem kogokolwiek.

Byki zajęte już mogą mieć problemy z rodziną partnera. Z wyjaśnieniem zaczekajcie do przyszłego tygodnia, w tym problemy mogą się pogłębić.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

BLIŹNIĘTA
Ten tydzień będzie w miarę udany dla wolnych Bliźniąt. Pojawi się w Waszym życiu odpowiedni mężczyzna, ale tylko niewielka część z Was zatrzyma go na stałe. Pozostałe będą zmuszone zaczekać, niektóre nawet zdecydowanie dłużej. Dopasowany nie oznacza, że będzie dopasowany docelowo. Uczucia trzeba pielęgnować.

Zajęte Bliźnięta w tym tygodniu powinny się zająć sprawami rodzinnymi, zwłaszcza tej bliskiej rodziny. Zaczynają się poważniejsze problemy.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

RAK
Dla wolnych Raków tydzień zapowiada naprawdę dobrze. Udane zakupy na początku tygodnia i poznanie w ich trakcie sympatycznego osobnika, który zaproponuje kontynuację znajomości. Z wyglądu sympatyczny i miły po poznaniu, czyli znajomość zapowiada się obiecująco.

Już zajęte Raki mają swojego partnera czasami dosyć, ale narzekać na niego też nie mogą. W porównaniu z innymi wydaje się być idealny.
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

LEW
Lwy, jak to koty, lubią się czuć kochane i dopieszczone. Zarówno wolne, jak i zajęte dobrze się czują otoczone miłością. Wolne będą miały okazję poznać w tym tygodniu mężczyznę, ewentualnego kandydata do ręki.

Natomiast zajęte partner otoczy żarem uczuć, namiętnością i podziwem, że jesteście takie piękne i ponętne. Zapowiada się dla wszystkich Lwów (prawie wszystkich) jeden z tych absolutnie wyjątkowych tygodni, a Wy poczujecie się (bez względu na wiek) absolutnie wyjątkowo.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

PANNA
Wolne Panny ten tydzień mogą spisać na straty pod względem uczuciowym. Nic szczególnego się nie zadzieje i nie poznają nikogo odpowiedniego. Pojawi się co prawda jeden czasoumilacz, wyjątkowo dekoracyjny, ale nic poza tym sobą nie reprezentujący. Szkoda czasu na niego.

Te Panny, które już są w stałym związku czeka spokojny tydzień, który mogą poświęcić na sprawy rodzinne. Pod koniec tygodnia czeka Was uroczystość rodzinna.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

WAGA
Wolne Wagi czeka tydzień nudny i nieciekawy. Nic się nie poprawi w sferze uczuciowej, co najwyżej można się mocno zniesmaczyć potencjalnym adoratorem. Trudno, tak bywa, nikt nie jest idealny.

Zajęte Wagi szczęśliwie uniknęły takiej ewentualności. Mają normalnych partnerów, chociaż czasem myślą, że jednak się omyliły. Każdy ma prawo do omyłki, Wy też. Życie płata nam różne figle, Wam na szczęście dało dobrego partnera, któremu nic nie można zarzucić poza wyjątkowym gapiostwem.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

SKORPION
Skorpiony mają to do siebie, że często szukają dziury w całym, a jak nie znajdą, to same ją zrobią. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło, ale nic poza tym, życie uczuciowe w tym tygodniu nie zaistnieje. Po prostu nie pojawi się nikt konkretny, nawet do romansu.

Zajęte Skorpiony, jesteście za bardzo marudne i możecie tym zrazić do siebie swojego partnera. Najważniejszy jest dobry humor i pozytywne myślenie. Macie nie marudzić i zaskoczyć partnera nowinkami sypialnianymi.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

STRZELEC
Wolne Strzelce mogą sobie polować do woli. Nikogo w tym tygodniu nie upolują, a jeżeli nawet, to towar kompletnie przeceniony. Nie ma sensu się denerwować, teraz jest pora na intelektualny wypoczynek. Nie róbcie nic na siłę, ten właściwy pojawi się w odpowiednim czasie.

Zajęte Strzelce mają już inne problemy i wiedzą, że ich życie diametralnie się zmieniło, zwłaszcza po pojawieniu się dziecka.

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.

KOZIOROŻEC
Ten tydzień okaże się łaskawy dla wolnych Koziorożców. Będziecie zadowolone z poznania odpowiedniego mężczyzny, który nie będzie co prawda ideałem, ale okaże się pomocny w codziennym życiu. W tygodniu należy go ze sobą oswoić, żeby późnej nie było problemów.

Zajęte Koziorożce problem wychowania partnera mają już za sobą, teraz należy się wziąć za jego zdrowie. Powinien po prostu zacząć się leczyć. Wstępne badania powinny wyjaśnić, co jest nie tak. Zamiast o miłości zaczęłam pisać o zdrowiu, ale to właśnie jest życie.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon

WODNIK
Wolne Wodniki powinny w tym tygodniu szczególnie uważać na siebie, a przede wszystkim na swoje relacje z otoczeniem. Stres nie sprzyja uczuciom, a nerwy nie pomagają w miłości. Niestety, ale swoje sprawy prywatne musisz przełożyć na później i tak nikogo konkretnego nie spotkasz, co najwyżej towar wybrakowany.

Zajęte Wodniki takie przypadki mają już za sobą. W ciągu dnia zajmują się pracą, domem, rodziną, a nocą ćwiczą „sztukę kochania”. Wiodą spokojne życie, czasem tylko czują żal, że życie tak szybko
przemija.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

RYBY
Wolne Ryby również w tym tygodniu będą samotnie pływać. Możecie się starać, ale niewiele to da, dalej będziecie wolne i samotne, bez możliwości przytulenia się do kogokolwiek. Zostawcie to losowi, odpowiedni i tak się pojawi w odpowiednim czasie.

Zajęte Ryby w tym tygodniu dadzą sobie wolne od miłości. Nie będą miały czasu o tym myśleć. Pojawiły się bowiem ważne sprawy rodzinne do natychmiastowego załatwienia. Trudno, trzeba się poświęcić.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl