Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 23.10.-29.10.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Praca: dowiesz się w tym tygodniu o możliwości zmiany pracy. Oferta okaże się bardzo interesująca, ale ryzykowna. Zanim podejmiesz decyzję, lepiej się bardzo poważnie zastanów, bo możesz zaprzepaścić dotychczasowe sukcesy. Najlepiej będzie, jeżeli nie zmienisz miejsca pracy.

Finanse: sprawy finansowe pozostaną bez zmian. Nie licz na razie na jakąkolwiek poprawę. Na to jeszcze przyjdzie czas.

Zdrowie: nie ma ludzi całkowicie zdrowych, różne dolegliwości towarzyszą nam od zawsze. W tym tygodniu zdecyduj się na zmiany żywieniowe, zapomnij o używkach. Zrób badania ogólne krwi i moczu i zacznij wspomagać odporność organizmu herbatami ziołowymi.

Twoje szczęśliwe numery to 13, 21, 38, 39, 40, 47.
Ważne dni to 23, 24, 25 października 2017 roku.

BYK
Praca: w tym tygodniu zaskoczą Cię nowe wiadomości zawodowe. Zostaniesz skierowana na kurs dokształcający, nie obawiaj się, nie będzie tak trudny jak myślisz. Uzyskane wiadomości bardzo przydadzą się w pracy, a poczynione znajomości zaprocentują.

Finanse: na początku tygodnia otrzymasz wiadomość o możliwości poprawy finansowej. Nie będziesz jej zawdzięczała pracy etatowej tylko dorywczym zajęciom. Nareszcie odzyskasz dawno należne Ci pieniądze.

Zdrowie: masz problemy z gardłem, częste anginy i przeziębienia są przyczyną wielu innych drobnych dolegliwości. Najlepiej będzie, jak je usuniesz, to zdecydowanie poprawi Twój humor. Przeprowadź również kurację ziołową, oczywiście pod nadzorem lekarza.  

Twoje szczęśliwe numery to 10, 21, 34, 38, 41, 43.
Ważne dni to 26, 27, 28 października 2017 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: w tym tygodniu wyjaśni się wiele spraw zawodowych, Twoja pracowitość, doświadczenie i zaangażowanie zostaną docenione. Dostaniesz wiadomość o awansie i podwyżce, ale to dopiero początek Twoich sukcesów. Jesteś cenionym pracownikiem i choć nie musisz tego ciągle udowadniać, to będzie Ci przyjemnie dostawać tego dowody.

Finanse: nie będziesz na nie narzekała, poczynisz nawet pewne kroki, aby bez niczyjej krzywdy było ich coraz więcej. Pomyśl o inwestycjach, na których możesz zarobić, strat nie powinnaś brać pod uwagę. Po prostu ich nie będzie.

Zdrowie: problemy ze stawami masz od dawna, zacznij leczenie już w tym tygodniu. Pamiętaj, im wcześniej, tym lepsza szansa na poprawę lub nawet całkowity powrót do zdrowia. Pomyśl również o medycynie naturalnej.

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 10, 19, 24, 36.
Ważne dni to 27, 28, 29 października 2017 roku.

RAK
Praca: dowiesz się w tym tygodniu o redukcjach w Twojej firmie. Nie wpadaj w panikę, to nic nie da. Do odstrzału pójdą osoby właściwie zbędne dla firmy. To na szczęście nie Twój problem, Ty jesteś w firmie niezbędna.

Finanse: na szczęście nie zmienią się ani na lepsze, ani na gorsze. Pozostaną bez zmian, przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie.  

Zdrowie: uwaga na problemy z sercem i krążeniem. Poziom krzepliwości krwi też jest obniżony. Powinnaś zrobić odpowiednie badania i zacząć jednak się leczyć.

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 18, 23, 34.
Ważne dni to 23, 24, 29 października 2017 roku.

LEW
Praca: problemem jest nie praca, ale Twoje do niej podejście. Pracujesz bez żadnego zaangażowania, nie dziw się więc, że współpracownicy traktują Cię jak zło konieczne. Jedyne co możesz zrobić, to zmienić całkowicie zarówno miejsce, jak i rodzaj pracy.

Finanse: niby masz jakieś pieniądze, niby zarabiasz, ale ciągle Ci brakuje. Trudno, na razie nie widać możliwości poprawy. Powinnaś zmienić pracę i poczekać na efekty.

Zdrowie: dokucza Ci zgaga, są na to odpowiednie środki. Może to być również nieżyt żołądka. Najlepiej nie gdybać, tylko rozwiązać wątpliwości i poprosić o pomoc specjalistę.

Twoje szczęśliwe numery to 10, 18, 27, 33, 42, 45.
Ważne dni to 24, 25, 29 października 2017 roku.

PANNA
Praca: pracowite Panny są cenione jako pracownicy. Ty też zaliczasz się do tej kategorii. Twoja wiedza i zaangażowanie są bardzo cenione przez przełożonych. Zasłużyłaś na to, a w tym tygodniu czeka Cię jeszcze jedna dobra informacja. Otrzymasz wiadomość o awansie i podwyżce.

Finanse: nie możesz narzekać na swoją pozycję finansową. Nie licz jednak na jakiekolwiek dodatkowe zarobki. Te, które masz, w zupełności Ci wystarczają. Masz również perspektywę polepszenia zarobków.

Zdrowie: pomimo że oczy Cię nie bolą i nie zauważyłaś żadnych niepokojących zmian, to jednak powinnaś odwiedzić okulistę. Samo badanie nie boli, wobec tego nie powinnaś się niczego obawiać. Pamiętaj tylko o tym, że dolegliwość zaniedbana może przynieść fatalne skutki.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 7, 12, 29, 38.
Ważne dni to 25, 26, 29 października 2017 roku.

WAGA
Praca: niczym się nie wyróżniasz, ciężko pracujesz i lubisz wszystko wykonać na czas. Jesteś ceniona i lubiana przez przełożonych i współpracowników. W tym tygodniu czeka Cię służbowy wyjazd do innej miejscowości. Wywiążesz się z tego zadania doskonale.

Finanse: reprezentujesz bardzo średni poziom finansów. Na razie poprawy nie będzie. Możesz się jej spodziewać w późniejszym czasie, teraz to po prostu niemożliwe. Nie szykuje się również żaden niespodziewany zarobek.

Zdrowie: masz szczególny rodzaj nerwicy, nerwicę natręctw. Jest często spotykana, ma różne formy występowania u ludzi. Niektóre trzeba leczyć, bo przybierają skrajną formę. U Ciebie to jeszcze nie jest ta groźna forma, ale już teraz powinnaś się zgłosić do psychologa.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 17, 28, 30.

Ważne dni to 25, 27, 28 października 2017 roku.

SKORPION
Praca: masz przed sobą ciekawy tydzień, praca co prawda uszlachetnia, ale praca ponad siły zaczyna być problemem. Krótko można tak pracować, wtedy kiedy sytuacja tego wymaga. Nie możesz odmówić, jako jedna z nielicznych znasz się również na tym zagadnieniu.

Finanse: są na niezłym poziomie i na takim pozostaną. Żadne zmiany Ci nie grożą, ale za nadgodziny zapłacą Ci praktycznie od razu. Kontroluj swoje wydatki, na odrobinę luksusu pozwolisz sobie później.

Zdrowie: problemy gastryczne masz od dawna i już dawno powinnaś była się zdecydować na leczenie. Zmień również nawyki żywieniowe i zrezygnuj z używek. Dzięki temu Twoja jakość życia się poprawi.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 8, 19, 28, 37.
Ważne dni to 23, 26, 29 października 2017 roku.

STRZELEC
Praca: zmiana pracy była dla Ciebie dużym wyzwaniem, zmiana środowiska również. Już się zaaklimatyzowałaś zupełnie nieźle, teraz czas na wyzwania zawodowe. W pracy dajesz sobie radę doskonale, a przełożeni są zadowoleni z nowej, dyspozycyjnej pracownicy.

Finanse: ostatnio nic się nie poprawiło w tej sferze. Powinnaś ograniczyć wydatki, nie kupować zbędnych rzeczy i pomyśleć o pomnożeniu pieniędzy, niekoniecznie na lokacie. Pamiętaj, że Twój dobrobyt zależy od Ciebie.

Zdrowie: czasem trudno Ci się skoncentrować, skonsultuj się z lekarzem i zacznij się leczyć. Są odpowiednie preparaty ziołowe na Twoją przypadłość. Poza tym to minie, jeżeli przestaniesz się ciągle denerwować.

Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 21, 29, 38, 47.
Ważne dni to 23, 26, 27 października 2017 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: czasem nawet leniwe Koziorożce zaczynają pracować, jeżeli sytuacja tego wymaga. Możecie wtedy pracować 28 godzin na dobę. Wtedy stajecie się pracoholikami. Przełożeni już znają Twój sposób pracy i wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć w ekstremalnej sytuacji.

Finanse: pomimo ogólnych problemów zawodowych, Twoja pozycja materialna jest na dobrym poziomie i taka pozostanie. Nie ma powodu do zmartwienia, zawsze będziesz na pozycji wygranej. Nigdy nie zabraknie Ci zachęty w postaci pieniędzy.

Zdrowie: pojawiły się problemy z kręgosłupem, powinnaś jak najszybciej zasięgnąć porady specjalisty. Kręgosłup sam się nie wyleczy, najlepszym lekarstwem są ćwiczenia w basenie. Nie ma nic lepszego, może jeszcze być masaż mięśni kręgosłupa.

Twoje szczęśliwe numery to 21, 25, 32, 38, 43, 47.
Ważne dni to  24, 26, 27 października 2017.

WODNIK
Praca: zwykle dobrze się sprawdzasz prowadząc własną działalność. Lubisz czuć, że wszystko zależy od Ciebie. Zarówno sukcesy, jak i porażki mobilizują Cię do działania. Czasem masz chwile słabości, pamiętaj jednak, że wiele osób liczy na Ciebie.

Finanse: na brak pieniędzy nie narzekasz, pamiętaj, że nie będzie tak wiecznie. Zacznij inwestować, najlepiej w nieruchomości. Twoje pieniądze będą pracowały na siebie.

Zdrowie: zęby to Twoja bolączka, w przenośni i realnie. Jeżeli je nadal będziesz zaniedbywać, to odbije się to na Twoim zdrowiu i wyglądzie. Po pewnym czasie, jak już wyremontujesz „perełki”, żaden dentysta nie będzie Ci straszny.

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 7, 11, 22, 32, 48.
Ważne dni to 23, 25, 26 października 2017 roku.

RYBY
Praca: w tym tygodniu dowiesz się o zwolnieniach w Twojej firmie. Też jesteś na czarnej liście, należysz do tej grupy osób, które okazały się zbędne. Teraz zacznij szukać nowego miejsca pracy lub pomyśl o własnej działalności. Zawsze o tym marzyłaś, a teraz dodatkowo masz motywację.

Finanse: zacznij lepiej oszczędzać, nie wiadomo kiedy zaczniesz pracować. Przydadzą się pieniądze na czarną godzinę. Jeżeli taka nie nadejdzie, to na rozkręcenie firmy. Zawsze warto mieć ich więcej.

Zdrowie: jesteś zbyt zmęczona, aby myśleć o zdrowiu. Masz za dużo zmartwień i trudno nad tym przejść do porządku dziennego. Dlatego też powinna uporządkować swoje życie, a stres od razu przejdzie. Zacznij pić herbaty ziołowe na uspokojenie.

Twoje szczęśliwe numery to 24, 33, 36, 41, 45, 47.
Ważne dni to 24, 25, 28 października 2017 roku.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl