Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 30.10.-5.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Wolne Barany, bez względu na wiek, czeka bogaty we wrażenia tydzień. Pomimo okolicznościowych wolnych dni, a może właśnie dlatego, ten czas okaże się bardzo łaskawy. Część z Was pozna bowiem (co prawda w dziwnych okolicznościach) swoją prawdziwą połowę. Nie będzie to romans, tylko związek, właściwie od początku okaże się, że jesteście sobie przeznaczeni.

Zajęte, pozostające w stałym związku Barany czeka spotkanie z dawno niewidzianą rodziną, a sam tydzień okaże się mało romantyczny i raczej niemiły. Dlatego też, choć będziesz wściekła na osoby z rodziny, to nie kłóć się, zwłaszcza z partnerem.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

BYK
Ten tydzień okaże się dla wolnych Byków nieudany, pomijając specyfikę świąt, ten czas spędzicie w cmentarnych rozjazdach, odwiedzając bliskich, których już nie ma. Ogarnie Was nostalgia i rozmyślanie nad sensem życia. Mimo wolnego czasu, z nikim się nie zaczniecie spotykać. Po prostu uznacie, że to nie jest czas na miłosne spotkania.

Zajęte Byki nie będą miały czasu na rozmyślania. Rodzina zapewni Wam rozrywkę, a partner zacznie absorbować swoim złym samopoczuciem.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

BLIŹNIĘTA
Ten tydzień to szczególny czas dla wszystkich, dla Ciebie również. Pożegnałaś w tym roku bliską Ci osobę i nie możesz się pozbierać. Dlatego też zarezerwowałaś ten czas dla siebie i dla rodziny. Zaplanowałaś również odwiedzić wszystkich bliskich, których nie ma. Raz w roku to im się należy. Ty jednak żyjesz nadal i pod koniec tygodnia będziesz miała szansę na poznanie w miarę odpowiedniego mężczyznę.

Zajęte Bliźnięta wraz partnerem załatwią wszystko przed, a w czasie wolnych dni po prostu zamkniecie się w mieszkaniu lub wyjedziecie.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

RAK
Samotne, wolne Raki ten tydzień mogą od razu spisać na straty. Co prawda nic złego się nie stanie, a w drugiej połowie tygodnia poznacie sympatycznego mężczyznę, ale będzie Was dzieliła spora odległość. Będzie to pewna niedogodność w Waszych dalszych kontaktach. Pomimo to znajomość będzie się rozwijała ku Waszemu zadowoleniu.

Zajęte Raki niczego już nie muszą chcieć, mają swojego mężczyznę, którego kochają i dopieszczają. Dbają o niego i pilnują, aby żadna go nie zabrała.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

LEW
Już w drugiej połowie tygodnia, pomimo brzydkiej pogody i ponurego nastroju, będziecie miały (oczywiście nie wszystkie) możliwość poznania w miarę odpowiedniego mężczyzny. Ta znajomość nie będzie miała przyszłości, ale dobry romans też jest wart zainteresowania. Ten na stałe dopiero się pojawi.

Lwy będące już w związku nie mają tych problemów. Wymieniły je na inne. Trzeba zadbać o dom i rodzinę, a przede wszystkim o dobre samopoczucie swoje i partnera.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

PANNA
Bardzo samotne i wolne Panny czują się niepełne i niepewne, nie mając nikogo do przytulenia i rozmowy. Takie już są, że potrzebują bliskości innej osoby. Taki ktoś się pojawi już na początku tego tygodnia, w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu. Nie ma sensu się zastanawiać, to po prostu się stanie i Was nie ominie.

Te Panny, które są w związku, powinny bardziej uważać. Wasz partner czuje się odsunięty, a jego znaczenie pomniejszane. Pozna inną kobietę i odejdzie. Trzeba go bardziej dopieszczać i chwalić.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

WAGA
Nieśmiałe, wolne i bardzo samotne Wagi będą miały w drugiej połowie tygodnia swoje dni. Na początku tygodnia poznacie sympatycznego mężczyznę, ale ze względu na przypadające święto znajomość będzie kontynuowana nieco później. Będą motyle, ważki i inne robale w brzuchu, a pan okaże się odpowiedni.

Już zajęte Wagi będą miały tydzień bardzo zajęty, odwiedzą wszystkich tych, którzy już odeszli, nie będzie czasu uczucia, będzie maraton przez cmentarze.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

SKORPION
Ten tydzień upłynie wszystkim Skorpionom bardzo spokojnie, refleksyjnie i rodzinnie. Nieistotny okaże się czy wolne, czy zajęte, każdy ma bliskich, którzy odeszli. Na tym też skupicie się w nadchodzącym tygodniu. Wolne czy zajęte, jednakowo będziecie się zachowywać w ten czas. Cały ten najbliższy tydzień zajmie celebrowanie dnia zmarłych i zaduszek, to tylko jedno takie święto w roku. Pamiętajcie o tym, żeby zapalić dużo świec, one wskażą zagubionym duszom drogę do nieba. Możecie im pomóc ofiarowując nie tylko znicze, ale i swój wolny czas. Skorpiony mają szczególne zdolności w tym kierunku.

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

STRZELEC
Wolne Strzelce zaliczą ten tydzień do udanych. Nie dosyć, że w dziwnych okolicznościach poznają swoją połowę to jeszcze okaże się, że to znajomość docelowa. Okaże się również, że macie podobne poglądy i zainteresowania, również w miłości i seksie.

Zajęte Strzelce w tym tygodniu nie zajmą się tym, co lubią najbardziej, tylko wraz z rodziną będą odwiedzać po kolei wszystkie okoliczne cmentarze. Dla partnera zostawią wieczory i noce. Seks nie będzie konieczny, wystarczy bliskość drugiej osoby.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.

KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce jednak nie spiszą tego tygodnia na straty. Już na samych początku przed świętem, w niecodziennych okolicznościach, poznają w miarę odpowiedniego mężczyznę. Okaże się on kimś w rodzaju bratniej duszy, może nie będzie idealnie dopasowany, ale poznacie się wraz z upływem czasu, a poza tym dojdzie do tego pożądanie i oczarowanie. To będzie ten docelowy.

Zajęte Koziorożce w tym tygodniu nie czeka nic niezwykłego, tylko to co zawsze. Sprawy osobiste należy odłożyć na bok, powinnaś zająć się tylko Waszym życiem rodzinnym.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

WODNIK
Wolne Wodniki są poniekąd związane z „przemysłem cmentarnym”, wobec tego całym ten tydzień przeznaczą na zarabianie pieniędzy zamiast na uczucia. Na miłość i nowego partnera przyjdzie czas w następnym tygodniu. Teraz od rana do wieczora będziesz po prostu zajęta.

Tym Wodnikom, które są już w związku, czas spłata figla. To co zaplanowaliście, niestety, ale nie zrealizujecie. Nieoczekiwani goście (przyjezdni) zmienią Wasze plany. Nawet oddacie im swoją sypialnię.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

RYBY
Wolne, samotne i niezrozumiane przez nikogo Ryby właśnie w tym tygodni poznają odpowiedniego, równie wrażliwego jak one mężczyznę. To naprawdę dobry wybór, najlepszy z możliwych,  w dodatku docelowy. Nawet temperament macie taki sam.

Ryby będące w związku takie problemy mają już za sobą, zmieniły je na inne, typowo rodzinne. Seks też inaczej smakuje. Bycie ze sobą przez cały czas powoduje ograniczenia i wymaga od Was obojga wyrzeczeń.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl