Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 04.12.-10.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Dla wolnych Baranów ten tydzień okaże się całkiem sympatyczny. Część z Was, niestety zdecydowana mniejszość, pozna w miarę odpowiedniego mężczyznę. Możliwe, że z tej znajomości będzie coś więcej. Te z Was, które nadal będą wolne, powinny spokojnie poczekać.

Barany już zajęte nie czekają żadne uczuciowe zmiany, partner/mąż pozostanie nadal ten sam, chociaż Wasz związek nie należy do udanych. Nie jest w Waszym interesie zakończenie go rozwodem.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

BYK

Wolne Byki ten tydzień mogą spokojnie zaliczyć do uczuciowych strat. Nie poznają nikogo konkretnego, najwyżej takiego do romansu bez zobowiązań. Trzeba poczekać na lepszy czas, teraz niestety nic się nie da zrobić, a wdawać się w romans na siłę też nie ma sensu. Lepiej się zająć własną osobą, a zwłaszcza sprawami zawodowymi i rodzinnymi.

Zajęte Byki te wszystkie problemy mają już za sobą. Ich związek jest udany, są zadowolone i, o dziwo, nie mają kłopotów rodzinnych. Jeżeli takowe są, to niewielkie, ale ten tydzień dla nich również będzie absorbujący rodzinnie.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu wolne Bliźnięta zauroczą panów swoim czarem. Będą mogły wybierać, ale ten czar nie będzie działał długo. Wystarczy go jednak na krótki romans, całkowicie bez zobowiązań. Nieliczne z Was ten czar utrzymają tak długo, że wystarczy go na stały związek. Czasami cuda się zdarzają.

Zaobrączkowane Bliźnięta też lubią sobie poflirtować, lubią czuć adrenalinę. Z partnerem niewiele już je łączy, może tylko dzieci i rodzina. Nie mają jednak zamiaru się z nim rozstać, lubią się po prostu.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

RAK

Ten tydzień zapowiada Rakom daleko idące zmiany. Wolne będą miały okazję poznać miłego, sympatycznego mężczyznę, idealnego do szybkiego romansu i ewentualnego stałego związku. Możecie również bez problemów romansować z każdą osobą, która Wam się spodoba.

Te z Was, które są w stałych związkach, jeszcze wzmocnią relacje małżeńskie i usilnie zajmą się prokreacją rodzinną. Będziecie z tego faktu bardzo zadowolone, mało tego, nocne sekscesy tylko wzmocnią wzajemne uczucia.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

LEW

W tym tygodniu miłość zapuka do drzwi samotnych Lwów. Można tę wiadomość potraktować w zasadzie dosłownie. Mężczyzna, który okaże się wielką i jedyną miłością Twojego życia, pojawi się w nim dzięki przesyłce, możliwe że dla sąsiadów. Ten tydzień zapisze się na trwałe w Twojej pamięci.

Te już zajęte powinny zastanowić się nad poprawą relacji rodzinnych. Pamiętaj, nie osobistych, tylko rodzinnych. Wasze wzajemne relacje są wręcz idealne, ale rodzinne już nie.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

PANNA

Wolne, samotne Panny nie powinny szukać miłości na siłę. Do części z Was ona przyjdzie nieoczekiwanie w połowie tego tygodnia. Jak poznacie tego osobnika, stwierdzicie, że jednak istnieje miłość od pierwszego spojrzenia. Tak będzie również w Twoim przypadku, wręcz nie uwierzysz, że właśnie Ciebie to spotkało.

Zajęte Panny nic nie zmienią w swoim życiu uczuciowym, mają udany związek i trochę tylko kłopotów rodzinnych. Ciągnie je jednak w świat, wszystko jedno gdzie.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

 

WAGA

Samotne, wolne Wagi mają już dosyć samotności, brak bliskiej osoby je wręcz dobija. Ten tydzień tylko niektórym z Was ofiaruje odpowiedniego partnera. Poczujecie się z nim dużo lepiej psychicznie. Ten właściwy ukoi Waszą duszę, psychikę i ciało. Pojawią się motyle w brzuchu, poczucie szczęścia i brak samotności.

Zajęte, spełnione w związku Wagi w tym tygodniu zaczną poprawiać swoje relacje z partnerem, od dawna już nic praktycznie Was nie łączy i trzeba podjąć ostateczną decyzję: być razem czy się rozstać. Pospiesz się, nie męcz siebie i partnera.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

SKORPION

W tym tygodniu wolne Skorpiony, znudzone już tym, że nie pojawił się nikt konkretny, tylko jak zwykle towar przeceniony. Taki obiekt można tylko „wykorzystać i porzucić” bez żalu. Niestety, towar przeceniony jest najczęściej spotykany.

Zajęte Skorpiony wiedzą doskonale, że ich partnerzy też należą do tej kategorii. Niestety nic się na to nie poradzi, można tylko to zaakceptować lub odejść i trafić na następną „przecenę”. Nie ma więc sensu niczego zmieniać.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu zakochają się bez pamięci. Niestety, ale dla jednych będzie to spełnienie marzeń, dla innych zwiastun nieszczęśliwej miłości. Często się zdarza, że nasz obiekt westchnień nie odwzajemnia naszego uczucia, tak się stało w Twoim przypadku i lepiej nie wmawiać sobie, że Wasz obiekt tylko potrzebuje czasu.

Zajęte Strzelce w tym tygodniu powinny popracować nad powiększeniem rodziny. Ten tydzień okaże się dla Was bardzo udany.

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.

 

KOZIOROŻEC

Ten tydzień dla Koziorożców okaże się wyjątkowo udany. Wolne Koziorożce spotkają odpowiedniego mężczyznę. Wasza znajomość już we wczesnej fazie zapowiada się na stałą, szczęśliwą i bardzo udaną. Czekałyście i macie kogoś wyjątkowego.

Zajęte Koziorożce już od dawna mają tego swojego wymarzonego i prawdę mówiąc, niektóre z Was mają dosyć tego ideału i chętnie wymieniłyby go na nieco gorszy model. Niby  wszystko w porządku, ale z ideałem żyć się nie da. Wasze życie to nie tylko ten tydzień.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

WODNIK

Ten tydzień dla Wodników, zwłaszcza wolnych, będzie bardzo jałowy. Te wolne poznają sporo nowych znajomych, ale nie będzie wśród nich nikogo odpowiedniego nie tylko do związku ale również do romansu. Po prostu panowie okażą się całkowitą przeceną, nie dlatego, że tylko Wam się tacy trafiają, ale dlatego, że innych prawie nie ma.

Wodniki pozostające w stałym związku męczą się ze swoją przeceną. Nie będą jednak nic robić, szansa, że spotkają lepszego nie istnieje, ale że gorszego jak najbardziej.

Twój szczęśliwy kamień to aragonit.

 

RYBY

Wszystkie Ryby ten tydzień spędzą bardzo spokojnie. Wolne zajmą się nową znajomością, częste spotkania z nowo poznanym mężczyzną będą Wam się podobały i umocnią Waszą znajomość. Połączy Was spokojne, zrównoważone i bardzo mocne uczucie, jakbyście się znali od dawna.

Ryby już zajęte mają stabilny, spokojny i bardzo nudny związek. Nie myślcie o zmianach, lepszy nudny niż byle jaki. Partner jest wierny, bardzo Was kocha i dzieci również. Z rodziną się układa, czyli nic nie trzeba zmieniać.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl