Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 27.11.-03.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne Barany w tym tygodniu nie mają szans na jakiekolwiek zmiany, nie pojawi się nikt konkretny. Owszem, poznasz takiego do krótkiego romansu, ale nic więcej. Ten odpowiedni pojawi się w najmniej spodziewanym czasie i miejscu.

Te już zajęte powinny się skupić w tym tygodniu na sprawach rodzinnych. Wymagają one większego zainteresowania z Waszej strony. Nie martwcie się, wszystko się ułoży. Należy się tylko cieszyć.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

BYK

Wolne i bardzo samotne Byki spotkają w tym tygodniu partnera odpowiedniego tylko do romansu bez zobowiązań, ale za to będzie się działo… To jednak nie będzie ten na całe życie. Na takiego trzeba będzie jednak poczekać, nie szukaj miłości, ona sama do Ciebie przyjdzie.

Byki już zajęte powinny w tym tygodniu więcej czasu przeznaczyć na sprawy osobiste niż rodzinne. Twoje relacje z partnerem znacznie się pogorszyły i powinnaś się zająć ich poprawą.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki ten tydzień mogą spisać na straty uczuciowe, nic się w ich życiu specjalnego nie zadzieje. Po prostu będzie spokojnie, przewidywalne i nudno aż do bólu. Nie pojawi się książę ani rycerz, na razie nie masz żadnych szans wyrwać się z tego „zaklętego kręgu”. Nie martw się, masz jeszcze dużo czasu i możesz spokojnie poczekać.

Bliźnięta już zajęte powinny zająć się sprawami rodzinnymi. Na osobiste przyjdzie czas, teraz pomóż rodzinie dojść ze sobą do ładu.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

RAK

Samotne Raki potrzebują kogoś naprawdę bliskiego. Niestety,  w tym tygodniu nikogo takiego nie spotkają, co najwyżej chwilowego czasoumilacza. Następny tydzień powinien przynieść poprawę.

Te, które są już w stałym związku powinny uważać. Mąż czuje się niepotrzebny, jest znerwicowany z tego powodu i ma problemy w pracy. Bez Twego wsparcia nie da sobie rady. Powinnaś o niego zadbać. Spokój w związku jest bezcenny.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

 

LEW

Wszyscy doskonale wiedzą, że całkowicie wolne Lwy nie szukają partnera. Duma im na to nie pozwala, zdecydowanie wolą sytuację, w której to one zostają znalezione. Uwaga, możecie jeszcze długo na to poczekać, ale w końcu przyjdzie na to czas.

Lwy będące w związku czeka trudny czas. Opieka nad dzieckiem, mężem i resztą rodziny jest trudna, zwłaszcza że każdy z nich ma inne plany na spędzenie wolnego czasu, a Ty musisz wszystko skoordynować. Nie obawiaj się, będzie dobrze.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

PANNA

Wolne, samotne i bardzo przez to smutne Panny nie powinny jednak narzekać na swój los. Obiektu uczuć nie musicie szukać, sam do Was przyjdzie w odpowiednim momencie. Teraz nie powinnyście narzekać, jesteście wolne i same decydujecie na co wydać pieniądze.

Zajęte Panny przez swój związek mają ograniczenia. Mąż za bardzo wtrąca się do wszystkiego i za bardzo wszystkim chce rządzić.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

WAGA

Samotne Wagi nie wiedzą, co zrobić z wolnym czasem, możecie się dalej kształcić na różnego rodzaju kursach, chodzić na spacery, najlepiej z psem. Wiele jest możliwości spędzenia wolnego czasu, wystarczy pomyśleć, a miłość to stan obydwu serc, nie tylko jednego.

Te, które są już w związku też mają problemy. Związek okazał zupełnie inny jak wyobrażenia o nim i teraz zaczynasz myśleć całkiem poważnie o rozwodzie. Lepszy rozwód niż męczyć się w nieudanym małżeństwie.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

SKORPION

Te Skorpiony, które są w „wieku poborowym” i są jeszcze wolne, powinny być zadowolone. Czekanie na odpowiedniego mężczyznę to przedłużenie wolności. Im dłużej czekasz, tym lepiej dla Ciebie. Dłużej będziesz miała wakacje i nikt nie będzie Ci rządził w życiu, ani nie dysponował Twoimi zarobkami.

Stały związek bardzo dokucza Skorpionom, planują rozstanie z partnerem. Na razie tylko planują, ale są coraz bliższe zrealizowana swojego planu. Partner coraz bardziej je irytuje.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

STRZELEC

Na nic się zda polowanie wolnym Strzelcom, niczego konkretnego nie upolują w tym tygodniu, najwyżej towar mocno „przeceniony”. Czasem się Wam wydaje, że tylko Wy macie z tym problemy, na pocieszenie dodam, że taka sytuacja dotyczy praktycznie wszystkich Strzelców. Niektórych to dotyczy przez całe życie.

Taką sytuację odczuwają przede wszystkim zajęte Strzelce. Przy wyborze partnera paskudnie spudłowały i teraz się męczą. Co prawda niektóre trafiły w dziesiątkę, ale należą do mniejszości.

Twój szczęśliwy kamień to morganit.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce w tym tygodniu będą miały wolne od miłości. Są co prawda zakochane, ale bez wzajemności. Ich ukochany nie zwraca na nie żadnej uwagi. Będą musiały poczekać, może nawet w nieskończoność albo zakochać się w kimś bardziej odpowiednim. Na razie na nic takiego się nie zanosi, brak odpowiedniego obiektu.

Koziorożce będące w związku od dawna są rozczarowane swoim partnerem. Nie spełnia Waszych oczekiwań, lepiej zastanowić się nad rozstaniem.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

 

WODNIK

Wolne Wodniki, obojętnie z jakiego powodu, nie będą miały w tym tygodniu czasu na poznawanie kogokolwiek. Trzeba przygotować się na mikołajki i Święta. Można już kupić małe co nieco i właśnie w czasie zakupów będziesz miała możliwość poznania odpowiedniego partnera.

Zajęte Wodniki tych problemów już nie mają. Ich związek jest udany, kochają się, z każdym rokiem mocniej.

Twój szczęśliwy związek to kyanit.

 

RYBY

Świat jest piękny, wolne, samotne Ryby w tym tygodniu mogą sobie zaszaleć, poznają odpowiedniego mężczyznę, takiego na noce i dnie. Miłość zacznie kwitnąć w obie strony, ciesząc Was oboje. Praktycznie od pierwszego dnia znajomości postanowicie być razem.

Te z Was, które są zajęte, czasem żałują tej decyzji. Nie potrafią jednak zdecydować się na rozstanie. Jest tak pół na pół, są dni dobre i bardzo dobre, jak również te gorsze. Ten tydzień też nie przyniesie rozsądnego rozwiązania.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl