Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 20.11.-26.11.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne Barany w tym tygodniu będą się po prostu nudziły. Nieciekawy program telewizyjny, paskudna pogoda, wredne towarzystwo w pracy sprawiają, że wyjść się z domu nie chce. Po prostu sobie odpuść ten tydzień, nic na siłę. Odpowiedni mężczyzna i tak się pojawi w najmniej oczekiwanym momencie.

Zajęte Barany też mają w tym tygodniu fatalny humor. Jest zimno i ponuro, najlepiej nigdzie nie wychodzić, tylko pospać sobie w ciepełku. A tu partner ma wymagania, zrób mu śniadanie i wyszykuj do pracy. Trudno, trzeba to zrobić, zadbaj o niego. To też świadczy o uczuciu i zaangażowaniu.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

BYK

Samotność towarzysz Ci od dawna. Żaden facet Ci nie odpowiada, ale to nie Twoja wina, wcale nie jesteś zbyt wybredna, tylko po prostu normalnych mężczyzna już nie ma. Niestety będziesz musiała zadowolić się namiastką, inaczej nadal będziesz wolna. Masz więc wybór.

Zajęte Byki coś o tym wiedzą i znają życie z namiastką. Czasem można takiego odpowiednio wychować i wtedy życie może być całkiem ciekawe. Chociaż listopad nie sprzyja dobremu nastrojowi.

Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta w tym tygodniu będą miały zdecydowanie pod górkę. Po prostu nic Wam się nie będzie chciało. Pamiętajcie, nic na siłę, odpowiedni mężczyzna i tak się pojawi. Ta znajomość jest nieunikniona.

Zajęte Bliźniaki też nie mają w tym tygodniu powodów do radości, pogoda paskudna, dzieci niegrzeczne, a mąż umiera na katar. Ty jeszcze się trzymasz ostatkiem sił. Uważaj na siebie, wzmocnij swój organizm. Jeszcze w tym tygodniu wszystko wróci do normy.

Twój szczęśliwy kamień to sodalit.

 

RAK

Wolne Raki, pomimo paskudnej pogody, fatalnego samopoczucia i cieknącego kataru, w połowie tygodnia poznają wyjątkowego mężczyznę. Zaopiekuje się Tobą, rozjaśni pochmurny dzień, wykupi leki, jednym słowem prawie ideał.

Zajęte Raki w tym tygodniu postanowią sprawdzić zdrowie swoje i partnera, to też oznaka uczucia, martwisz się o niego. Chory mężczyzna to armagedon w domu. Jednak  trzeba się do tego przyzwyczaić. Oni są jednak wybrakowani, ale to nie oznacza, że nie można ich kochać.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

LEW

Wolne i samotne Lwy właśnie teraz będą miały swoje pięć minut. W połowie tygodnia poznają sympatycznego, normalnego i całkiem odpowiedniego mężczyznę. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia, taka, której nie można ominąć, a zdarza się taka sytuacja tylko raz w życiu. Dlatego mimo wszystko nie dziw się niczemu, co będzie dalej.

Zajęte Lwy, mając przy sobie odpowiedniego mężczyznę, nie martwią się o pieniadze i będą mogły pozwolić sobie na dużo więcej, niż większość.

Wasz szczęśliwy kamień to granat.

 

PANNA

Wolne Panny w tym tygodniu, a właściwie w połowie tygodnia, poznają mężczyznę nawet odpowiedniego, ale takiego do romansu bez zobowiązań. Będzie co wspominać, seks okaże się wyjątkowo udany. Ale dłużej jak ten tydzień znajomość nie przetrwa.

Zajęte Panny ten tydzień spędzą zwyczajnie, zajmując się domem i dziećmi, nie będą myślały o sekscesach, tylko o tym, żeby się wyspać. Dobrze by było wyjechać na krótki wypoczynek, tylko we dwoje.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

WAGA

Samotne i zupełnie wolne Wagi spotkają dawną swoją miłość pod koniec tego tygodnia. Motyle nie będą fruwały, przeżyjecie rozczarowanie jego wyglądem i zachowaniem, a dawna miłość szybko zniknie z Waszego świata. Czasem taki kubeł zimnej wody jest konieczny, aby zacząć myśleć.

Uwaga Wagi, Wasz związek wymaga naprawy. Za mało czasu poświęcacie partnerowi i dlatego zaczął się odsuwać. Trzeba koniecznie poprawić Wasze relacje i to jeszcze w tym tygodniu.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

SKORPION

Wolne Skorpiony nie powinny wracać do dawnej miłości. Jeszcze pod koniec tego tygodnia poznasz takiego naprawdę odpowiedniego faceta, takiego na stałe, chcącego założyć rodzinę i mieć dzieci. Jak już wspomniałam, pojawi się on w tym tygodniu i od samego początku będzie wiadomo, że to ten.

Zajęte Skorpiony w tym tygodniu szczególnie zajmą się poprawą swoich relacji z partnerem. Trochę go zaniedbałaś i teraz powinnaś go solidnie dopieścić, zwłaszcza w sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

STRZELEC

Właściwie to wszystkie Strzelce będą miały udany tydzień. Wolne, a przynajmniej ich część, przestaną być wolne. Poznają w drugiej połowie tego tygodnia mężczyznę, na którego pojawienie długo czekały. To będzie wielka miłość, której nikt nie będzie w stanie rozdzielić. Jednak każdą miłość należy pielęgnować, inaczej usycha jak kwiat.

Zajęte i zaobrączkowane Strzelce życie nauczyło już pokory. Co prawda ich związek jest udany, ale czasu dla siebie już dawno nie mają. Pomyślcie o wspólnym wyjeździe, takim na dwa, trzy dni.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce są z natury spokojne, ale czasem mają już dość  samotności. Ten tydzień niestety, ale niczego nie zmieni. Co prawda urok i czar Koziorożców będzie działał na wszystkich, ale nikt konkretny się nie pojawi. Ewentualne plany trzeba przełożyć na później, a teraz spokojnie i nudno aż do bólu.

Zajęte Koziorożce te problemy mają już za sobą, zamieniły je na inne. Rodzina na pierwszym miejscu, a później partner. O jego samopoczucie też trzeba zadbać.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

WODNIK

Wolne Wodniki cenią sobie swoją wolność i nie mają zamiaru oddać jej, bo tak wypada. Nawet są zadowolone, że nic konkretnego się nie trafia. Odpowiadają im związki luźne, intensywne, ale krótkie. Taki ktoś się pojawi w tym tygodniu na kilka dni. Będziecie zadowolone, od dawna nikt taki konkretny się nie trafił.

Te, które już są w stałym związku, nawet taka „niewola” pasuje. Partner odpowiada im pod każdym względem, jest już odpowiednio wychowany i szkoda go wymieniać na nowszy model.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

RYBY

Dwoista natura Ryb czasami uniemożliwia im podjęcie konkretnych decyzji, dlatego nie mogą zdecydować, którego z adoratorów wybrać. Decyzję trzeba podjąć, inaczej panowie sobie Was odpuszczą. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ten tydzień macie już zaplanowany i jak się okazuje, czas na sekscesy jest, ale na miłość jeszcze nie.

Dla zajętych Ryb te wszystkie problemy już nie istnieją, pojawiły się natomiast zupełnie inne, rodzinne i osobiste. Trzeba się nimi zająć.

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl