Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 6.11.-12.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Praca: zaczniesz się angażować w nowy projekt. Okaże się, że dobrze się znasz na swojej pracy i doskonale orientujesz w temacie. Pod koniec tygodnia otrzymasz wiadomość o wyjeździe w ramach pracy. To początek Twojej mini kariery zawodowej.

Finanse: niestety, ale poprawią się dopiero za miesiąc. Teraz jeszcze nie nadszedł czas na zmiany, dopiero zaczęłaś pracę nad projektem. Na dorobienie dodatkowych pieniędzy nie masz czasu.

Zdrowie: nie możesz pracować non stop. Potrzebujesz czasem solidnego wypoczynku, a suplementy diety go nie zapewnią. Zmień dietę, ogranicz używki i zmień przyzwyczajenia.

Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 21, 35, 43, 49.
Ważne dni to 6, 7, 8 listopada 2017 roku.

BYK
Praca: Wasza siła przebicia sprawia, że jesteście cenionymi pracownikami. Wszyscy wiedzą, że idealnie pracujecie na samodzielnym stanowisku. Pamiętaj jednak, że oprócz pracy masz jeszcze dom i rodzinę.

Finanse: na szczęście potrafisz być oszczędna, nie wydajesz za dużo i kontrolujesz swoje wydatki. Twoje konto jest całkiem pokaźne, masz zabezpieczenie na przyszłość. Pamiętaj również o ewentualnych projektach inwestycyjnych.

Zdrowie: właściwie można uznać Cię za osobę zdrową, przebadaj jednak wzrok, a nie będzie już tak idealnie. To nic poważnego, po prostu praca sprawia, że staje się coraz słabszy. Niemniej jednak trzeba się tym zająć.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 24, 29, 38.
Ważne dni to 9, 10, 11 listopada 2017 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: masz wyjątkowo wyczerpującą i czasochłonną pracę, bez perspektyw awansu czy podwyżki. Nie zwolnisz się, nie masz żadnej możliwości uzyskania innej pracy, a przynajmniej nie teraz. Za kilka miesięcy dopiero pojawi się taka możliwość.

Finanse: nie masz oszczędności, wszystko wydajesz na bieżąco. Jedynym ratunkiem jest dodatkowa praca. Na szczęście jej nie stracisz.

Zdrowie: masz silną nerwicę, powinnaś zacząć ją leczyć. Skorzystaj z pomocy psychoterapeuty, bardzo Ci pomoże. Potrzebne będzie również leczenie farmakologiczne.

Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 19, 23, 33, 41.
Ważne dni to 10, 11, 12 listopada 2017 roku.

RAK
Praca: wynikiem zaangażowania, jakie wykazujesz w pracy, będzie awans lub jednorazowa spora nagroda. Tyle tylko, że wynikiem może być również nerwica, depresja lub ogólne zniechęcenie do wszystkiego. Warto być aktywnym zawodowo, ale bez przegięcia.

Finanse: nie możesz na nie narzekać, powinnaś jednak uważać i kontrolować swoje wydatki. Trochę za dużo wydajesz. Poczujesz się lepiej, mając większe zabezpieczenie.

Zdrowie: powinnaś odwiedzić ginekologa. Jeszcze problemów nie masz, ale jak zaniedbasz, to już niedługo się zaczną. Dlatego nie odkładaj na później koniecznej wizyty.

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 14, 19, 23.
Ważne dni to 8, 9, 12 listopada 2017 roku.

LEW
Praca: awans i podwyżka trochę Cię rozpieściły, ale dały również motywację do dalszej efektywnej pracy. Szefowie Cię doceniają, dostajesz odpowiedzialne zadania, większość współpracowników Cię lubi. W tym tygodniu również dostaniesz wiadomość o wyjeździe na ważną konferencję do Brukseli.

Finanse: są na niezłym poziomie, ale masz lekką rękę do wydawania pieniędzy i kochasz zakupy. Postaraj się jednak je ograniczyć ze względu na niestabilną sytuację pieniądza na świecie. Pomyśl również o inwestycjach.

Zdrowie: problemy z kręgosłupem są normalne, masz siedzącą pracę i te dolegliwości są tego wynikiem. Wizyta u kręgarza jest konieczna i powinnaś się tym zająć. Inaczej w wieku dojrzałym dolegliwości staną bardzo dokuczliwe.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 10, 14, 17, 34.
Ważne dni to 6, 7, 12 listopada 2017 roku.

PANNA
Praca: powinnaś uważać na siebie, szykują się redukcje etatów i jeżeli chcesz dalej pracować, zacznij się bardziej angażować. Zostanie to zauważone, będziesz mogła zachować swój etat. Jeżeli wolisz zmiany, to nie rób nic.

Finanse: są stabilne, na niezłym poziomie. Lepiej jednak kontroluj wydatki. Możliwe, że stracisz pracę i będziesz musiała żyć z oszczędności, zarówno w tym, jak i następnych tygodniach.

Zdrowie: masz mnóstwo drobnych dolegliwości, pij odpowiednie zioła, a Twój stan zdrowia się poprawi. Skorzystaj z pomocy zielarza. Leczenie farmakologiczne nie jest w Twoim przypadku konieczne.

Twoje szczęśliwe numery to 10, 15, 22, 38, 42, 46.
Ważne dni to 6, 7, 11 listopada 2017 roku.

WAGA
Praca: w tym tygodniu dowiesz o możliwościach zmiany pracy. Powinnaś poważnie nad tym się zastanowić razem z rodziną. To poważna decyzja i może zaważyć o całym Twoim życiu.

Finanse: jakieś tam są, ale niewielkie. Nie starcza Ci na wszystko, więc zmiana pracy dobrze Ci zrobi. Trudno jest żyć z dnia na dzień. Ale cóż, takie jest życie.

Zdrowie: sprawdź trzustkę i śledzionę. Są to bardzo wrażliwe organy wewnętrzne i należy je kontrolować przynajmniej raz w roku. Powinnaś zasięgnąć opinii lekarza w tej kwestii.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 21, 34, 45, 47.
Ważne dni to 8, 9, 11 listopada 2017 roku.

SKORPION
Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobiła, teraz psychicznie czujesz się lepiej. Nowe miejsce pracy daje nowe możliwości, możesz się pokazać z jak najlepszej strony. Pamiętaj jednak o współpracownikach.

Finanse: nie oczekuj polepszenia od razu. Powinnaś na nie trochę zaczekać. Twoje pieniądze są bezpieczne na lokacie. Możesz spokojnie zaczekać na poprawę.

Zdrowie: zaczynają się problemy z ciśnieniem. Powinnaś się porządnie przebadać , żeby stwierdzić przyczynę tej dolegliwości. U każdego przyczyny bywają różne.

Twoje szczęśliwe numery to 8, 13, 28, 36, 46, 48.
Ważne dni to 9, 10, 11 listopada 2017 roku.

STRZELEC
Praca: zbliża się końcówka roku, bardzo gorący czas dla wszystkich. Powinnaś się nastawić na nadgodziny i mnóstwo pracy z terminem na wczoraj. Mogłaś się do tego przyzwyczaić, każdego roku podobna sytuacja się powtarza.

Finanse: w tym tygodniu wpadnie nieoczekiwana gotówka, prawdopodobnie dawno zapomniany dług. Nie powinnaś się martwić o swoje finanse, są dobre i takie pozostaną. Masz tylko powody do zadowolenia.

Zdrowie: masz osłabioną odporność organizmu i jesteś podatna na wszelkiego rodzaju infekcje. Zacznij pić herbaty ziołowe, one wzmocnią Twój organizm.

Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 23, 32, 36, 46.
Ważne dni to 6, 11, 12 listopada 2017 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: lubisz pracować, kochasz swoją pracę i możesz liczyć na sukcesy zawodowe. Twoja praca zostanie wymiernie doceniona. Pod koniec tygodnia ważne spotkanie zawodowe.

Finanse: możesz być pewna stabilności swojego konta, nic złego się z nim nie stanie. Może tylko się poprawić, o czym dowiesz się w tym tygodniu. Finansowo będzie coraz lepiej.

Zdrowie: jesteś trochę przepracowana, przekłada się to na nerwicę i problemy z krążeniem. Nie lekceważ tych objawów, nerwica to najgorsza choroba, bo niezauważalna. Może również doprowadzić do depresji.

Twoje szczęśliwe numery to 17, 19, 28, 35, 41, 48.
Ważne dni to 6, 8, 11 listopada 2017 roku.

WODNIK
Praca: praca na swoim Ci służy, ten tydzień jednak nie będzie należał do udanych. Nie powinnaś za bardzo się tym przejmować. Taka jest kolej rzeczy, są sukcesy, są również porażki. To zupełnie normalne.

Finanse: jak na razie nie masz powodów do zmartwienia. Drobne podknięcie nie zapowiada jeszcze bankructwa. Daleko Ci do tego, a stan konta tego nie potwierdza.

Zdrowie: masz zaburzenia snu, to przypadłość którą można leczyć. Bywa to również oznaką nerwicy. Powinnaś skonsultować to z neurologiem.

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 18, 23, 35.
Ważne dni to 7, 8, 9 listopada 2017 roku.

RYBY
Praca: zapowiada się w tym tygodniu zmiana Twoich obowiązków zawodowych. Nie powinnaś się sugerować tym, że nie dasz rady. Dasz sobie radę doskonale.

Finanse: nowe obowiązki,  nowe finanse dadzą Ci świetne możliwości rozwoju. Nie powinnaś się martwić, że zabraknie Ci pieniędzy. Czasami może się wydawać, że masz maszynkę do robienia pieniędzy.

Zdrowie: gardło jest Twoją bolączką, masz często anginy i różne drobne przeziębienia. Trzeba koniecznie zasięgnąć porady lekarza lub zielarza. Herbaty ziołowe lub napary i inhalacje dobrze Ci zrobią.

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 14, 19, 38, 43.
Ważne dni to 8, 9, 10 listopada 2017 roku.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl