Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 6.11.-12.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Wolne Barany w tym tygodniu poznają mężczyznę odpowiedniego do bardzo ognistego romansu. Będzie to jednym z wielu „narzeczonych”, jacy pojawią się w tym czasie, starannie przez Ciebie wybrany. Możliwe, że ten romans zmieni się w stały związek.

Zajęte już Barany powinny bardziej się skupić na swoich relacjach z partnerem. Za bardzo zajęłaś się sprawami rodzinnymi, a partnera zostawiłaś samopas. Teraz chciałabyś wszystko naprawić, powinno się udać.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

BYK
Bardzo samotne i wolne Byki w tym tygodniu nie będą miały możliwości zawrzeć konkretnej znajomości, po prosto to nie jest Was czas, trzeba trochę zaczekać. Owszem, pojawią się panowie, ale w typie czasoumilaczy, czyli znajomości przelotne.

Zajęte Byki zaczną się realizować w związku. Partner zmienił swoje nastawienie i Wasza znajomość weszła w nową fazę. Jest Wam ze sobą dużo lepiej.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

BLIŹNIĘTA
Te z Was, które jeszcze są wolne, nadal nimi pozostaną. Nie będzie po prostu żadnej okazji, aby poznać w miarę normalnego faceta. To nic dziwnego, często tak jest, a właściwie zawsze. Normalnych mężczyzn już nie ma, wyginęli jak mamuty.

Zajęte Bliźnięta w tym tygodniu skoncentrują się przede wszystkim na sprawach domowych. Relacje między Tobą a partnerem są w porządku, natomiast te między Waszymi rodzicami już nie, trzeba je naprawić.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

RAK
Spokojne, miłe, sympatyczne, ale ciągle wolne Raki mają czasami już dosyć samotności. Niestety, ale w tym tygodniu nic się nie zmieni. Niepotrzebnie się obawiacie, ten odpowiedni pojawi się zupełnie nieoczekiwanie.

Będące w stałym związku Raki stały się nieco łagodniejsze, bardziej wyrozumiałe. Związek wymaga cierpliwości, wyrozumiałości i zaangażowania. Relacje z partnerem są bardzo dobre, ale z Waszymi rodzinami już nie. Dlatego Twoja sytuacja wymaga również umiejętności dyplomacji.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

LEW
Czasem tak się składa, że wolne, piękne i samotne Lwy mają problem. Mężczyźni obawiają się kobiet ładnych i inteligentnych, zwłaszcza inteligentnych. Nie należy się zamartwiać, tacy koneserzy pojawią się w Waszym życiu. Będziecie szczęśliwe.

Zajęte Lwy są już trochę znudzone swoim związkiem, chciałyby czegoś więcej. Niestety, ale nic nie poradzą, jak na razie to nie ma szans na zmiany.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

PANNA
Wolne Panny w tym tygodniu nie poznają tego jedynego, ale w zamian przeżyją gorący, choć krótkotrwały romans. Będziecie się dobrze bawiły i miały nadzieję, że podobna sytuacja jeszcze się powtórzy.

Zajęte Panny jedne problemy zamieniły na inne. Teraz zajmują się sprawami rodzinnymi i wszystkim, co jest związane z rodziną.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

WAGA
Samotne Wagi ten tydzień mogą zaliczyć do nieudanym. Poznani panowie okażą się do niczego, a znajomość z nimi będzie bardzo krótka. Po prostu tydzień wyjątkowo niekorzystny. Nawet pisać o nim za dużo nie warto.

Zajęte Wagi ten tydzień mogą zaliczyć do nieudanych. Mąż i dzieci strzelą focha, mama i teściowa obrażą się, a sąsiedzi przestaną odzywać. Wystarczy każdej z Was atrakcji na ten tydzień.

Twój szczęśliwy kamień to unakit.

SKORPION
Wrażliwe, wolne i samotne Skorpiony bardzo już chcą się z kimś związać. Pamiętajcie, nic na siłę, przyjdzie na wszystko odpowiedni czas. Teraz jest pora na zabawę i flirt.

Zajęte Skorpiony czas błędów mają już za sobą, teraz czas na przyjemności. Trzeba się zająć partnerem, przede wszystkim w sypialni, poza tym czas na potomka, sam się nie zrobi. Trzeba nad nim solidnie popracować.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

STRZELEC
Bardzo samotne wolne Strzelce nie będą miały w tym tygodniu możliwości upolowania odpowiedniej zdobyczy. Żadna to pociecha, że inne też tak mają. Nie chcecie już więcej być samotne.

Zajęte Strzelce będą miały zdecydowanie nieudany tydzień, pokłócą się z partnerem, pokłócą się z całą swoją i jego rodziną, tylko z dzieckiem nie, bo za małe. Oberwie się każdemu.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce w tym tygodniu będą miały więcej możliwości niż dotąd, aby poznać kogoś odpowiedniego, niektóre tylko takiego do krótkiego romansu. Wszystkie jednak będziecie zadowolone i żadna nie będzie się nudziła.

Zajęte zaczną się zastanawiać nad swoim życiem i co robią z tym mężczyzną, który stał dla Ciebie całkiem obcy. Zaczyna Was wszystko denerwować.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK
Na szczęście wolne Wodniki nie mają parcia na „narzeczonego” i wcale się nie obrażą na świat i ludzi, jeżeli takowy się nie pojawi. Po prostu ten tydzień bez mężczyzny również nie będzie nudny. Już się przyzwyczaiłaś do wolności.

Zajęte Wodniki, pochłonięte sprawami czysto rodzinnymi, na zajęcie się partnerem będą miały mało czasu. Pozostaną tylko nocne figle.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

RYBY
Wolne Ryby w tym tygodniu nie będą miały czasu na refleksje. Poznany w samym początku tygodnia atrakcyjny i niegłupi mężczyzna zabierze Wam cały wolny czas. Utopicie się w jego oczach, a motyle zaczną fruwać. Warto będzie go zatrzymać. Niektóre zrobią to na zawsze.

Zajęte Ryby stwierdzą, że okazują za mało zainteresowania partnerowi i zaczyna się on nudzić. Ma za dużo wolnego czasu, a sport go nie interesuje. Twoje towarzystwo sprawi mu dużo radości i zadowolenia.

Twój szczęśliwy kamień to chryzopraz.

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl