Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 04.12.-10.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: czas pracy w tym tygodniu będzie Ci się dłużył. Koniec miesiąca jest zwykle uciążliwy, a w dodatku część współpracowników poszła na urlop, a część na zwolnienie lekarskie i praktycznie nie ma komu pracować. Niestety będziesz musiała wziąć nadgodziny, inaczej się nie wyrobisz. Szef doceni Twoje przymusowe zaangażowanie.

 

Finanse: pozostaną na tym samym poziomie, trochę lepiej będzie dopiero w przyszłym miesiącu. Teraz nie spodziewaj się żadnej znaczącej poprawy, nie ma ku temu żadnych podstaw. Zbliżające się Święta nadszarpną Twój budżet, ale nadrobisz to w przyszłym miesiącu.

 

Zdrowie: nie powinnaś narzekać, ale przepracowanie odbije się na Twoim zdrowiu. Twoje serce może tego nie wytrzymać. Zacznij pić wzmacniające herbaty ziołowe, przynajmniej w tym czasie. Zacznij się również więcej ruszać.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 18, 21, 34.

Ważne dni to 4, 5, 6 grudnia 2017 roku.

 

BYK

Praca: już od kilku miesięcy bezskutecznie szukasz odpowiedniej pracy. Jak do tej pory wszystko kończyło się na obietnicach, z których nic nie wynikało. W tym tygodniu też nie powinnaś na nic liczyć, legalną pracę dostaniesz dopiero w przyszłym miesiącu. Do tego czasu nic się nie będzie działo.

 

Finanse: jesteś pod kreską, od dawna żyjesz z pożyczek. Święta też urządzisz dzięki nim. Trochę pracujesz „na czarno”, ale to niczego nie zmienia. Na zmiany również przyjdzie czas, ale dopiero w przyszłym roku.

 

Zdrowie: pomimo problemów finansowych, dbasz o swoje zdrowie. Wiesz, że chora pracy nie dostaniesz. Zioła nie kosztują dużo, a są bardzo pomocne, zwłaszcza przy drobnych infekcjach. Pomyśl o tym.

 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 19, 28, 36, 41.

Ważne dni to 7, 8, 9 grudnia 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: nie zapowiada się nic nowego, praca intensywna, jak zwykle o tej porze. Nie masz czasu właściwie na nic, tylko na nowe zadania. Czasami, a zwłaszcza w tym tygodniu, czujesz się jak wielbłąd. Nie martw się, po Świętach złapiesz trochę oddechu, ale już teraz przygotuj się na styczeń.

 

Finanse: masz stabilne dochody, a w tym tygodniu jeszcze żadnych wydatków mieć nie będziesz. Część już zrobiłaś, pozostałe zakupy przełożyłaś na później. Ten tydzień przeznacz na sprzątanie, tak będzie najlepiej, Obędzie się bez wydatków.

 

Zdrowie: masz silną nerwicę, to skutek przepracowania, stresu i problemów gastrycznych. Nie masz czasu na lekarza, to normalne. Wobec tego zdecyduj się na zioła.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 19, 21, 38, 45.

Ważne dni to 8, 9, 10 grudnia 2017 roku.

 

RAK

Praca: nieprzemyślana zmiana pracy dała Ci się we znaki. Co prawda płaca zapowiada się na lepszą, ale zajęć masz dużo więcej. Nikt Ci nie obiecywał, że  pieniądze dostaniesz bez pracy. Powinnaś wykazać zaangażowanie.

 

Finanse: dzięki zmianie pracy zyskasz polepszenie finansowe. Jeszcze musisz na nie zaczekać. Ale wiesz już, że to jest pewne, natomiast nie będzie to aktualne w tym tygodniu, ani w tym miesiącu, tylko w przyszłym. Spokojnie zaczekaj na poprawę.

 

Zdrowie: zadbaj o swój system obronny. Infekcja, nawet niewielka, nie byłaby wskazana w tym tygodniu. Praca i Święta zajmują Ci cały czas. Opanuj się, łatwo możesz nabawić się nerwicy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 14, 23, 36, 42.

Ważne dni to 4, 5, 10 grudnia 2017 roku.

 

LEW

Praca: na szczęście wzięłaś urlop za ten rok i jeszcze za ubiegły. Jesteś zadowolona z takiej opcji, do której zresztą zostałaś zmuszona. Świąteczna gorączka w pracy ominie Cię w tym tygodniu. Pomyśl, jaki kocioł jest teraz w Twojej firmie.

 

Finanse: osiągnęłaś już taki statu, że Twojej pozycji finansowej nic nie zagraża. Ten tydzień spędzisz spokojnie, nie martwiąc się o przyszłość. Mając trochę wolnego czasu, pomyśl o inwestycji swojego kapitału. Niech Twoje pieniądze zaczną również zarabiać na siebie.

 

Zdrowie: w tym tygodniu zajmij się swoimi zębami, wymagają pomocy dentysty. Leży to w Twoim interesie, zdrowe zęby lub odpowiednia proteza ułatwią jedzenie i trawienie. Nie zapomnij również o ziołach i odpowiedniej diecie, obowiązującej nie tylko w tym tygodniu.

 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 23, 28, 36, 43, 47.

Ważne dni to 6, 7, 10 grudnia 2017 roku.

 

PANNA

Praca: nie pracujesz, szukasz pracy, ale w tym tygodniu nikt się Tobą nie zainteresuje. Prawie wszyscy żyją Świętami i sylwestrem, są w pracy ciałem, ale myśli są skierowane na Święta. Daruj sobie, niczego nie szukaj, odpowiednią pracę dostaniesz w styczniu.

 

Finanse: jesteś już na skraju ubóstwa, a poprawa finansowa nie pojawiła się dotąd. Ten tydzień i kilka następnych też możesz spisać na straty. Na razie żadnej poprawy nie będzie.

 

Zdrowie: masz nerwicę i depresję, spowodował to brak pracy, pieniędzy i nadziei na przyszłość. Czasem wystarczy tylko nadzieja na poprawę, a zrobisz wszystko, żeby było lepiej. Praca jest najlepszą terapią i lekarstwem na stres.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 13, 28, 37, 42.

Ważne dni to 4, 5, 9 grudnia 2017 roku.

 

WAGA

Praca: masz zamiar zmienić pracę. W tej obecnej niewiele już osiągniesz. Na razie są to tylko plany, ale w połowie tygodnia dostaniesz konkretną ofertę pracy. Nie planowałaś zmian w tak szybkim terminie, ale propozycja jest interesująca. Przemyślisz to trochę później.

 

Finanse: są w normie, ale z pewnością nie poprawią się w tym tygodniu. Nie ma na to żadnych szans. Jednak daje to gwarancję stabilizacji materialnej i jednocześnie spokoju wewnętrznego. Daje też poczucie niezależności.

 

Zdrowie: masz problemy z wagą. Odwiedź w tym tygodniu dietetyka, aby ustalić odpowiednie odżywianie, stosowne do zmniejszenia wagi. Powinnaś również zająć się swoim krążeniem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 21, 28, 37, 45.

Ważne dni to 4, 6, 9 grudnia 2017 roku.

 

SKORPION

Praca: praca w okresie przedświątecznym to koszmar, to właściwie zajęcie dwuetatowe. Pierwszy etat to normalna praca zawodowa, a drugi etat to przedświąteczne  prace domowe. Na szczęście to tylko dwa razy w roku. Przeżyjesz wszystko, jak zwykle od lat.

 

Finanse: nie powinnaś się martwić o swoje sprawy materialne. Są na dobrym średnim poziomie i już w tym tygodniu możesz spokojnie je zainwestować. Czekają Cię przedświąteczne wydatki, ale nawet ich nie poczujesz. Przekonasz się o tym jeszcze w tym tygodniu.

 

Zdrowie: masz ogólne problemy zdrowotne, ale nic szczególnego Ci nie dolega. Wystarczy, że będziesz się odpowiednio odżywiała, piła herbaty ziołowe. Sen też ma znaczenie, spokojny sprzyja zdrowiu i ogólnej witalności.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 3, 34, 41, 48.

Ważne dni to 6, 7, 9 grudnia 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: powinnaś się bardziej przyłożyć, szef widzi Twoje zaniedbanie i jak tak dalej będzie, to się pożegnasz z awansem. Jeżeli Ci na nim zależy, to weź się do pracy, inaczej z Twoich planów nic nie będzie. Pamiętaj, że pracujesz dla siebie i dla nikogo więcej.

 

Finanse: problemy finansowe masz niewielkie. Czasem jak zaszalejesz, zaczyna Ci co nieco brakować, ale szybko to nadrabiasz. W tym tygodniu zapowiadają się poważne wydatki i trudno będzie je nadrobić. Okażą się większe niż zaplanowałaś.

 

Zdrowie:  na początku tygodnia odczujesz zmęczenie (skutek domowych porządków). Wystarczy trochę więcej snu, odpoczynku i szybko dojdziesz do siebie. W tym tygodniu skorzystasz z pomocy medycyny naturalnej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 16, 34, 39, 40, 43.

Ważne dni to 6, 9, 10 grudnia 2017 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: własna działalność zobowiązuje, niestety ten tydzień przyniesie sporo problemów zawodowych. Będziesz zmuszona odpowiednio się do tego odnieść i zacząć działać, aby oddalić widmo bankructwa. Czas się po prostu wziąć do pracy i przestać myśleć, że samo się zrobi.

 

Finanse: na szczęście dzięki polityce oszczędzania nie odczujesz tak bardzo kłopotów materialnych. Ten tydzień nie będzie należał do najgorszych i szybko nadrobisz straty. Pamiętaj, praca na swoim to praca 24 godziny na dobę.

 

Zdrowie: problemy zdrowotne ma każdy, a jeżeli nic Cię nie boli, to znaczy, że już nie żyjesz. Wystarczy, że będziesz właściwie się odżywiała i zrezygnujesz z używek. Wprowadź do swojego jadłospisu dużo warzyw i owoców. Zamiast zwykłej herbaty pij herbaty ziołowe.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 12, 20, 21, 38.

Ważne dni to 6, 8, 10 grudnia 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: ogarnij się trochę, brak pracy rozleniwia. Jesteś na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, na szczęście nie musisz leżeć, ale do pracy się nie nadajesz. Powinnaś się czymś zająć, nie tylko domem. Zacznij realizować swoje zainteresowania. Do pracy już nie wrócisz, a jeżeli nawet to na krótko.

 

Finanse: trochę zbiedniałaś przez to zwolnienie, ale za to odpoczęłaś, wyspałaś się. Dostajesz należne Ci chorobowe, pracować jeszcze nie możesz, ale jak dostaniesz rentę chorobową, to możesz podreperować swój budżet. Nie martw się, nadrobisz wszystko.

 

Zdrowie: jesteś od dłuższego czasu na zwolnieniu, leczysz się na nerwicę połączoną z depresją. Potrzebujesz przede wszystkim spokoju i zrozumienia rodziny. Ta choroba może dotknąć każdego, ale nie każdy decyduje się na leczenie. Ten tydzień przyniesie małe zmiany na lepsze.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 12, 19, 22, 31, 42.

Ważne dni to 5, 7, 9 grudnia 2017 roku.

 

RYBY

Praca: w tym tygodniu zaczynasz nowy rozdział w swojej pracy. Wymagania są duże, a wynagrodzenie również. Jeżeli podołasz, to Twoja kariera potoczy się błyskawicznie. Jesteś w stanie osiągnąć duży sukces.

 

Finanse: finanse są obecnie na bardzo średnim poziomie. Jeżeli podołasz wyzwaniu i się sprawdzisz, to osiągniesz duży sukces. Stan Twojego konta również znacznie się poprawi. Czyli wszystko zależy od Ciebie.

 

Zdrowie: powinnaś się zastanowić, jak odreagować ten stres, inaczej możesz to przypłacić ciężką nerwicą. Postaraj się przynajmniej zająć wysiłkiem fizycznym, wszystko jedno w jakiej formie. Dodatkowo zmień dietę.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 11, 20, 32, 41.

Ważne dni to 5, 6, 7 grudnia 2017 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl