Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 23.10.-29.10.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Ten tydzień to dobry czas dla Baranów, obojętnie, czy są młodsze czy starsze, wolne czy zajęte. Większość wolnych Baranów będzie miała możliwość poznania odpowiedniego partnera, takiego już na stałe. Uwaga, każde uczucie trzeba pielęgnować, inaczej usycha. Te, które ominie przyjemność poznania takiego mężczyzny w tym tygodniu, poznają go w późniejszym czasie.

Zajęte Barany przeżyją renesans swojego związku i wprowadzą nowinki do pożycia intymnego. Zajmą się również poprawą relacji z rodzicami i teściami. Ostatnio obrazili się na Was.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

BYK
Wolne Byki w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim swoją osobą, słusznie w tym przypadku zdając się na los. Niektóre z Was poznają takiego w miarę odpowiedniego osobnika, ale trzeba go będzie jeszcze wychować. Z przyjemnością się tym zajmiecie.

Zajęte Byki ten tydzień spędzą na łonie rodziny, już nadszedł czas na dzieci, ale trzeba je jeszcze zrobić. Pora również na zajęcie się grobami bliskich.

Twój szczęśliwy kamień to trawertyn.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźnięta mają plan na ten tydzień. Chciałyby więcej czasu poświęcić na swoje potrzeby, a nie tylko praca i praca. Wygospodarujesz sobie ten czas kosztem snu. Trudno, coś za coś, warto będzie. Spać będziesz i tak, tylko trochę krócej, za to zadowolenie z wyglądu okaże się tego warte.

Te Bliźnięta, które już są w związku, powinny poprawić pożycie intymne, do Waszej sypialni wkradła się nuda i rutyna. Przydałoby się przypomnieć sobie wcześniejsze igraszki i mieć znów przyjemność z seksu.

Twój szczęśliwy kamień to sodalit.

RAK
Ten tydzień Raki przeznaczą na sprawy rodzinne. Te wolne przyprowadzą po raz pierwszy swojego faceta. Będą mogły spróbować starej metody „przez żołądek do serca”. Każdy da się złapać, jest to wyjątkowo dobra metoda.

Zajęte Raki powinny uważać na partnera, zajęcia zawodowe nie powinny zajmować Wam całego dnia. Możecie go stracić przez swoją oziębłość i ciągłe zmęczenie. Będziecie musiały wybrać: zmiana pracy lub strata rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

LEW
Jak co roku zacznie się szaleństwo Wszystkich Świętych i ludzie z obłędem w oczach zaczną galopować po cmentarzach. Ciebie to również nie ominie. Wolne Lwy powinny pamiętać, że miłość może je dopaść w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie. Spełnijcie więc swój obowiązek.

Te zajęte mają trochę więcej zajęć. Trzeba szybko dopieścić partnera, zająć się jego rodziną, tą żyjącą i martwą, oraz zrobić zakupy. Czas jest niesprzyjający uczuciom, a one mimo wszystko pojawiają się.

Twój szczęśliwy kamień to mokait.

PANNA
Dla Panien tydzień zapowiada się ciekawie, większość z Was pozna sympatycznego osobnika, niestety bardziej do romansu, takiego gorącego i dłuższego. Będzie później co wspominać, niestety nic więcej z tej znajomości nie wyniknie. Pamiętajcie, mężczyźni potrafią pięknie mówić, ale niekoniecznie prawdę.

Zajęte Panny będą miały tydzień bardzo pracowity. Miłość miłością, ale trzeba się wywiązać ze swoich obowiązków. Tylko nie czepiajcie się partnera, że nic nie robi i się obija. To Wasza wina, same go tego nauczyłyście. Za to jak przyjemnie się do niego przytulić.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

WAGA
Właśnie w tym tygodniu większość wolnych Wag zakocha się z wzajemnością. Z tego zakochania będzie udany romans, a z romansu udany związek w późniejszym czasie. Ten mężczyzna okaże się Waszą wielką miłością, która będzie trwała, jak każde dopieszczone uczucie.

Zajęte Wagi mają zajęty cały tydzień i bardzo mało czasu dla siebie i rodziny. Cóż, dla dobra rodziny trzeba się czasem poświęcić, ale o dobry związek trzeba dbać i czasem więcej czasu należy jemu poświęcić, jak innym obowiązkom. Dobry partner to jak szóstka w totolotka.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

SKORPION
Pracowite Skorpiony, te wolne i te zajęte, więcej czasu powinny poświęcić życiu osobistemu. Wolne powinny się rozejrzeć, tylu jest wokół Was ciekawych mężczyzn, jest w czym wybierać. Jest co prawda taki jeden bardzo zakochany, wygląda przeciętnie, ale ma potencjał.

Zajęte Skorpiony, czasem bywają złośliwe, ale nigdy bez powodu. Nie mają czasu na drobnostki, powinny tylko bardziej się zaangażować w swoje życie osobiste. Zakochany i kochający partner to skarb.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

STRZELEC
Strzelce w tym tygodniu okażą się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Wolne będą przebierać w mężczyznach jak w ulęgałkach i oczarują każdego. Niestety, większość czasu zabiera im nauka/praca i taki „przerywnik” miło wpływa na ich ego. Ale i tak są zadowolone ze swojego życia.

Zajęte Strzelce mają w tym tygodniu trochę więcej czasu na życie prywatne i powinny to odpowiednio wykorzystać. Więcej czasu powinny zainwestować w partnera i w Wasze życie intymne. Seks jest bardzo ważny w życiu każdego.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

KOZIOROŻEC
Ten tydzień okaże dla Was bardzo łaskawy, zrealizujecie swoje plany (nie marzenia). Wolne będą miały możliwość poznania odpowiedniego mężczyzny, być może okaże się to znajomością na stałe. Na miłosne sekscesy też powinnaś znaleźć czas. To poprawi Twoje samopoczucie, a przy okazji dowartościujesz się i poczujesz, że jesteś piękna.

Zajęte powinny sobie przypomnieć, jak to miło być kochaną i zająć się poprawą swojego związku. Powinny wrócić sypialniane wieczory i noce. Zapomnij o ciągłych codziennych problemach.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

WODNIK
Wolne Wodniki mają przed sobą bardzo dobry tydzień, niestety nie poznają żadnego odpowiedniego osobnika. Trafi się im sama dekoracyjna przecena. Wszystkie sprawy załatwicie wręcz idealnie, w kontaktach osobistych natomiast jesteście zdecydowanie do tyłu.

Te, które są w związku zaczynają mieć problemy z partnerem. Ewidentnie zaniedbujecie partnera, dlatego nie powinnyście się dziwić, że możliwość zdrady jest całkiem realna.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

RYBY
W tym tygodniu wolne Ryby będą miały niesamowite powodzenie. „Narzeczonych” można wiązać w pęczki, niestety, żaden z nich nie okaże się tym odpowiednim, sama przecena. Trzeba się nastawić tylko na rozrywkę, a nie na coś poważnego. Lepiej zajmij się sprawami rodzinnymi.

Zajęte już Ryby ten tydzień również będą miały zajęty. Na figle w sypialni nie mają czasu, są zbyt padnięte wieczorem, aby mieć ochotę na cokolwiek. Pamiętajcie, że jeszcze trochę, a będziesz miała problemy w związku.

Twój szczęśliwy kamień to celesit.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl