Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 13.11.-19.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Pod względem uczuciowym ten tydzień zapowiada się byle jako. Zarówno wolne, jak i zajęte mogą go spisać na uczuciowe straty. W życiu wolnych Baranów pojawi się na początku tego tygodnia w miarę normalny mężczyzna, ale znajomość okaże się krótkotrwała. Ten pan przypomni sobie, że tak całkiem wolny to on nie jest i odejdzie.

Już zajęte Barany czekają problemy rodzinne, nie osobiste. Niemniej jednak przełożą się one na problemy osobiste, zepsują się relacje z partnerem. To wszystko rozwiąże się w tym tygodniu.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

BYK

Dla wszystkich Byków ten tydzień okaże się bardzo udany uczuciowo. Zwłaszcza zajęte przeżyją renesans swoich związków, pojawią się pomysły na rozwiązanie starych problemów. Zaczną się poprawiać Wasze relacje. Osiągniecie dawno oczekiwany kompromis.

Wolne Byki, a przynajmniej ich część, poznają w tym tygodniu, poprzez znajomych, wspaniały okaz mężczyzny, idealnie nadający się na stałego partnera. Od razu zaiskrzy między Wami.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

BLIŹNIĘTA

Nie pchajcie palca między drzwi i nie zajmujcie się cudzymi sprawami, chyba że zostaniecie o to poproszone. Pamiętajcie, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Ten tydzień okaże się zupełnie sympatyczny uczuciowo. Niektóre wolne będą miały okazję poznać w połowie tygodnie sympatycznego faceta. Znajomość okaże się na dłużej, a być może na stałe.

Te zajęte natomiast poprawią swoje relacje z partnerem, znajdą czas na dopieszczenie i wprowadzą śmiałe nowinki do sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

RAK

Pod względem uczuciowym Raki poczują się zdecydowanie lepiej niż w ubiegłych tygodniach. Wolne (oczywiście ich część) w tym tygodniu poznają odpowiedniego kandydata do stałego związku, najlepszego ze wszystkich dotychczasowych. Szybko się zaręczycie i pobierzecie.

Pozostające już w związku wykażą się większą aktywnością, a ich związek rozkwitnie. Można powiedzieć, że Wasze plany typowo osobiste w pełni zrealizujecie.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

LEW

Same doskonale wiecie, że lubicie się bawić uczuciami innych. Jednak wolne Lwy (a przynajmniej ich część) poznają w tym tygodniu swoją drugą połówkę i przestaną myśleć logicznie, czyli po swojemu. Uczucie doda Wam skrzydeł i żadne mądre wskazówki nie będą w stanie Wam przeszkodzić.

Zajęte Lwy w tym tygodniu powinny się przede wszystkim zająć swoim partnerem. Facet czuje się zepchnięty na boczny tor, niepotrzebny, mogą mu przyjść do głowy różne dziwne pomysły. Trzeba się nim zająć i do tego nie dopuścić.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

PANNA

Ten tydzień nie będzie się niczym różnił od poprzednich, będzie nudno i ponuro, a nieciekawa, deszczowa pogoda tylko pogłębi poczucie nudy i rutyny. Rutyna to grób dla miłości, obojętnie jakiej. Wolne Panny nie będą miały możliwości poznania normalnego faceta. Będzie się trafiał towar mocno przeceniony. Czasem tak bywa, że nie ma w czym wybierać.

Pozostające w związku Panny też nie będą miały łatwego tygodnia. Wasz partner co prawda był zazdrosny, ale teraz stał się chorobliwie zazdrosny. Taka sytuacja bardzo przeszkadza w życiu codziennym.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

WAGA

Ten tydzień będzie wymagał wzmożonej uwagi przede wszystkim od wolnych Wag. Pojawi się bowiem w Waszym życiu na początku tygodnia Super Samiec. Nie dajcie się nabrać na wspaniały wygląd, w niedługim czasie okaże się on bawidamkiem, podrywaczem i tanim oszustem matrymonialnym. Lepiej więc uważajcie na siebie.

Zajęte już Wagi spokojnie mogą się zająć problemami zdrowotnymi partnera. Chory mężczyzna jest marudny i upierdliwy, trzeba to przetrzymać, on i tak się nie zmieni.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

SKORPION

Czasem i Skorpionom trafi się lepszy dzień, a nawet tydzień. Tak właśnie będzie teraz. W najbliższym tygodniu Skorpiony nieco złagodnieją, pojawi się ich życiu bardzo intrygujący osobnik. Wprowadzi on trochę zamieszania w Wasze uporządkowane życie i według kart długo tak będzie mieszał, możliwe, że przez resztę Waszego życia.

Uwaga Skorpiony pozostające w stałym związku, pojawią się problemy, zlekceważone mogą doprowadzić do rozpadu związku. Masz niewiele czasu na poprawę.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

STRZELEC

Wszyscy wiedzą, że spokojne i łagodne Strzelce są świetnym materiałem na dożywotniego partnera. Są one również wrażliwe, pamiętliwe i przekonane o własnej nieomylności. Cóż, trzeba mieć jakieś wady, a tych Strzelce mają zdecydowanie mało. W tym tygodniu jeszcze się poprawią, w połowie poznają mężczyznę swojego życia. Powinny jednak uważać, bo nie tylko kota da się zagłaskać na śmierć.

Zajęte Strzelce mogą być czasem zdziwione tym, że partner chce odpocząć od ich towarzystwa.  Zaczyna się również urywać z domu, mając ich po prostu dosyć.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

KOZIOROŻEC

Z natury spokojne i zrównoważone Koziorożce, przede wszystkim te wolne, będą miały problem. Poznają bowiem (nie wszystkie) bardzo sympatycznego osobnika, a jednocześnie całkowite przeciwieństwo swojego charakteru. Przeciwieństwa się przyciągają i uzupełniają. Jest to najlepsza opcja z możliwych.

Natomiast zajęte już Koziorożce nie mają oparcia w partnerze i całkiem serio postanowiły wymienić go na inny model. Mają dosyć fochów, dogryzań, dogadywań i nicnierobienia partnera.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

WODNIK

Wodniki są najszczęśliwsze, jeżeli decyzja należy tylko do nich. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Dlatego też najwięcej ze wszystkich znaków jest wolnych Wodników. Uwaga, jednak część Wodników pozna w tym tygodniu mężczyznę odpowiadającego im pod każdym względem. Ta znajomość okaże się strzałem w dziesiątkę.

Te już zajęte myślą, że mogły wybrać trochę lepiej. Niektóre pewnie tak, ale zawsze mogło być gorzej. Teraz nie ma sensu marudzić tylko należy dopieścić partnera.

Twój szczęśliwy kamień to chryzokola.

 

RYBY

Często same nie wiecie, czego chcecie od życia. Wszystko chciałybyście mieć i decydować o wszystkim. Tak się nie da, należy coś wybrać. W miłości też jesteście niezdecydowane, trudno Wam jest wybrać odpowiedniego partnera. Tak jesteście wychowane z domu, teraz zmienić się jest niemożliwością, Możecie zostać same.

Te z Was, które są w stałym związku, w tym tygodniu powinny się skupić na partnerze. To tylko siedem dni, a może wpłynąć na jakość Waszego związku, powinnyście dopieścić partnera.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl