Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 13.11-19.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: w tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie. Już na początku tygodnia czeka Cię spotkanie biznesowe, później jednodniowe szkolenie. Na sam koniec informacja o służbowym wyjeździe. Twoja kariera zawodowa zacznie się stopniowo rozwijać.

Finanse: nie odczujesz tego w tym tygodniu fizycznie, ale możesz mieć nadzieję, że pod koniec miesiąca Twoja pensja już będzie większa. Odczujesz to wymiernie, a Twoja sytuacja finansowa wyraźnie się poprawi. To nie są marzenia, tylko realia.

Zdrowie: właściwie to nic Ci nie dolega, problemy zdrowotne, które odczuwasz, są normalne dla każdego. Powinnaś leczyć się tylko na nerwicę. Wystarczy leczenie ziołami, co prawda nerwicy nie wyleczysz, ona jest nieuleczalna. Można ją jednak zaleczyć.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 21, 34, 45, 49.

Ważne dni to 13, 14, 15 listopada 2017 roku.

 

BYK

Praca: z natury jesteście pracowite, ale jednocześnie przekonane o własnej nieomylności. Możecie spokojnie pracować, wszyscy wiedzą, że zawsze macie rację i że swoją pracę wykonacie bezbłędnie. Dlatego też spokojnie planujcie dalsze sukcesy.

Finanse: najtrudniej jest pisać o finansach. Wasze są stabilne, na dobrym poziomie. Nic nie zapowiada bankructwa lub pogorszenia tego stanu.

Zdrowie: masz standardowe problemy zdrowotne, ale oprócz tego całkiem poważne problemy z układem krążenia. Wizyta u lekarza będzie niestety konieczna. Przy okazji zrób sobie badania krwi i moczu.

Twoje szczęśliwe numery to 5, 9, 11, 32, 45, 38.

Ważne dni to 16, 17, 18 listopada 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: ten tydzień będzie należał do udanych. Masz zamiar zmienić pracę, na razie tylko masz zamiar, ale bardzo ciekawa oferta sama wejdzie Ci w ręce. Nie wahaj się z decyzją, będziesz zadowolona.

Finanse: do zmian zawodowych w Twoim życiu przygotuj się, planując wydatki. Bez biznesplanu w tym przypadku nie dasz rady. Zaplanuj rozsądnie swoje finanse i przygotuj się do zmiany pracy.

Zdrowie: zaczynają się problemy gastryczne. Na razie to nic poważnego, ale niektórych potraw lub ich składników już nie możesz jeść, Sprawdź jakich, a najlepiej idź do lekarza specjalisty.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 15, 28, 39, 44.

Ważne dni to 17, 18, 19 listopada 2017 roku.

 

RAK

Praca: zmiana pracy to nowe możliwości i wyzwania. Nie obawiaj się, doskonale dasz sobie radę. Poza tym przyda się Twoje wszechstronne doświadczenie. Nie ma żadnego ryzyka.

Finanse: są w normie i takie pozostaną. Mogą się tylko polepszyć, a będzie to już w tym tygodniu. Dlatego też pilnuj swoich wydatków.

Zdrowie: najważniejszą sprawą dla Ciebie jest problem z układem krążenia. Powinnaś zacząć się leczyć. Dolegliwości nie znikną, ale będzie je można zaleczyć.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 17, 26, 38, 43.

Ważne dni to 13, 14, 19 listopada 2017 roku.

 

LEW

Praca: trafia Ci się możliwość dodatkowego zarobku. Bez obaw możesz skorzystać z tej oferty, dodatkowe pieniądze do ręki bardzo się przydadzą w okresie przejściowym. Twoja właściwa praca nic na tym nie ucierpi.

Finanse: są bezpieczne na koncie. Nie będziesz miała potrzeby ich ruszać. Pieniądze za dodatkową pracę dostaniesz bezpośrednio po jej wykonaniu.

Zdrowie: niby wszystko w porządku, ale Twoim problemem są zęby, a wszystko przez to, że po prostu się boisz wizyty u dentysty. Trochę zaniedbałaś swoje zęby, więc nie spodziewaj się przyjemnej wizyty. Zastanów się nad tym.

Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 12, 18, 23, 39.

Ważne dni to 15, 16, 19 listopada 2017 roku.

 

PANNA

Praca: jesteś doskonałym pracownikiem, kierownictwo jest z Ciebie zadowolone. Możesz spokojnie oczekiwać nagrody finansowej i nie tylko za swoją dobrą pracę. Jeszcze w tym tygodniu dostaniesz propozycję samodzielnego stanowiska.

Finanse: możesz być pewna, że się nie pogorszą. Mogą się tylko poprawić i to odczujesz w najbliższym czasie. Pamiętaj o ograniczeniu wydatków.

Zdrowie: uważaj na problemy z błędnikiem. W wieku dojrzałym mogą być naprawdę poważne. Zioła nic nie poradzą na tę przypadłość. Pomóc może tylko leczenie farmakologiczne.

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 8, 26, 38, 44.

Ważne dni to 14, 15, 19 listopada 2017 roku.

 

WAGA

Praca: ten tydzień będzie udany, ale trudny. Musisz się zaadaptować w nowym miejscu pracy, wykazać wiedzą i zaangażowaniem. Dlatego też uważaj na siebie.

Finanse: co prawda będziesz teraz zarabiała więcej, ale tych pieniędzy jeszcze nie otrzymasz. Powinnaś zacząć kontrolować swoje wydatki. Różnie jeszcze może być.

Zdrowie: nie zagraża Ci żadna poważna choroba. Powinnaś jednak zrobić badania okresowe i zapobiec poważniejszym dolegliwościom. Zajmij się tym jeszcze w tym tygodniu.

Twoje szczęśliwe numery to 19, 21, 32, 38, 42, 49.

Ważne dni to 16, 17, 19 listopada 2017 roku.

 

SKORPION

Praca: uważaj na siebie, szykują się zwolnienia w Twojej firmie. Ciebie też może to objąć. Zacznij już teraz szukać nowego miejsca pracy. Firma, w której pracujesz, stoi na skraju bankructwa.

Finanse: lepiej zacznij kontrolować swoje wydatki. Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy zbędne. Oszczędności przydadzą się później.

Zdrowie: masz nerwy w stanie szczątkowym, zacznij pić zioła uspokajające. Pomogą Ci odzyskać równowagę fizyczną  i psychiczną. Masz już początki depresji.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 19, 23, 39, 45.

Ważne dni to 13, 18, 19 listopada 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: niestety, ale problemy zawodowe zaczęły Cię przerastać. To już mija kilka miesięcy, jak nie możesz dostać pracy. Ten tydzień będzie nieco inny, w drugiej połowie miesiąca dostaniesz konkretną propozycję pracy. Powinnaś ją przyjąć.

Finanse: są w fatalnym stanie, jesteś na granicy bankructwa. Niewiele już ich zostało, jak zaczniesz pracować, to nadrobisz to wszystko.

Zdrowie: na leki również Cię nie stać. Praca jest dla Ciebie priorytetem. Już niedługo wszystko wróci do normy, zaczniesz pracować i staniesz na nogi.

Twoje szczęśliwe numery to 18, 22, 32, 39, 41, 47.

Ważne dni to 13, 16, 18 listopada 2017 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: wystarczająco dużo pracujesz, osiągnęłaś już spore sukcesy. Pomyśl o dalszej nauce, pomoże Ci to w osiągnięciu dalszych sukcesów. Problemy są zawsze, ale dasz sobie radę.

Finanse: finanse mają tendencje wzrostowe, a będą jeszcze dużo lepsze. Pamiętaj o Twoich sukcesach, świadczą o ich Twoje zarobki i opinia przełożonych.

 

Zdrowie: masz zmniejszoną odporność organizmu, za dużo pracujesz. Zacznij pić herbaty ziołowe, nie zapomnij o miodzie i cytrynie. Herbata z pokrzywy również wzmocni i oczyści Twój organizm z toksyn.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 14, 27, 36, 47.

Ważne dni to 15, 17, 19 listopada 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: powinnaś iść do lekarza, źle się czujesz i możesz pozarażać współpracowników. Lepiej się wylecz i dopiero potem wróć do pracy. Ten tydzień spokojnie sobie pochoruj.

Finanse: nie powinnaś przejmować się finansami. Nie zagraża Ci bankructwo, a choroba każdego może położyć do łóżka. Poprawi się jeszcze w tym tygodniu.

Zdrowie: dopadło Cię przeziębienie. Trzeba je wyleżeć i porządnie się wychorować. Lekarstwa swoją drogą, a zioła swoją.

Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 19, 23, 29, 38.

Ważne dni to 14, 17, 19 listopada 2017 roku.

 

RYBY

Praca: praca na swoim bardzo Ci odpowiada. Sprawia Ci przyjemność i daje poczucie wolności, lubisz być zależna tylko od siebie. Martwisz się trochę, jak dalej potoczą się losy Twojej małej firmy. Bez obaw, dasz sobie radę.

Finanse: nie jest najlepiej, ale dasz sobie radę ze wszystkim. Nie ma powodów do obaw, bankructwo Ci nie zagraża. Problemy zawodowe rozwiążesz bardzo szybko.

Zdrowie: nie zapomnij o odpowiednim odżywianiu, powinnaś przed zimą wzmocnić swój organizm. Zrezygnuj z używek, zacznij prowadzić zdrowy tryb życia i pij dużo wody mineralnej niegazowanej. Pamiętaj również o odrobinie gimnastyki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 15, 27, 38, 41, 46.

Ważne dni to 13, 17, 19 listopada 2017 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl