Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 22.11.-03.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: trafi się chałtura do wykonania, niekolidująca z pracą zawodową. Nie licz jednak na duży zysk. W swojej normalnej pracy nie licz na podwyżkę tylko na to, że dołożą Ci obowiązków. Nie masz wyjścia, powinnaś się z tym pogodzić.

Finanse: należysz do tych osób, które zawsze mają problemy finansowe. W każdym przypadku one będą, bez względu na to, czy je masz, czy nie. Martwisz się po prostu na zapas. Dodatkowe wynagrodzenie bardzo się przyda. Zbliżają się święta, czas zakupów i prezentów.

Zdrowie: trudno jest dbać o zdrowie, kiedy nie ma czasu na nic, nawet na spanie. Na odrobinę gimnastyki i zmianę nawyków żywieniowych czas się zawsze znajdzie. Dbaj o siebie, bo warto, jeżeli nie dla siebie, to dla swoich bliskich.

Twoje szczęśliwe numery to 8, 11, 21, 37, 41, 47.

Ważne dni to 27, 28, 29 listopada 2017 roku.

 

BYK

Praca: jest to czas, w którym, będąc w pracy, myślami jest się w domu. Tymczasem trzeba się skupić na pracy, nikt za Ciebie tego nie zrobi, a końcówka roku wymaga uwagi. To podsumowanie całego roku, nie można się omylić. Czeka Cię również poważna rozmowa zawodowa w połowie tygodnia.

Finanse: jak na razie są w normie, ale ten tydzień może znacznie je uszczuplić nadmiernymi wydatkami. Na ewentualną poprawę trzeba będzie trochę poczekać. Święta to przecież okazja do wydawania pieniędzy.

Zdrowie: zapisz się na wizytę do lekarza gastrologa, tak na wszelki wypadek.

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 13, 24, 37, 46.

Ważne dni to 28, 29, 30 listopada 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: ten tydzień masz już zagospodarowany. Czeka Cię sporo papierkowej pracy, ponadto musisz się przygotować do spotkania biznesowego pod koniec tygodnia. Czasami masz ochotę zmienić wszystko, ale tylko czasami. Jesteś sercem tej firmy i wiele spraw kręci się wokół Twojej osoby

Finanse: nie łudź się, że cokolwiek się zmieni. Na żadne polepszenie w najbliższym czasie nie powinnaś liczyć, ale wpadną, już spóźnione, niewielkie pieniądze. Trochę poprawi to Twój humor. Jutro będzie lepiej.

Zdrowie: na szczęście zdrowie Ci dopisuje. Dobre samopoczucie jest bardzo ważne, ale dużo zależy od właściwego odżywiania. Mimo nawału pracy pamiętaj przede wszystkim o wodzie mineralnej i sporej dawce snu.

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 12, 18, 22, 29.

Ważne dni to 27, 28, 29 listopada 2017 roku.

 

RAK

Praca: wykorzystaj czas i zacznij robić to, czego do tej pory unikałaś. Przekonasz się, że jesteś wszechstronna, a Twoi przełożeni będą z tego bardzo zadowoleni. Być może czeka Cię awans lub podwyżka, a może oba naraz.

Finanse: daj losowi szansę, zagraj w jakąś grę liczbową, nie będziesz żałowała. Twoje finanse mogą się poprawić.

Zdrowie: zadbaj o przewód pokarmowy, w tym również o jelita. Zrób po prostu badania u specjalisty.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 24, 36, 48.

Ważne dni to 27, 29, 30 listopada 2017 roku.

 

LEW

Praca: zakończenie roku zawsze jest pracowite i wymaga uwagi. Pomyłka może być kosztowna. Te praktycznie ostatnie dni tego roku trzeba wykorzystać maksymalnie. Warto, nagroda Cię nie ominie, a widoczne zaangażowanie zaprocentuje w przyszłym roku podwyżką i awansem.

Finanse: masz zdolności do wydawania pieniędzy, ale i tak wydatki okażą się mniejsze od ubiegłorocznych. Dlatego też nie muszę ostrzegać przed wydatkami i namawiać do oszczędzania.

Zdrowie: przygotuj się duchowo i fizycznie na te Święta. Jedzenie ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Nie zapomnij o herbatkach ziołowych.

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 19, 23, 38, 46.

Ważne dni to 29 listopada, 2, 3 grudnia 2017 roku. 

 

PANNA

Praca: zaczyna się czas zmian zawodowych, dowiesz się w tym tygodniu o awansie i jednocześnie podwyżce. Będziesz bardzo zadowolona z tego faktu. Co prawda niesie to za sobą zwiększone obowiązki, ale dasz radę.

Finanse: masz realną możliwość na powiększenie stanu swojego konta o dodatkowe dochody. Podwyżka i jeszcze inne dochody znacznie powiększą jego stan. Nie będziesz się już martwić o niespodziewane wydatki, wystarczy Ci na wszystko.

Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Cię jeszcze martwić. Jak boli, to znaczy że żyjesz. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Odpowiednie odżywianie, gimnastyka, woda mineralna i herbaty ziołowe mogą zdziałać cuda.

Twoje szczęśliwe numery to 19, 20, 24, 37, 40, 47.

Ważne dni to 27 listopada, 1, 2 grudnia 2017 roku.

 

WAGA

Praca: nadchodzący tydzień nie pozwoli na lenistwo. Zajęć Ci nie zabraknie, szef ma bujną wyobraźnię i będzie się wszystkiego czepiał. Cierpliwość i wyrozumiałość będą Ci potrzebne.

Finanse: stabilne, bez rewelacji. Istnieje możliwość poprawy, ale niestety w późniejszym czasie. Na razie nic się nie zmieni. Przygotuj się na spore wydatki.

Zdrowie: każdemu z nas coś dolega. Często jednak niczego nie odczuwamy. Twoje serce i krążenie wymagają leczenia. Dlatego też zacznij wreszcie dbać o siebie, pamiętaj również o tym, że jesteś tym co jesz.

Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 37, 39, 45.

Ważne dni to 27, 28, 29 listopada 2017 roku.

 

SKORPION

Praca: możesz się spodziewać zmian zawodowych w ostatnich miesiącach tego roku. Końcówka roku dla Ciebie zapowiada się bardzo dobrze, możliwy awans i podwyżka. Pracy jednak z pewnością Ci nie zabraknie.

Finanse: jak na razie stabilne. Czekają Cię jednak przewidziane, a jednak spore, wydatki. Nie należysz do tych osób, które mają pieniędzy w nadmiarze, będziesz więc musiała zacząć żyć bardziej oszczędnie.

Zdrowie: sprawdź stan swojej wątroby i żołądka, nie powinnaś niczego zaniedbać. Trudno Ci będzie odpowiednio się odżywiać. Pamiętaj jednak o codziennej gimnastyce.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 22, 38, 41, 47.

Ważne dni to 28, 29, 30 listopada 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: odniesiesz zawodowy sukces, nie spodziewałaś się takiego. Co zaczniesz w tym tygodniu, zrealizujesz w całej rozciągłości, wystarczy odrobina zaangażowania. Los Ci sprzyja.

Finanse: finanse na razie nieadekwatne do osiągnięć. Poprawią się w niedługim czasie. Wystarczy trochę poczekać, a nagrody wzmocnią Twój budżet

Zdrowie: sukces zawodowy okupisz ciężką nerwicą. Zaopatrz się zawczasu w ziołowe leki uspakajające. Silny stres jest bardzo niekorzystny dla organizmu.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 12, 17, 23.

Ważne dni to 1, 2, 3 grudnia 2017 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: zapowiada się pracowity tydzień. Będzie dobrze jak się ze wszystkim wyrobisz i będziesz mogła wyjechać na krótki wypoczynek. Do końca roku pracy Ci nie zabraknie, podsumowanie całorocznych wyników jest czaso- i pracochłonne. Powinnaś się już przyzwyczaić, taka sytuacja powtarza się co roku.

Finanse: jak co roku o tej porze czekają Cię spore wydatki przedświąteczne, które niestety solidnie uszczuplą Twoje oszczędności. Te wydatki zaczynają się już teraz, więc nie szastaj pieniędzmi, może Ci ich później zabraknąć. Zacznij więc kupować z głową.

Zdrowie: nie słuchasz dobrych rad, ale profilaktyczne badania raz w roku możesz zrobić, woda mineralna też Ci nie zaszkodzi. Odżywiaj się odpowiednio, oczywiście w miarę możliwości. Gimnastyka też Ci nie zaszkodzi, oczywiście taka spokojna, oszczędnościowa.

Twoje szczęśliwe numery to  4, 10, 19, 26, 38, 45.

Ważne dni to 1, 2, 3 grudnia 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: nie rób niepotrzebnych zaległości przed Świętami, działaj na bieżąco. Dokładność i punktualność to Twoje atuty, wykorzystaj je maksymalnie. Przełożeni są z Ciebie zadowoleni.

Finanse: owszem, wpadnie Ci dodatkowa gotówka za chałturę, ale niczego to nie zmieni. Poprawy żadnej jak na razie nie widać. Miała już być, ale widocznie to jeszcze nie ten czas.

Zdrowie: ze zdrowiem nie powinno być większych problemów. Nie zapomnij jednak o zębach, kręgosłupie i zdrowym (w miarę możliwości) odżywianiu.

Twoje szczęśliwe numery to 23, 34, 38, 42, 45, 49.

Ważne dni to 30 listopada, 2, 3 grudnia 2017 roku.

 

RYBY

Praca: powinnaś wziąć parę dni wolnego, jeżeli to Ci się uda, to i tak ten tydzień spędzisz bardzo pracowicie. Jeżeli nie uda się ten manewr, to będziesz miała dni podwójnie pracowite, dopiero sobota i niedziela pozwolą na trochę luzu i odpoczynku.

Finanse: niestety, ale nie są bezpieczne. Sklepy kuszą promocjami. Nie bierz ze sobą karty bankomatowej, tylko małą ilość gotówki, jest zagrożenie, że wszystko wydasz na rzeczy kompletnie niepotrzebne. Zachowaj zdrowy rozsądek.

Zdrowie: postaraj się tylko ograniczyć konsumpcję niezdrowych potraw. Przytyjesz i nabawisz się niestrawności. Miej w pogotowiu tabletki na wątrobę i żołądek.

Twoje szczęśliwe numery to 11, 28, 32, 39, 41, 43.

Ważne dni to 1, 2, 3 grudnia 2017 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl