Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 30.10.-5.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Praca: w tym tygodniu nie możesz pozwolić sobie na żaden luz. Czasu mało, pracy dużo, będziesz musiała się po prostu maksymalnie zaangażować. Na szczęście nie masz żadnych zaległości i ten tydzień też taki będzie.

Finanse: w tym tygodniu nie licz na żadne dodatkowe pieniądze. Powinnaś bardziej kontrolować swoje wydatki i trochę zaoszczędzić. Żadna podwyżka ani awans Ci nie zagrażają. Wobec tego licz tylko na siebie.

Zdrowie: złe samopoczucie to skutek złych nawyków żywieniowych i używek. Jeżeli się poprawisz, to poprawi się jakość Twojego życia. Problemy zdrowotne też powoli znikną. Potrzebna jest również samokontrola.

Twoje szczęśliwe numery to 16, 18, 20, 27, 34, 45.
Ważne dni to 30, 31 października, 1 listopada 2017 roku.

BYK
Praca: praca jest Twoją pasją, ale poświęcaj jej trochę mniej czasu. Jeszcze trochę i zamieszkasz w biurze, a Twoje zarobki przez to nie wzrosną. Natomiast szefowie uznają, że się nie wyrabiasz. Twój związek może również się zakończyć, a tego przecież nie chcesz. Wobec tego zastanów się nad swoim postępowaniem.

Finanse: ten tydzień oznacza tylko wydatki, żadnych dodatkowych pieniędzy się nie spodziewaj. Pod względem finansowym to porażka, a poza tym jednak zacznij oszczędzać i kontrolować swoje wydatki. Nic na siłę, po prostu trzeba przeżyć te fatalne dni.

Zdrowie: zacznij w końcu o siebie dbać, zacznij się właściwe odżywiać i odstaw używki. Drobne dolegliwości można usunąć ziołami, zwłaszcza z naszej strefy klimatycznej. Medycyna naturalna nie leczy wszystkiego, ale wielu dolegliwościom zapobiega.

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 10, 19, 23.
Ważne dni to 2, 3, 4 listopada 2017 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: zapowiadają się zmiany w pracy od połowy tygodnia. Będzie to połączone z redukcją etatów, Ty na szczęście nie musisz się tego obawiać. Dostaniesz informację o zmianie etatu z zachowaniem dotychczasowego wynagrodzenia. Mimo wszystko lepiej zostanie zorganizowana praca.

Finanse: propozycja, jaką dostaniesz będzie wymagała zastanowienia się. Oferta dodatkowej pracy wydaje się ciekawa, ale niekoniecznie korzystna. Lepiej jednak opłaca się praca dorywcza.

Zdrowie: oprócz zębów i problemów z błędnikiem nic Ci właściwie nie dolega. Żadne zioła i jakikolwiek inne leczenie nic nie pomoże. Te problemy może tylko rozwiązać dentysta i laryngolog.

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 14, 23, 30, 38.
Ważne dni to 3, 4, 5 listopada 2017 roku.

RAK
Praca: w tym tygodniu pojawią się problemy, Twoja praca jest zagrożona. Możesz oczekiwać rozmowy z szefem jeszcze w tym tygodniu. Część etatów zostanie po prostu zredukowana, między innymi Twój. Będziesz miała wybór, nowy etat będzie gorzej płatny, ale pracę zatrzymasz. W przeciwnym razie zostaniesz zwolniona.

Finanse: przed Tobą trudny czas, jeżeli zdecydujesz się na odejście z pracy, będziesz musiała naprawdę zacząć oszczędzać.

Zdrowie: jesteś zdecydowanie zbyt nerwowa, pamiętaj, nerwica to groźna choroba. Nieleczona grozi powikłaniami pracy całego organizmu. Efektem tego może być owrzodzenie żołądka, udar mózgu arytmia serca i tym podobne.

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 14, 25, 32, 47.
Ważne dni to 1, 2, 5 listopada 2017 roku.

LEW
Praca: zmiana pracy to nienajlepszy pomysł. To niekorzystny czas, chyba że masz zaklepany lepszy etat. W każdym innym przypadku przemyśl swoją decyzję, nie podejmuj jej pochopnie i pod wpływem chwili.

Finanse: zanim zdecydujesz się na zmiany zawodowe, stwórz sobie odpowiednie zaplecze finansowe. Inaczej nie dasz sobie rady w trakcie zmiany. W tym tygodniu nie oczekuj niczego nowego, czekają Cię tylko wydatki.

Zdrowie: śmieciowe jedzenie wykończyło Twoją wątrobę. Zacznij się w końcu leczyć, bo całkiem Ci wysiądzie. Może się zdecydujesz na zioła czyli medycynę naturalną lub leki homeopatyczne?

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 14, 25, 39, 44.
Ważne dni to 30 października, 4, 5 listopada.

PANNA
Praca: w tym tygodniu nie będzie żadnych zmian, nie licz również na dobre informacje. Możesz się ich spodziewać dopiero po pierwszym listopada. Listopad zawodowo będzie dla Ciebie wyjątkowo dobry, w połowie miesiąca dowiesz się o awansie i podwyżce.

Finanse: poprawią się, co prawda jeszcze nie teraz. W tym tygodniu dowiesz się pocztą pantoflową o czekających Cię pozytywnych zmianach. Pod koniec tygodnia wpłyną dawno przez Ciebie oczekiwane pieniądze za wykonane już zlecenie.

Zdrowie: niby nic Ci nie dolega, ale tu trochę boli, tam strzyka, zęby pobolewają, kręgosłup daje znać, że potrzebuje pomocy. Żeby nie stać w kolejkach i nie robić wielu dodatkowych badań, zdecyduj się na wizytę u irydologa. Te badania nie są groźne, pomogą szybko określić i umiejscowić schorzenia.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 19, 21, 38, 43.
Ważne dni to 2, 3, 5 listopada 2017 roku.

WAGA
Praca: do każdego przychodzi taki moment, że ma dosyć swojej, chociażby najlepszej pracy. Właśnie przyszedł taki czas. Potrzebny Ci po prostu krótki wypoczynek i przestaniesz się wściekać na wszystkich.

Finanse: możesz być zła, ale podwyżkę dostaniesz dopiero pod koniec listopada. Będzie naliczona nieco później, ale za to również za ubiegły miesiąc. Mimo wszystko zacznij kontrolować swoje wydatki.

Zdrowie: jesteś zmęczona pracą i życiem. To oznaka, że potrzebujesz zmian. Zacznij się zdrowo odżywiać, pij herbaty ziołowe i soki warzywne. Zacznij się również gimnastykować, ale tak delikatnie.

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 13, 18, 26, 47
Ważne dni to 31 października, 4, 5 listopada 2017 roku

SKORPION
Praca: bardzo dobrze zrobiłaś, decydując się na zmianę pracy. W tej niczego już nie osiągniesz i nie będziesz się rozwijać. Nowe miejsce bardziej do Ciebie pasuje i oprócz możliwości dalszego awansu dochodzą również służbowe wyjazdy, niektóre zagraniczne.

Finanse: poprawią się, ale dopiero po zmianie pracy. Nic złego Ci nie zagraża. W odpowiednim czasie zmienisz pracę, będzie to związane również ze zmianą uposażenia.

Zdrowie: zadbaj o swoje serce, nie zagraża Ci co prawda zawał ani udar, ale arytmię powinnaś zacząć leczyć. Poza tym są herbaty ziołowe, które wzmacniają i leczą jednocześnie. Zacznij w końcu dbać o siebie, bardzo się ostatnio zaniedbałaś.

Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 16, 24, 38, 45.
Ważne dni to 2, 4, 5 listopada 2017 roku.

STRZELEC
Praca: zapowiada się dziwny tydzień, dużo pracy na wczoraj, dobrze, że to nie Twoje zaległości. Jak je nadrobisz, czeka Cię wymierna nagroda. Możesz się zaprezentować z jak najlepszej strony. Pomyśl o tym spokojnie i zrealizuj swój plan.

Finanse: niestety, ale ten tydzień to tylko wydatki, żadnych wpływów, co roku przytrafia się taka sytuacja. Jak dotąd się nic nie zmieniło. Pamiętaj, że Twoja sytuacja finansowa zależy tylko od Ciebie.

Zdrowie: nie przywiązujesz jeszcze specjalnej troski o swoje zdrowie. Zaczniesz to robić jak pojawią się dolegliwości. Lepiej nie czekaj, zacznij działać już teraz. Będziesz zdrowsza i poczujesz się dużo młodziej.

Twoje szczęśliwe numery to 19, 23, 38, 41, 45, 48.
Ważne dni to 31 października, 3, 4, listopada 2017 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: w tym tygodniu lepiej nie zaczynać niczego nowego. Bez przygotowania możesz mieć problemy z realizacją. Przemyśl to, zawsze możesz wszystko zmienić i zwrócić na siebie uwagę.

Finanse: niestety, ale Twoja sytuacja finansowa nie należy do najlepszych. Poprawy możesz się spodziewać dopiero za miesiąc. Nie ma szans, żeby cokolwiek zmieniło się na lepsze.

Zdrowie: jak zwykle pokazują się tylko różne drobne dolegliwości. Sprawdź, co tak naprawdę Ci dolega i nie martw się na zapas. Nie będzie tak źle jak myślisz. Tylko pamiętaj, że to Twoje życie.

Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 17, 21, 33, 46.
Ważne dni to 3, 4, 5 listopada 2017 roku.

WODNIK
Praca: najlepiej Wam się pracuje, jeżeli pracujecie na swoim lub macie niezależne stanowisko. Jeżeli macie możliwość decydowania co, jak i kiedy, wtedy czujecie się najlepiej. Efekty Waszej pracy bywają wówczas rewelacyjne. Lubisz pracować sama lub w niewielkim zespole.

Finanse: są stabilne, na niezłym poziomie i na takim pozostaną. Bankructwo Ci nie zagraża. Możliwe, że będzie jeszcze lepiej, ale to dopiero w przyszłości. Teraz nic się nie zmieni, a z pewnością nie w tym tygodniu.

Zdrowie: jesteś alergiczką, ale taką nieujawnioną. Reagujesz alergią na niektóre produkty żywnościowe. Powinnaś sprawdzić na które i wtedy możesz zacząć ich unikać. Na szczęście na nic więcej nie jesteś uczulona.

Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 14, 19, 21, 38.
Ważne dni to 30 listopada, 2, 3 listopada 2017 roku.

RYBY
Praca: z natury pracowite Ryby bardzo lubią być chwalone i doceniane. Dlatego też każde zlecenie starasz się wykonać jak najlepiej. Staranność, doświadczenie i precyzja to Twoje atuty. Możesz być pewna stabilności zawodowej.

Finanse: stan Twojego konta świadczy o pozycji zawodowej. Dlatego Twoja stabilizacja finansowa jest na dobrym średnim poziomie. Zaczynasz już nawet inwestować w nieruchomości.

Zdrowie: jedni chorują, inni nie. Postaraj się dbać o siebie tak, aby jak najdłużej być zdrowym. Pamiętaj, aby właściwie się odżywiać, unikać używek i stosować odpowiednie kosmetyki. Jeszcze jedno: co smakuje, nie szkodzi.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 12, 34, 43, 48
Ważne dni to 2, 3, 4 listopada 2017 roku.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl